Bus Simulator Indonesia
Bus Simulator Indonesia

Bus Simulator Indonesia v3.7.1 APK (Ücretsiz Reklamlar) indir

Bus Simulator Indonesia MOD APK hakkındaBus Simulator Indonesia MOD APK'daki çevrimiçi oyuna aşırı derecede ilginç otobüs aşamalarından geçin. Oyuncular bir otobüs şoförüne dönüşür ve bu yolcu alma yolculuklarının her biri için çok sayıda son derece

Android Android Oyun
4 ( 103 puan )
Fiyat: $0
İsim Bus Simulator Indonesia
Yapımcı Maleo
Tür Oyun
Boyut 826.06 M
Versiyon 3.7.1
MOD Ücretsiz Reklamlar
Orjinal Google Play
Bus Simulator Indonesia is the most famous version in the Bus Simulator Indonesia series of publisher Maleo
Mod Version 3.7.1
MOD 1
  • Maksimum Yakıt

MOD 2
  • Kaldırılan reklam ekranı;
  • Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

MOD 3
  • Ödül almak için ücretsiz reklamları değiştirin.
  • Sürücü kaplaması para kesilmeden satın alınabilir, sadece kullanmak istediğiniz sürücüyü seçin ve kirala'yı tıklayın.
  • Otobüs para kesilmeden satın alınabilir. Başarılı bir şekilde satın al'a tıkladıktan sonra garajda kullanmak için geçiş yapabilirsiniz.
Not : Yukarıdaki 2. ve 3. noktalardaki değişiklik, oyuna ikinci kez girdikten sonra geri alınır ve yalnızca oyuna her girişinizde satın alınabilir ve kullanılabilir.

Bus Simulator Indonesia MOD APK hakkında

Bus Simulator Indonesia MOD APK’daki çevrimiçi oyuna aşırı derecede ilginç otobüs aşamalarından geçin. Oyuncular bir otobüs şoförüne dönüşür ve bu yolcu alma yolculuklarının her biri için çok sayıda son derece beklenmedik zorluklarla Endonezya’nın bu şehrinin tüm yollarında otobüsü özgürce kavrar.

Kolay oyun

Otobüs simülasyon oyunu, çevrimiçi yarış simülasyonu oyun türünü seven insanlar için çok da garip değil. Farklı işlevlere sahip renkli otobüsleri seçmekte özgür olacak ve işletim rotasını oynamaya başlayacaksınız. Gittiğiniz her rotada bekleyen insanlar var, göreviniz misafirleri almak ve her başarılı ve güvenli dönüşün ardından teşvik almak için onları güvenli bir yere götürmek. Kontrolleri esnek bir şekilde kullanın ve otobüs yolculuğunuzu güvenli hale getirmek ve mümkün olduğunca çok misafiri cezbetmek için nihai sürüş becerilerinizi gösterin.

bus simulator indonesia 1 bus simulator indonesia 2

Koçu kolayca tasarlayın ve yükseltin

yolcuları düzgün bir şekilde almak ve bırakmak için her görevden sonra kazandığınız tüm bonuslarla, bir sonraki görev için aracınızı yükseltmek için aldığınız parayı tamamen kullanabilirsiniz. Kişisel otobüsünüzü tasarlamak için erişilebilir boya renkleri ve çizimleri kullanmalısınız. Araba tasarımının yanı sıra, tüm zorlukları daha kolay tamamlamanıza yardımcı olacak koç söz konusu olduğunda ek olarak parçaları yükseltin. Sadece koçu yükseltmeyi engellemekle kalmayıp, çeşitli hız, sürtünme, viraj alma işlevleriyle farklı ülkelerden otobüs modelini tamamen değiştirebilirsiniz … Bu çevrimiçi oyunda tüm arabaların kilidini açmak için birçok bonus toplayın.

bus simulator indonesia 3 bus simulator indonesia 4

Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla otomobil ayarı

Sadece birkaç farklı otobüs taslağı ile zorluğu hissetmekle kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi oyunda kamyonlar ve otomobiller gibi diğer arabaları da deneyimlemeye karar verebilirsiniz. Her farklı araç türüyle, yepyeni görevler bulabilir ve arabayı bir sonraki mücadele için güncellemek için kelime bonusları toplayabilirsiniz.

Grafikler ve ses efektleri

Son derece pratik çevrimiçi oyun ayrıntılarına sahip 3D görüntüler, değişen oyun çerçevesi, çevrimiçi oyun ayrıntılarıyla ilgili sürekli hareket ile birlikte video oyununa katıldıklarında insanlara tatmin edici bir bilgi verir. Otobüslerin, kamyonların veya araçların gürültüsünün desteklediği ses efektleri, her oyun ekranını daha canlı hale getirir. otobüsten gelen ses etkisi, ancak buna ek olarak yolculardan gelen ses etkisi veya belki de yağmurun gürültüsü de dahil olmak üzere hava koşulundaki değişiklik…


İndir (826.06 M)

Artık indirmeye hazırsınız Bus Simulator Indonesia ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMaleo

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir