Bullet Warriors
Bullet Warriors

Bullet Warriors v5.0 APK indir (Tanrı Modu) 2022

Oyun size daha önce hiç yaşamadığınız birçok yeni ve benzersiz deneyim sunuyor. Dövüş sürecinde oyuncular, daha kolay kazanabilmek için kahramanlarını dikkatli bir şekilde silahlarla donatmalıdır. Sayısız harita ve farklı oyun modları ile oyuncular e

Android Android Macera Oyunları
5 ( 126 puan )
Fiyat: $0
İsim Bullet Warriors
Yapımcı Joytiny
Tür Macera Oyunları
Boyut 90MB
Versiyon 5.0
MOD Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Bullet Warriors is the most famous version in the Bullet Warriors series of publisher Joytiny
Mod Version 5.0
Total installs 10,000+

Oyun size daha önce hiç yaşamadığınız birçok yeni ve benzersiz deneyim sunuyor. Dövüş sürecinde oyuncular, daha kolay kazanabilmek için kahramanlarını dikkatli bir şekilde silahlarla donatmalıdır. Sayısız harita ve farklı oyun modları ile oyuncular eğlenceli anların tadını çıkaracak, ancak aynı derecede heyecan verici ve heyecan verici olacak. Bullet Warriors APK ‘nın getirdiği büyüleyici ve heyecan verici savaşlar sayesinde oyuncular hayatın stresinden ve baskısından kurtulacak.

? Bullet Warriors: 3vs3 MOBA Brawl of Kings

FAVORİ KAHRAMANLARINIZI SEÇİN

Bullet Warriors’a gelince, oyuncular beğendikleri kahramanları kendileri seçmekte ve oyundaki gerçek ve en güçlü kahramanlar olmakta özgürler. Ayrıca, 30’dan fazla benzersiz ve benzersiz kahramanın kilidini açabilir ve özelleştirebilirsiniz. Oyuncuların kahramanlarını yenilemelerine ve yükseltmelerine izin verilir. Ayrıca kahramanlarınızı mükemmel, beceri ve silahlarla dolu geliştirmeleri için eğitmeniz ve talimat vermeniz gerekir.

? Bullet Warriors: 3vs3 MOBA Brawl of Kings

BİRÇOK FARKLI KOLAY ZORLUK DÜZEYİ

Oyuncular birçok farklı seviyeyi deneyimleyebilir ve her seviyenin farklı zorlukları ve kolaylığı olacak, Bullet Warriors’ın zenginliğini ve çekiciliğini artıracak. Zengin oyun modları, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir oyun alanı yaratır. Oyun, hareket sürecini daha verimli ve basit bir şekilde kavrayabilmeniz için bir harita sağlar. Seviyeler, oyuncuları birçok yeni ülkeye götürür ve yeni duygulara sahip olmanıza, sıkılmanıza yardımcı olmak için yeni savaşlara katılır.

? Bullet Warriors: 3vs3 MOBA Brawl of Kings

TAKIM ARKADAŞLARIYLA İYİ KOORDİNASYON YAPIN VE RAKİPLERLE ŞİDDETLE YARIŞIN

Takım arkadaşlarıyla en destansı bir şekilde savaşmak için oyuncuların oyuncularıyla iyi koordine olması ve birlikte en makul taktikleri hazırlaması gerekir. Aynı zamanda en iyi görevleri tamamlayabilmeniz ve kazanabilmeniz için net görevler vermelisiniz. Ayrıca oyuncular tek başına savaşlara katılabilir veya arkadaşlarıyla oynayabilir. Bu, takım bazlı olduğu için eğlencenizi ikiye katlayacak ve mücadeleye ne kadar çok kişi dahil olursa, o kadar eğlenceli ve heyecanlı olacaktır.

? Bullet Warriors: 3vs3 MOBA Brawl of Kings

SİLAHLARI YÜKSELTİN VE KAHRAMANLARI GÜÇLENDİRİN

Oyun size çeşitli farklı silahlar sunar ve oyuncular bunları yükseltme ve savaş için kullanma hakkına sahiptir. Kahramanların gücünü artırmak için oyuncunun sahip olduğu sandıkların anahtarlarını açması gerekir. Oyuncuların, kendilerine bir avantaj yaratmak için her maçta beceri seçerken akıllı olmaları gerekir. Saldırıları atlatmak için arazi ve engelleri de kullanabilirsiniz.

? Bullet Warriors: 3vs3 MOBA Brawl of Kings

ANA ÖZELLİKLER

  • En sevdiğiniz kahramanları seçin ve onları tam beceri ve silahlarla donatın.
  • Çeşitli farklı oyun modları sağlayın ve oyunculara çok sayıda ilginç ve heyecan verici deneyimler sunun.
  • Heyecan verici ve çekici maçlar yaratmak için rakiplerle rekabet edin ve takım arkadaşlarınızla iyi koordine edin.
  • Kazanmayı daha basit ve daha kolay hale getirmek için silahları yükseltin ve makul stratejiler geliştirin.
  • Güzel grafikler ve canlı görüntüler oyunu daha çekici ve heyecanlı kılıyor.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bullet Warriors ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir