Busuu
Busuu

Busuu v25.2.0.797 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Busuu, kullanıcıların zamanlarına göre çeşitli yabancı dilleri öğrenebilecekleri bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. Becerilerini geliştirmek için farklı türde alıştırmalarla dersleri tamamlamak için zaman ayıracaklar ve ders bilgilerini hatırlama

Android Android Eğitim
5 ( 733 puan )
Fiyat: $0
İsim Busuu
Yapımcı Busuu
Tür Eğitim
Boyut 46MB
Versiyon 25.2.0.797
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Busuu is the most famous version in the Busuu series of publisher Busuu
Mod Version 25.2.0.797
Total installs 10,000,000+

İndir (46MB)

Busuu, kullanıcıların zamanlarına göre çeşitli yabancı dilleri öğrenebilecekleri bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. Becerilerini geliştirmek için farklı türde alıştırmalarla dersleri tamamlamak için zaman ayıracaklar ve ders bilgilerini hatırlamak için her zaman görsel-işitsel öğelere sahip olacaklar. Ek olarak, çok çeşitli derslerle, kullanıcıların seviyelerini korumak ve bilgiyi unutmamak için çalışma alışkanlıklarını her zaman sürdürmeleri gerekecektir.

Busuu: Dil Öğren Busuu: Dil Öğren

YABANCI DİLLERİ KENDİ YOLUYLA ÖĞRENİN

Yabancı dil kursuna gitmeye vaktiniz olmadığında zorluk yaşıyorsanız, sizin için doğru çözüm Busuu’dur. Yabancı dil öğrenmenize yardımcı olan ve iyi iletişim kurmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir uygulamadır. Böylece bu uygulamada birçok ilgi çekici ders bulacaksınız ve deneyimi değiştirmenize ve motive olmanıza yardımcı olacaksınız. Arayüz, oyuna başladığınızda kesinlikle erişimde zorluk çekmeyecektir.

DİL SEÇİMİ VE DERSLER İÇİN KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Birçok farklı dil göreceksiniz ve dillere karşılık gelen, bulabileceğiniz ders türleri olacaktır. Genel olarak, hala dil becerilerinizi, telaffuzunuzu ve ticaret veya turizm alanıyla ilgili bazı dersleri tamamlamanıza yardımcı olacak türden derslere sahipler. Böylece, temelden ileri seviyeye kadar derslerde çok fazla zorluk çekmeden kendinize güvenle kullanışlı bir öğrenme modu oluşturabileceksiniz.

Busuu: Dil Öğren Busuu: Dil Öğren

ÇEŞİTLİ DERSLER

Busuu’yu deneyimledikçe, erişeceğiniz derslerin sayısı tamamen çeşitli olacak ve amaçlarınız için uygun olacaktır. Dil becerilerini tamamlamayı seçerseniz, basitten karmaşığa kadar değişen konuları kapsayan ders türleriyle başlayacaksınız. Her ders sadece tek bir ders değil, farklı adımlardan geçmeniz gerekecek. Her adımın tamamlamanız gereken bir gereksinimi vardır, bu nedenle az önce öğrendiklerinizi hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

İŞİTSEL GÖRSEL MEDYA YOLUYLA BECERİLERİNİ GELİŞTİRİN

Busuu’nun sağladığı yazılı bilgilere ek olarak, farklı görsel-işitsel medyaya da erişebilirsiniz. Ses ile bunları doğru telaffuz etmek için verilen örneklere bakacaksınız. Resimler kelimeleri hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak ve bu kelimeler genellikle belirli bir örnekle gelecek. Bu nedenle, aldığınız kelime bilgisi ve bilgi pratikte ve iletişimde uygulanır.

Busuu: Dil Öğren Busuu: Dil Öğren

DİĞER KULLANICILARDAN DESTEK ALIN

Bu uygulamayı deneyimlediğinizde, kendi başınıza yazdığınız veya konuştuğunuz derslerin keyfine varacaksınız. Belirli bir bağlam elde edecek ve bilmek için bu bağlamda karşılık gelen cümleleri düşüneceksiniz. Ayrıca yazdığınız veya söylediğiniz cümlelerin doğruluğu konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü öğrendiğiniz yabancı dili ana dili olarak konuşan insanlara sorabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama arkadaşlarınıza da bu konuda size yardımcı olmalarını öneriyor.

GÜZERGAHINIZI TAMAMLAYIN

Busuu’yu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, öğrenme ilerlemenizi kontrol etmesidir. Arzunuza ve motivasyonunuza bağlı olarak bir gün daha fazla, bir gün daha az öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda, her kullanıcı öğrenimini farklı günlerde sürdürmeli ve etiketlenmiş bir tarih ve ders listesi olmalıdır. Oradan ne kadar ısrarcı olduğunuzu ve ulaştığınız seviyeyi bileceksiniz.


İndir (46MB)

Artık indirmeye hazırsınız Busuu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBusuu

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir