Bus Simulator Indonesia
Bus Simulator Indonesia

Bus Simulator Indonesia v3.6.1 MOD APK + OBB (Maks Yakıt) indir 2022

Bus Simulator Indonesia sizi kültürü ve antik mimarisiyle bilinen güzel bir ülkeye götürecek. Bir kez Endonezya'ya ayak basmayı veya burayı ziyaret etmeyi hayal ettiyseniz, ancak buranın tüm güzelliğini hala keşfetmediyseniz. Yazık değil mi? Ama pişm

Android Android Simülasyon
4 ( 678 puan )
Fiyat: $0
İsim Bus Simulator Indonesia
Yapımcı Maleo
Tür Simülasyon
Boyut 323M
Versiyon 3.6.1
MOD Maksimum Yakıt
Orjinal Google Play
Bus Simulator Indonesia is the most famous version in the Bus Simulator Indonesia series of publisher Maleo
Mod Version 3.6.1
Total installs 50,000,000+

Bus Simulator Indonesia sizi kültürü ve antik mimarisiyle bilinen güzel bir ülkeye götürecek. Bir kez Endonezya’ya ayak basmayı veya burayı ziyaret etmeyi hayal ettiyseniz, ancak buranın tüm güzelliğini hala keşfetmediyseniz. Yazık değil mi? Ama pişman olmak için acele etmeyin çünkü bu oyun bu hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak çünkü yolcularınızı almak için bir otobüs şoförü olacaksınız. Sadece evde oturarak, bu ülkeyi herhangi bir kısıtlama olmaksızın görmekte hala özgürsünüz.

Otobüs Simülatörü Endonezya

ÇOK EĞLENCELİ OYUN

Oyuna girerken karşınıza Endonezya ülkesi ile ilgili güzel bir alan çıkacak ve arabanızı her yere götürmek için otobüs şoförü pozisyonunda oturacaksınız. Bu toprakları keşfetme yolculuğunda görevi unutma, eğlencenin tadını çıkar ve ihmalkar ol. Sizinle ilgili görev, direksiyon simidini sıkıca tutmak ve yolcularınızı haritada işaretlenmiş farklı konumlarda yukarı ve aşağı hareket ettirmektir. Görevleri tamamladıktan sonra, arabanızın daha iyi görünmesi için değerlendirme puanları ve bonuslar alacaksınız.

Görevi tamamlamak ve yolcuları doğru yere getirmek için, ustaca sürüş becerilerine ihtiyacınız var ve herhangi bir riske neden olmamak için son derece dikkatli olmalısınız. Her durumla başa çıkabilmek için her zaman esnek ve çevik olmalısınız. Merak etmeyin çünkü oynanış oldukça basit ve kontrol sistemi aynı; kokpit oldukça detaylı ve gerçekçi bir şekilde sizlerin rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Direksiyon simidi, gaz kelebeği ve fren gibi üç temel tuş ile aracı kontrol etmeye alışacaksınız.

Otobüs Simülatörü Endonezya

OTOBÜSÜNÜZÜ ÖZELLEŞTİRİN

Bus Simulator Indonesia’nın çeşitliliği ile ilgilenmenize gerek kalmayacak çünkü oyunda modellerden renklere ondan fazla farklı otobüs bulunuyor. Geliştirici, Endonezya’daki tipik ve popüler otobüs tarzına sahip arabaları simüle ederken de dikkatli davrandı. Onları garajda bulabilir ve kendinize beğendiğiniz benzersiz bir araba satın alabilirsiniz. Fiyata gelince, en ucuz araba sadece 100.000 Rp iken en iyi ve en pahalı araba 1.800.000 Rp iken büyük bir fark var. Yani bir araba koleksiyonuna sahip olmak istiyorsanız, çok para kazanmak için çok çalışmalısınız.

Yaratıcılığı seviyorsanız ve arabanızın iyi görünmesini ve kişiliğinizi daha iyi yansıtmasını istiyorsanız, sistemin yine de her şeyi yeniden tasarlamanıza izin veren özel bir modu vardır. Arabanın rengini istediğiniz gibi değiştirebilir veya arabanın tüm iç ve dış tasarımını yapabilirsiniz. Ayrıca yükseltme bölümüne geldiğinizde lastik, far veya hoparlör gibi otomobil parçalarını da değiştirebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ürün var ve ayrıca nispeten ucuz oldukları için bunları kolayca değiştirebilirsiniz.

Otobüs Simülatörü Endonezya

OYUN GRAFİKLERİ

Böyle iyi bir simülasyon oyununda grafik açısından bile eleştirilecek bir şey yok. Oyunun görüntüsü, çarpıcı ve ayrıntılı 3D grafiklerle tasarlanmıştır. Genellikle yüksek kaliteli 3D grafikler üzerine kurulu ve gelişmiş görüntü işleme teknolojileri kullanan bir oyun bazen makul miktarda veri tüketir. Bu nedenle oyunu sorunsuz deneyimlemek için yüksek konfigürasyonlu bir makineye sahip olmanız gerekiyor. Ancak endişelenmeyin çünkü bu oyun oldukça fazla yer kaplıyor, bu nedenle deneyiminiz etkilenmeyecek.

Endonezya’nın gerçek hayat görüntülerinden yola çıkarak yolları, yerleri ve yüksek binaları çizen oyunun tasarım ekibi sayesinde buradaki güzelliği en net şekilde görebilirsiniz. Özellikle oyundaki harita, sanki bu diyara seyahat ediyormuşsunuz gibi görmeniz için yeterince geniş, istediğiniz zaman keşfedebilirsiniz.

Otobüs Simülatörü Endonezya

Bu ülkeyi seviyorsanız ve Endonezya’nın güzelliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Bus Simulator Indonesia’ya gelerek her şeyden memnun kalacaksınız. Sadece bu değil, aynı zamanda bir otobüsün işleyişi hakkında daha fazla bilgi edinme ve anlama fırsatına da sahipsiniz. Peki otobüs şoförü olmadan bu iş hakkında daha fazla bilgi edinmek için neyi bekliyorsunuz?


İndir (323M)

Artık indirmeye hazırsınız Bus Simulator Indonesia ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMaleo

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir