Bus Simulator 17
Bus Simulator 17

Bus Simulator 17 v2.0.0 APK + MOD (Sınırsız Para/XP) indir 2022

Bus Simulator 17, endüstriyel alanlardan vahşi doğaya kadar oldukça geniş bir içeriğe sahiptir, böylece oyuncular bir otobüs şoförünün çalışmasıyla günlük yaşamın ritmini hissedebilirler. Her gün tanıdık markaların otobüsleriyle arkadaş olacaksınız v

Android Android Simülasyon
5 ( 590 puan )
Fiyat: $0
İsim Bus Simulator 17
Yapımcı Ovidiu Pop
Tür Simülasyon
Boyut 150MB
Versiyon 2.0.0
MOD Sınırsız Para/DP
Orjinal Google Play
Bus Simulator 17 is the most famous version in the Bus Simulator 17 series of publisher Ovidiu Pop
Mod Version 2.0.0
Total installs 10,000,000+

Bus Simulator 17, endüstriyel alanlardan vahşi doğaya kadar oldukça geniş bir içeriğe sahiptir, böylece oyuncular bir otobüs şoförünün çalışmasıyla günlük yaşamın ritmini hissedebilirler. Her gün tanıdık markaların otobüsleriyle arkadaş olacaksınız ve arkadaşlarınızla gerçek zamanlı çok oyunculu modda oyun oynayabileceğinizi unutmayın.

Otobüs Simülatörü 17

BİRÇOK FARKLI LOKASYON

Bus Simulator 17, hız ve pervasızlık gerektiren bir yarış oyununa benzemiyor; tüm trafik durumlarında oyuncuların konsantrasyonunu, sabrını ve akıllı reflekslerini kullanır. Oyunda, trafik durumları, olağandışı hava koşulları, trafik sıkışıklıkları, kazalar, şantiyeler, gece sürüşü ve her yolcunun bireysel gereksinimleri ile uğraşan birçok farklı konumda otobüsü kullanacaksınız.

Bus Simulator 17, yollarda size otobüs şoförü olma hissini veren simülasyon oyunudur. Otobüs duraklarından, birçok iş yerinden, geçtiğiniz yerlerden ve diğer trafik ve araç koşullarından yolcuları deneyimlemeniz için alacaksınız. Oyuncular, otobüsleriyle insanlarla bağlantı kurar, onları otobüs duraklarından alır ve çalıştıkları yere götürür. Arabayı kontrol ediyorsun ve birçok insanla iletişim kurmak için her yere gidiyorsun; oyun size basit ama oldukça heyecan verici bir oyun sunacak. Hız yarışlarında araba sürmeyen oyun, birçok yolda otobüs kullanma hissini denemenizi sağlıyor.

Otobüs Simülatörü 17

DETAYLI KONTROL SİSTEMİ

Bus Simulator 17, oyunculara birçok yerde sürüş deneyimi sunuyor; doğru trafik rotasını izlemeniz gerekir. Oyun, arabayı hareket ettirirken kullanımı kolaylaştıran karmaşık ve hassas bir araç kontrol sistemine sahiptir. Oyun, her yerin hayatını hissetmeniz için kırsal alanlardan kentsel alanlara kadar oyuncuların geçtiği geniş bir sahneye sahiptir. Hızlı bir araba yarışı değil, oyuncuların konsantrasyonunu gerektiriyor. Yol boyunca birçok durumla karşı karşıya kalarak birçok yerden geçmeniz gerekecek. Bu nedenle, oyun size daha fazla sürüş becerisinin yanı sıra durumlarla nasıl başa çıkacağınızı da verecektir. Oyuncular tüm yolu seyahat ederek otobüse eşlik edecek.

Bus Simulator 17, size gerçek hayattaki gibi araba sürme ve yolcu alma hissi veren bir yolcu taşımacılığı sürücüsü olarak harika bir deneyim yaşatacak. Oyun arkadaşlarınıza meydan okumanıza izin verir; oynarken sıkılmayacaksınız. Farklı hava koşulları ile gece ve gündüz döngüsüne göre otobüsü kontrol edebilirsiniz. Bu oyun modu ile oyuncular, rakiplerle yüzleşerek, oynarken rekabet ve çekicilik yaratan birçok zorluk yaşayabilirler. Doğru rotayı izlemeniz ve yolcularınızı doğru durağa götürmeniz gerekiyor.

Otobüs Simülatörü 17

BİRÇOK FARKLI GÜZERGAH

Bus Simulator 17, oyunculara tüm güzergahlarda yolculara hizmet veren bir sürücü olma deneyimi yaşatır. Oyuncunun görevi otobüsü sürmek ve yolcuları almak için buluşma noktalarına doğru yolda ilerlemek. Sürüşünüzü engelleyen birçok karmaşık yoldan gideceksiniz, bu nedenle oyuncuların yüksek konsantrasyona sahip olmaları ve istenmeyen kazalara neden olan çarpışmalardan kaçınmaları gerekir. Birçok rotada seyahat ederken beklenmedik ve öngörülemeyen durumlarla karşılaşacaksınız. Oyuncuların yolculuğu etkilememesi için hızlı işlem aşamalarına sahip olmaları gerekir; hıza odaklanmanıza gerek yok; oyunun iyi sürüş becerilerine ihtiyacı var.

Bus Simulator 17, fren, gaz pedalı, geri tuşu gibi tam kontrol özelliklerine sahip basit bir araç kontrol sistemi kullanmanıza olanak tanır. Her arabanın farklı bir gösterge paneli düzeni olacak, ancak parçalar aynı kalacak. Her yolda sürüş, hayatın ritmini her yerde hissetmenizi sağlar.


İndir (150MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bus Simulator 17 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOvidiu Pop

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir