Bus Simulator PRO 2
Bus Simulator PRO 2

Bus Simulator PRO 2 v1.7 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Bus Simulator PRO 2, oyuncunun bir otobüs kullanacağı ve ilgili tüm aktiviteleri gerçekleştireceği bir simülasyon oyunudur. Bir otobüs güzergahındaki aktiviteleri tamamlamak için zaman ayıracak ve herhangi bir sorun olmadığından emin olacaksınız. Ayn

Android Android Simülasyon
5 ( 715 puan )
Fiyat: $0
İsim Bus Simulator PRO 2
Yapımcı Mageeks Apps & Games
Tür Simülasyon
Boyut 172MB
Versiyon 1.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bus Simulator PRO 2 is the most famous version in the Bus Simulator PRO 2 series of publisher Mageeks Apps & Games
Mod Version 1.7
Total installs 50,000+

Bus Simulator PRO 2, oyuncunun bir otobüs kullanacağı ve ilgili tüm aktiviteleri gerçekleştireceği bir simülasyon oyunudur. Bir otobüs güzergahındaki aktiviteleri tamamlamak için zaman ayıracak ve herhangi bir sorun olmadığından emin olacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında sürüş becerilerinizi de artıracak ve gerekli alana isabetli bir şekilde ulaşacaksınız. Dikkatinizi çekecek birçok yer ve türde otobüs olacağından emin olabilirsiniz.

Otobüs Simülatörü PRO 2

ŞEHİRDE YOLCU ALMAK İÇİN OTOBÜS KULLANMAK

Bus Simulator PRO 2’de oyuncular, oyunu oynarken hızlıca göreceğiniz gerçekçi bir şehri deneyimleyerek vakit geçirecekler. Spesifik olarak, oyuncular bir otobüse binme ve konukları zamanında almak için bir şehir güzergahında bulunan konumlardan geçme görevine sahip olacaklar. Ayrıca, oyuncuların göz önünde bulundurması gereken çeşitli araçlar ve trafik ışıkları olacağından, simülasyon oyunlarına özgü bir ortam yaşayacaklar.

Otobüs Simülatörü PRO 2

Varsayılan üçüncü şahıs bakış açısıyla arabayı iki elinizle kontrol edeceksiniz. Varsayılan görüş açısının yanı sıra sürüş tercihlerinize bağlı olarak görüş açısını değiştirebilir ve çevredeki unsurlarla çarpışmamanızı sağlayabilirsiniz. Özellikle, yine de belirli kurallara uymanız gerekiyor ve bu gerçek hayata benziyor. Örneğin kırmızı ışık gördüğünüzde arabayı durdurmanız gerekecek ve otobüse binen tüm yolcuların bir bilet alması gerekiyor ve bu oyunda kazanabileceğiniz para miktarı bu kadar.

PARA KAZANMAK İÇİN DİKKATLİ SÜRÜ

Bus Simulator PRO 2’nin kontrollerini öğrendikten sonra ilk alımlarınızı deneyimlemeye başlayacaksınız. Başlangıç ​​noktasında kendinizi park ederken göreceksiniz ve mavi bir efekt var. Bu efekti her gördüğünüzde bakış açınız değişiyor ve otobüs kapı açma özellikleri ortaya çıkıyor. Ayrıca bunun olması için aracınızı gerekli alana doğru bir şekilde park etmeniz gerekecektir.

Otobüs Simülatörü PRO 2

Misafirler otobüsünüze binecek ve bilet almak zorunda kalacaklar. Satın aldıkları tutarı, ödeme tutarını ve geri ödemeniz gereken tutarı göreceksiniz. Bu işlemin mümkün olan en kısa sürede yapılması gerekecektir. Bu oyunda işinizi iyi tamamlıyor ve zamana bağlı kalıyorsunuz; Bir otobüs güzergahını tamamladıktan sonra bir miktar para alacaksınız. Ekranın sağ tarafında bulunan saate dikkat etmeniz gerekecektir.

Haritada bir çizgi üzerinde yerleri göreceksiniz, ancak onları bulmanız çok uzun sürmeyecek. Haritada görünecek. Yapmanız gereken iş, bunu kusursuz bir şekilde doğru ve yolda sorunsuz bir şekilde yapmaktır. Yolda karşılaştığınız hataların tamamı düşülecek ve otobüs güzergahını geçmiş zaman tamamladığınız gerçeğiyle birleşince alacağınız miktar çok fazla olmayacaktır.

Otobüs Simülatörü PRO 2

FARKLI KONUMLARIN VE OTOBÜS TİPLERİNİN KİLİDİNİ AÇIN

Bus Simulator PRO 2 gibi bir sürüş simülasyon oyununu deneyimlediğinizde, gerçekten de herkesin birçok arzusu olacaktır. Oyuncular birçok farklı yeri deneyimleyebilecekler ve yenilerinin hepsinin üstesinden gelmeniz gereken kendi zorlukları var. Aynı zamanda oyun sırasında farklı tasarım ve uzunluklara sahip birçok otobüs çeşidini de biliyorsunuz. Sürüş sırasında bu özelliklere uyum sağlamanız gerekecektir.


İndir (172MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bus Simulator PRO 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMageeks Apps & Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir