Bus Simulator PRO
Bus Simulator PRO

Bus Simulator PRO v3.2.25 APK indir (Sınırsız Para, Premium) 2022


Bus Simulator PRO, oyuncuları benzersiz grafiklerle tasarlanmış heyecan verici bir otobüs dünyasına getiriyor. Farklı gelenekler, onları her aşamada daha çekici hale getirecek.

Android Android Simülasyon
5 ( 816 puan )
Fiyat: $0
İsim Bus Simulator PRO
Yapımcı Sir Studios
Tür Simülasyon
Boyut 556M
Versiyon 3.2.25
MOD Sınırsız Para, Premium
Orjinal Google Play
Bus Simulator PRO is the most famous version in the Bus Simulator PRO series of publisher Sir Studios
Mod Version 3.2.25
Total installs 100,000+
 • Çok para. (Öğreticide bir araba satın aldıktan sonra değeri yenileyin)
 • VIP üyeler ücretsiz olarak satın alabilir, başarıyla satın almak için ABD doları cinsinden fiyatı tıklayın.


İndir (556M)

Bu oyunda dünya yapımı, gerçek dünyaya kıyasla çok yüksek bir doğruluğa sahiptir. Oyuncular, otobüslerine göre dünya çapında gezilere katılabilirler. Aynı türdeki oyunların aksine Bus Simulator PRO, oyuncuların herhangi bir şehre bağlı olmadan hareket etmelerine olanak tanır. Sahip olduğunuz otobüs de kişisel tercihlere göre değiştirilebilir.

Otobüs Simülatörü PRO

MEMNUNİYET DENEYİMİNİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Aslında oyuncular bu oyuna otobüs gibi devasa bir ulaşım aracını sürerken hem tatmin olmak için geliyorlar. Temel olarak, gerçek hayatta bir otobüs şoförü olmak zordur ve bu çok zaman ve çaba gerektiren zor bir iştir. Ancak Bus Simulator PRO ile çok fazla çaba harcamadan gerçek hissin tadını kolayca çıkarabilirsiniz. Sadece oyuna başlayın ve kontrol etmeniz için bir otobüs sizi bekliyor.

Ayrıca, oyun geliştiricisi çok sayıda temel fizik eklerken oldukça ince davrandı. Arabanızı kullanmak daha kolay hale gelir, ancak yine de gerçek hayattaki bir mesleğe tepki verir. Ayrıca benzersiz grafik tasarımı da arabayı kullanmayı çok daha çekici kılıyor. Yeni grafik teknolojisi sayesinde, bir otobüs şoförünün baskısını cep telefonunuzda gerçekten hissediyorsunuz.

Otobüs Simülatörü PRO

YOLCULARDAN ÖZEL GERİ BİLDİRİM

Oyuncunun sürüş deneyimini en üst düzeye çıkarmak için Bus Simulator PRO benzersiz bir özellik tasarladı. Araba sürerken, genellikle sadece yoldaki zorlukların üstesinden gelmeye odaklanırsınız. Genellikle, simülasyon oyunları oynarken bu bariz süreçlerden biridir. Ancak bu oyunda, AI’ların yolcu olarak ayarlanmasıyla, daha fazla yolculuktan sonra geri bildirimlerini alacaksınız.

Sorunsuz bir yolculuğunuz varsa, kesinlikle her şey mükemmel olacaktır. Otobüsünüzdeki yolcular size son derece yüksek puan verecekler ve sorunsuz ve güvenli bir yolculuk için size teşekkür etmek için size 5 yıldız verecekler. Tersine, tehlikeli bir şekilde araç kullanırsanız ve yolculara rahatsızlık verirseniz, taşınmak, itibarınızı ve gelecekteki seyahatlerinizi önemli ölçüde etkileyen olumsuz yorumlar alır.

Otobüs Simülatörü PRO

KENDİ TASARIMCINIZ OLUN

Temel olarak, oyundaki otobüsler, modern ulaşımın standart formuyla tasarlanmıştır. Oyuncular şu anda mevcut olan en güzel otobüsleri kontrol edebilecekler. Ancak herkes kendi tasarımını yaratabilir. Sevdiğin sürece her şey mümkün. Örneğin, vinil türleri, jantlar, kaplamalar gibi görünen parçaların tümü değiştirilebilir ve bunlar otobüsünüzün daha gösterişli olması için öne çıkan unsurlar olacaktır.

Ayrıca oyuncular otobüsleri herkesin gözünde benzersiz kılmak için boyayabilirler. Pembe ve Hello Kitty süslemeli bir otobüs New York sokaklarında dolaşsa ilginç olurdu. Japon Anime kültürünü biliyorsanız, waifu karakterleriyle süslenmiş otobüsler de heyecan verici bir özellik. Yeterince yaratıcı olduğunuz sürece, oyun özgürce çalışmanız için yeterli olanakları sağlayacaktır.

Otobüs Simülatörü PRO

DÜNYAYI OTOBÜSLE GEZMEK

Gerçek bir otobüs şoförü ancak belirli bir şehirde belirli bir güzergahta seyahat edebilir. Ancak Bus Simulator PRO, oyuncularına sınırsız özgürlük sunuyor. Oyunun geniş dünyasındaki rahatlıktan dolayı istediğiniz yere hareket edebiliyorsunuz. Genellikle ilerlemeniz sistemden bir görev aracılığıyla oluşturulur. Örneğin, Albany’de 30 misafir alın. Bu görevle, o yere gitmeniz ve doğru sayıda yolcu almanız gerekecek.

Görevler verildiği sürece, onları alacaksınız. Aynı anda birçok görev verilecek ve size uygun olanlardan birkaçını alabilirsiniz. Sağladıkları faydalar, yüksek talep gören sürüşler kadar büyük olmasa da, yine de mükemmel bir alıştırma fırsatıdır. Saatlerce pratik yaparak sürekli olarak gelişebilirsiniz ve bu gelecekte çok büyük faydalar sağlayacaktır.

Otobüs Simülatörü PRO

ANA ÖZELLİKLER

 • Sokakta göreceğiniz en havalı otobüsleri sürün ve daha önce hiç denemediğiniz sürükleyici deneyimler yaratın
 • Dev bir toplu taşıma aracı kullanmanın gerçek hissi. Bir motosiklet veya bisiklet sürmekten çok daha zor olacak ve zorluk son derece yüksek
 • Yüksek teknolojili grafikler en gerçekçi deneyimi sunar. Gerçek fizik etkileşimleri ile çok daha dikkatli sürmeniz gerekecek
 • Sanal yolcuları simüle eden AI sistemi. Siz onları hedeflerine götürürken, yolcuların gerçekte yaptığı gibi sürücü ile etkileşime girecekler.
 • Yolculardan gelen gerçek geri bildirimler, seviyeyi iyileştirmeye yardımcı olur. İyi incelemeler, her aşamada sürüş becerilerinizi yansıtır
 • Görevlerle dünyayı dolaşın. Bir şehirde bir görevi kabul ettiğiniz sürece o yeri ziyaret edebilirsiniz.
 • Kendi güçlü otobüsünüzü tasarlayın. Vinil türleri, jantlar, kaplamalar gibi etkileyici vurgu parçaları özelleştirilebilir
 • En yeni otobüs modelini oluşturmak için birçok farklı müşteri.


İndir (556M)

Artık indirmeye hazırsınız Bus Simulator PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSir Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir