Burger Bistro Story
Burger Bistro Story

Burger Bistro Story v1.3.9 APK (Sınırsız Para) indir


Yemek pişirme arzunuz varsa ve kendi restoranınızı yaratmak istiyorsanız, Burger Bistro Story MOD APK'ye göz atın. Bu, bir restoran açarken gelişmenize ve müşterilere son derece uygun fast-food sunmanıza yardımcı olabilecek bir oyun olabilir. İnsanla

Android Android Oyun
4 ( 679 puan )
Fiyat: $0
İsim Burger Bistro Story
Yapımcı Kairosoft
Tür Oyun
Boyut 35.45 M
Versiyon 1.3.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Burger Bistro Story is the most famous version in the Burger Bistro Story series of publisher Kairosoft
Mod Version 1.3.9
  • Artan Madeni Paralar
  • Artan Taşlar
  • Artan Tuşlar

   

İndir (35.45 M)

Yemek pişirme arzunuz varsa ve kendi restoranınızı yaratmak istiyorsanız, Burger Bistro Story MOD APK’ye göz atın. Bu, bir restoran açarken gelişmenize ve müşterilere son derece uygun fast-food sunmanıza yardımcı olabilecek bir oyun olabilir. İnsanları mutlu eden, hayattaki stres ve zorlamayı azaltan eğlenceli bir online oyundur.

YEPYENİ VE SAĞLIKLI GIDA YARATIN

Burger Bistro Story MOD’a katıldığınızda, bir şef rolünü oynarsınız ve en iyi ürünlerle müşterilere üretmek için birçok lezzetli ve kullanışlı yemek yaratabilirsiniz. Yemek işleme işinde hayal gücü önemli bir şeydir, garip yemekler yaratmanıza ve birçok müşteriyi satın almaya ikna etmenize yardımcı olur. Örneğin, yemeği daha lezzetli hale getirmek için eti deniz ürünleri ile değiştirebilirsiniz.

Burger Bistro Hikayesi MOD APK

MÜŞTERİLERİ MUHTEŞEM YEMEKLER VE İÇECEKLERLE GETİRMEK

Tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve hamburger dahil abur cuburları daha eğlenceli hale getirebilmek için hem ek para kazanmak hem de ekstra para kazanmak için garnitürleri düşünmeli ve çalışmalısınız. mutlu ve memnun müşteriler. Ek olarak, her akşam yemeğinde su içmek hayati bir şeydir, bu nedenle en düşünceli şekilde baktığınızda onlara sunmak için içecek ürünleri satmanız gerekir. Umarım şefin girişimleri tatmin edebilir ve hepsini gerçekten yiyebilir.

RESTORANINIZI ARTIRIN

Güvenilir bir ekonomik ortama ve 1. hattın iyi idaresine sahip olduktan sonra, mağazanızın popülaritesini artırmak ve daha fazla müşteri çekmek için birçok yerde reklam vermeli ve ölçeği artırmalısınız. Gelirinizi artıracak, hızlı bir şekilde kolay bir besin zincirinin kralı olabilirsiniz. Mağazada tam olarak aynı anda çalışmak çoğu soruna ve soruna sahiptir, oyuncunun kesinlikle yönetilmesi gereken her şeyi çözmede etkili akıllı ve kendine güvenen bir kişi olması gerekir. aferin onlara Yemeklerinizi sevdirmek ve tercih edilmek için hemen harekete geçin.

KARAKTER RESİMLERİNİ MUHTEŞEM VE MUHTEŞEM GIDA OLARAK TASARLAYIN

Burger Bistro Story MOD APK’ya geldiğinizde, birkaç sevimli ve çekici karaktere sahip bir oyun başlığını takdir etme şansına sahip olacaksınız. Hepsi çeşitli şekillerde tasarlanmıştır ve kendi özel işlevlerini taşırlar. Ayrıca aşırı keskin ve gerçekçi resimlerin altında oluşturulmuş bazı yiyecek ve içeceklerle, böylesine güzel bir çevrimiçi oyunu gören birçok kişi büyülenmişti. Resimler 3D olarak oluşturulmuştur, bu nedenle çok nettirler ve birçok kişi, özellikle küçük olanlar tarafından görülürler. Ayrıca canlı fon müziği, mağazanızı daha hareketli ve eğlenceli hale getirir.

BU OYUNA KİMLER KATILABİLİR?

Bu, birçok kişi tarafından ücretsiz ve güvenilir bir çevrimiçi oyun olabilir. Burger Bistro Story MOD herkes için olabilir, herkesin gevşemek ve stresi azaltmak için katılma ve ev sahipliği yapma hakkı vardır. Genellikle, dünyadaki herhangi birinin katılabileceği bu veya uyruğu belirtmez. Kendi mağazanızı kurun ve çevrimiçi oyunun getirdiği eğlencenin tadını çıkarın. Daha keyifli oynayabilmek için çok daha fazla arkadaşınızı ve ailenizi toplu olarak denemek üzere katılmaya davet edebilirsiniz. Neyi bekliyorsunuz, birçok çekici oyun ekranının keyfini çıkarmak için bugün katılamıyor musunuz?

Android için Burger Bistro Story MOD APK indirin


İndir (35.45 M)

Artık indirmeye hazırsınız Burger Bistro Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKairosoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir