Bulu Monster
Bulu Monster

Bulu Monster v8.3.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022

Bulu Monster APK indirBulu Monster - Android'de bir canavar toplama oyunu Canavarlar, Sigma Game'in heyecan verici yeni uygulamasının ana temasıdır. Bulu Monster, kullanıcının Bulu Adası'nda bir canavar eğitmeni olmasını sağlar. Sigma Game, Bulu Mons

Android Android Rol Oyunu
4 ( 721 puan )
Fiyat: $0
İsim Bulu Monster
Yapımcı Sigma Game Limited
Tür Rol Oyunu
Boyut 80MB
Versiyon 8.3.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bulu Monster is the most famous version in the Bulu Monster series of publisher Sigma Game Limited
Mod Version 8.3.0

Bulu Monster APK indir

Bulu Monster – Android’de bir canavar toplama oyunu Canavarlar, Sigma Game’in heyecan verici yeni uygulamasının ana temasıdır. Bulu Monster, kullanıcının Bulu Adası’nda bir canavar eğitmeni olmasını sağlar.

Sigma Game, Bulu Monster’ın kullanıcıyı tamamen kontrol altına almasıyla bu uygulamanın piyasadaki diğer canavar oyunlarının hepsinden farklı olacağına inanıyor. Bu rol yapma macera oyununda, kullanıcı 150 canavardan birini keşfetmeli, yakalamalı, savaşmalı ve eğitmelidir.

Bulu Monster ayrıca kullanıcının arkadaşlarıyla ve diğer eğitmenlerle çevrimiçi olarak etkileşime girmesine izin vererek arkadaşlarına ve oyunun diğer oyuncularına meydan okumalarını sağlar. Bulu Canavar yapımında yaklaşık on sekiz ay oldu; Sigma Game, uygulamanın, kullanıcıların beklediği kalitede olmasını sağlamıştır. Yüksek kaliteli animasyon, maceralı hikaye ve hem arkadaşlara hem de diğer kullanıcılara çevrimiçi meydan okuma yeteneği, bu oyunun canlandırıcı, yüksek enerji hissine katkıda bulunur.

Bulu Monster, kullanıcıyı diğer canavar oyunlarında olmayan benzersiz bir maceraya yönlendiriyor. Kullanıcının canavarları yakalamasını sağlamanın yanı sıra, kullanıcı onları da eğitebilir ve bu, Bulu Monster’ı orada bulunabilecek diğer oyunlardan farklı kılan şeydir. Bulu Monster hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak oynanabilir, bu da kullanıcının oyunu İnternet erişimi olmadan bile oynamasına izin vererek oyunu çoğundan daha çok yönlü hale getirir.

Bulu Monster APK Para Hilesi

Oyun kolaylığı için Bulu Monster’ın tek elle dokunmatik kontrolü vardır, bu nedenle joystick gerekmez ve kullanıcının kontrol ve oyun oynama arasında doğru dengeyi oluşturmasını sağlar. Bulu Monster’ın bir diğer özelliği de online mağazası. Mağaza, Bulu Monster kullanıcılarının özel satın alınan ürünlere ve indirimlere erişmelerine, ayrıca diğer kullanıcılardan gelen geri bildirimleri okumalarına ve çevrimiçi forumdaki diğer rakiplerle etkileşim kurmalarına olanak tanır.

Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve yakın zamanda App World aracılığıyla kullanıma sunulmuştur; iOS platformu için tasarlanmıştır.

Ana Özellikler: Bulu Monster, renkli, özenle canlandırılan canavarlarla doludur. Canavarlar farklı şekil ve boyutlarda gelir ve oyunu oynayan herkese görsel olarak çekici gelecek şekilde tasarlanmıştır. Bu oyuna dahil olan renkli canavarlar, herkesi sonuna kadar dahil edecek ve meşgul edecek. Oyun ayrıca şunları içerir:

– Kullanıcının canavar arkadaşı Rania’yı görevlerden biri olarak kurtarmasını sağlayan eğlenceli ve çekici bir hikaye dizisi

– Keşfedilecek 14 farklı fantezi haritası

Bulu Monster APK Son Sürüm

– 50’den fazla NPC canavar eğitmenine meydan oku

– Bir canavar takımı eğitin

– Bulu Adası’nın rekabet gücünü ve eğlencesini artıran, kullanıcının arkadaşlarını kendileriyle birlikte oynamaya davet etmesini sağlayan arkadaş kodu sistemi.

– 150’den fazla farklı canavar topla

Ticari ad, ticari marka, üretici, geliştirici, tedarikçi veya başka bir şekilde üçüncü taraf ürünlerine, hizmetlerine, adlarına veya diğer bilgilere yapılan herhangi bir referans, onay, bağlantı veya sponsorluk teşkil etmez veya ima etmez. Bu üründe kullanılan veya tasvir edilen tüm karakterler, isimler, başlıklar, benzerlikler ve diğer içerikler (gerçek ürünlere dayalı olanlar bile) tamamen hayal ürünüdür. Burada adı geçen tüm ticari markalar, hizmet markaları, ürün, hizmet veya diğer adlar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve bu tür herhangi bir marka, ürün, hizmet veya diğer adlar üzerinde herhangi bir hak talebinde bulunulamaz.


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bulu Monster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir