Burning Dead
Burning Dead

Burning Dead v1.1.51 APK indir (Sınırsız Cephane) 2022


Burning Dead nefese gerilim dolu anlar yaşatıyor, korkuya kaçış, kızınız zombilerle dolu bir dağla vahşi bir ormanda mahsur kalıyor, kızınızın hayatı tehlikede. Görevin, kötü zombilerle yüzleşmek için kendini donatarak birçok silah ve kaynak toplamak

Android Android Aksiyon
5 ( 563 puan )
Fiyat: $0
İsim Burning Dead
Yapımcı Vivid Unity
Tür Aksiyon
Boyut 977M
Versiyon 1.1.51
MOD Sınırsız Cephane
Orjinal Google Play
Burning Dead is the most famous version in the Burning Dead series of publisher Vivid Unity
Mod Version 1.1.51

İndir (977M)

Burning Dead nefese gerilim dolu anlar yaşatıyor, korkuya kaçış, kızınız zombilerle dolu bir dağla vahşi bir ormanda mahsur kalıyor, kızınızın hayatı tehlikede. Görevin, kötü zombilerle yüzleşmek için kendini donatarak birçok silah ve kaynak toplamak. Kıyamet başlamak üzere; Silahları hızla toplamalı ve yükseltmeli, mükemmel bir savaş stratejisi oluşturmalı, önünüzdeki yoğun bir savaşa hazırlanmak için kaynaklardan ve güçten en iyi şekilde yararlanmalısınız.

Yanan Ölü

DOĞANIN GÜCÜ

Soğuk ormanda ve zombilerle dolu karanlık dağda kaybolmuş, önünüzdeki tehlikeli yollar ne gibi zorluklarla karşılaşacağınız bilinmiyor. Zombiler geliyor; Kızınızı kurtarmak için onlarla yüzleşmek için tüm gücünüzü ve becerilerinizi kullanın. Seni vazgeçirebilecek hiçbir şey yok çünkü annelik her zaman çok kutsal. Her şeyi fetheden sevginin gücü sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlu bir savaş yoktur. Herkese neler yapabileceğinizi gösterin ve bu savaşı bir oyun alanına dönüştürün.

Yanan Ölü

ORMAN GÜVENLİ DEĞİL

Tehlikeli ormanı geçmek ve kötü zombilerle yüzleşmek unutulmaz bir deneyim olacak. Kızınızın hayatı onların elinde; Bunlarla yüzleşmek için kendinizi belirli becerilerle ve açık bir zihinle donatmanız gerekir. Oyuncular, size 90’ların klasik zombi deneyimini yaşatmak için benzersiz bir cazibe merkezi olacak ürkütücü mavi gözlü zombilere son derece takıntılı olacaklar.

BENZERSİZ BİR HİKAYE YAŞAYIN

Burning Dead, kaçmaya çalışırken, kötü zombileri kovalarken size ürkütücü bir korku deneyimi yaşatıyor. Eşsiz hikayelerle uzun bir yolculukta hayatta kalmayı ve kana susamış zombilerden kaçmayı öğrenmelisiniz. Oyunu daha akıcı, etkileyici grafikler ve çekici bir oyun haline getiren olağanüstü özelliklere sahip dramatik bir oyun olan bu oyun, en talepkar oyuncular tarafından piyasaya sürüldüğünde çabucak fethedildi. Zombilerden kaçmak, hayatta kalma mücadelesine katılmak, kızınızı kurtarmak ve kıyamette bir kahraman olmak heyecan verici bir macera olacak.

Yanan Ölü

ANA ÖZELLİKLER

  • Epik 3D grafikler ve dramatik oyun, en heyecan verici oyun olmayı vaat ediyor.
  • Oyunun arkasına gizlenmiş, oyuncuların kalplerine dokunan benzersiz hikayeler
  • Tamamen 3B ortam, gerçekçi görsel tasarım ve canlı ses ile
  • Korku deneyimleri getiren dramatik bir hayatta kalma yolculuğunu deneyimleyin
  • Oyun çok yakında Android işletim sisteminde olacak.


İndir (977M)

Artık indirmeye hazırsınız Burning Dead ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir