Buttons Remapper
Buttons Remapper

Buttons remapper v1.22.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Buttons remapper, her akıllı telefon dokunuşunu donanım düğmeleriyle dokunuşlara dönüştüren bir uygulamadır. Uygulama, dokunmatik telefon kullanma alışkanlığını değiştirirken yeni bir deneyim sunuyor.

Android Android Araçlar
4 ( 765 puan )
Fiyat: $0
İsim Buttons remapper
Yapımcı Irishin
Tür Araçlar
Boyut 8M
Versiyon 1.22.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Buttons remapper is the most famous version in the Buttons remapper series of publisher Irishin
Mod Version 1.22.1
Total installs 1,000,000

İndir (8M)

Ekranın hassasiyeti veya ekranın donmasına neden olan sorunlar nedeniyle dokunmatik işlemleri kullanırken birçok rahatsızlık vardır. Yaşlılar, çocuklar ve engelliler, zayıf görme, dokunmatik cihazların kullanımı her zaman özel bir zorluktur. Bu nedenle, Buttons remapper, bu sorunları çözmenin ve kullanıcıları mümkün olduğunca desteklemenin en iyi yolu olma arzusuyla doğdu. Bu uygulama, temel telefon işlemlerini donanım düğmelerine dokunarak değiştirir.

Düğmeler yeniden eşleyici – Eşleme ve Kombinasyon

DOKUNMATİK İŞLEMLERİ SERT ANAHTAR İŞLEMLERLE DEĞİŞTİRİN

Düğmeler yeniden eşleştiricisinde, telefonun komut alma yeteneğini değiştiren bir komut sistemi vardır. Tipik olarak, güç düğmesine basıldığında telefon yanar veya kapanır. Ancak bu uygulama ile kullanıcılar bu buton ile sipariş verecekler. Kamerayı açmak için tek dokunuş veya el fenerini açmak için iki ardışık iletişim olabilir. Bu komutu çalıştırabilen donanım düğmeleri, güç düğmesi, ses açma veya azaltma, ana sayfa düğmesi vb. donanım düğmeleridir. Telefonun dışında donanım düğmeleri görünür ve hiçbir dokunmatik düğme kullanmaz.

TARAYICI, KAMERA VEYA DİĞER UYGULAMALARI AÇMAK DAHA KOLAY

Donanım düğmelerine eklenen komutları yerleştirdikten sonra kullanıcı, test etme alıştırması yapabilir. Bu işlemle uygulamalara erişebilmek basittir. Tarayıcıyı, kamerayı veya el fenerini kolayca açmak için donanım düğmelerine dokunmanız veya basılı tutmanız yeterlidir. Bu kolaylık sayesinde, dokunmatik işlemlere aşina olmayan kişiler yine de dokunmatik telefonun işlevlerini kullanabilirler.

Ayrıca uygulamaya erişimde de zaman kazandırır. Ancak hangi işlemin hangi yardımcı programa karşılık geldiğini hatırlamanız zor olacaktır. Ama merak etmeyin; bir kullanım süresi boyunca, yavaş yavaş alışacak ve neredeyse donanım düğmesi manipülasyonuna bağımlı hale geleceksiniz çünkü bu, dokunmatik işlemlerden birçok kez daha uygundur.

Düğmeler yeniden eşleyici – Eşleme ve Kombinasyon

BİRÇOK YENİ ÖZELLİK İÇERİR

Yalnızca uygulamaya erişmeyi ve el fenerini açmayı durdurmakla kalmaz, aynı zamanda Düğmeler yeniden eşleyicisinin de birçok yeni özelliği vardır. En özeli kombinasyondur. Donanım butonları ile ekran görüntüsü alırken veya ekran kaydederken telefonunuzdan gazete okuyabilirsiniz. Veya müzik çalar uygulamasını donanım düğmesiyle açıp donanım düğmesinin kendisi ile istediğiniz gibi ses seviyesini artırıp azaltabilirsiniz. Donanım düğümlerinin birleşimiyle, uygulama aynı anda birçok isteğe yanıt vermeye devam edebilir.

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN KOMUTLARI DEĞİŞTİRİN

Hangi dokunmatik işlemler yerine hangi düğmeleri seçeceğinizi hala bilmiyor musunuz? Endişelenmeden sadece ilk fikri deneyin. Bu sabit düğmeye aşina değilseniz, ayarlardan sistem için yeni komutları tamamen sıfırlayabilirsiniz. Bu değişiklik tamamen sınırsız erişim hakları veya süreleridir. Bu yüzden, sizin için en kolay olan seçeneği bulana kadar değiştirin.

HERKES İÇİN UYGUN KURULUM

Genellikle uzun süre kullanılan dokunmatik işlemlerde artık hızlı donma hassas olmayacaktır. Yağmurdaysanız veya araba kullanıyorsanız, dokunmatik işlemleri yapmak zordur ve bu gibi durumlarda düğme yeniden eşleştirici sorunu en uygun şekilde çözer. Dinleme, arama vb. işlemler ekrana dokunmanıza gerek kalmadan yapılır. Uygulama, insanların yağmurda araba kullanmalarına veya ata binmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, elleriyle telefonu kullanmakta zorlandıklarında engellilerin çoğunluğuna fayda sağlamayı da hedefliyor. Bir donanım düğmesine dokunarak her şey daha kolay!

Düğmeler yeniden eşleyici – Eşleme ve Kombinasyon

ANA ÖZELLİKLER

  • Donanım düğmelerine dokunarak dokunmatik işlemleri değiştirin. Tek dokunuşla veya birden çok dokunuşla el fenerini açın, kamerayı veya tarayıcıyı basit ve hızlı bir şekilde açın
  • Yalnızca güç düğmesi, ses düğmesi veya ana sayfa düğmesi gibi telefonun dışındaki donanım düğmelerini destekleyin ve bunlarla çalışın. Herhangi bir dokunmatik düğmeyi hiç etkilemez
  • Uygulamadaki ayarlarda bulunan butonlara istediğiniz komutları ekleyiniz. Mag sınırlı olmadığında değiştirilebilir
  • Müzik dinlemek ve ekran parlaklığını ayarlamak gibi birçok komutu aynı anda kullanmak için uygun olan birçok özelliği tek bir donanım düğmesinde birleştirin
  • Akıllı telefonları yağmurda kullanırken, araba kullanırken veya engelli kişiler için en uygun çözüm.


İndir (8M)

Artık indirmeye hazırsınız Buttons remapper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir