Bullet Man 3D
Bullet Man 3D

Bullet Man 3D v1.6.3 APK indir (Sınırsız Mermi) 2022

Bullet Man 3D, oyuncuların bir efsane olma yolculuğuna başlayan genç savaşçılar olarak oynayacağı basit ve eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda, oyuncular hedefe ulaşmak ve hepsini tamamen yok etmek için atış görevleri yapmak zorunda kalacaklar.

Android Android Aksiyon
4 ( 250 puan )
Fiyat: $0
İsim Bullet Man 3D
Yapımcı Crazy Labs by TabTale
Tür Aksiyon
Boyut 89M
Versiyon 1.6.3
MOD Sınırsız Mermi
Orjinal Google Play
Bullet Man 3D is the most famous version in the Bullet Man 3D series of publisher Crazy Labs by TabTale
Mod Version 1.6.3
Total installs 10,000,000+

Bullet Man 3D, oyuncuların bir efsane olma yolculuğuna başlayan genç savaşçılar olarak oynayacağı basit ve eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda, oyuncular hedefe ulaşmak ve hepsini tamamen yok etmek için atış görevleri yapmak zorunda kalacaklar. Oyuncular, yalnızca en güçlülerin hayatta kalacağı zorlu, heyecan verici bir maceraya girmeye hazır. Bu nedenle, oyuna katılan oyuncular, dünyayı kaplayan düşman kuvvetlerini yenmek için birçok fırsata sahip olacaklar.

Kurşun Adam 3D Kurşun Adam 3D

EFSANEVİ OLMAYA YOLCULUĞUNUZA BAŞLAYIN

Oyuncular daha önce Stickman Batlle Royale veya Shadow Adventure gibi bir stickman kahramanı ile aksiyon oyunu türünü deneyimlemişlerse, bu sefer Bullet Man 3D’yi göz ardı etmemeliler. Özünde, bu oyunda oyuncular bir efsane olmak için her türlü düşmanı yok etme yolculuğuna çıkacaklar. Önceki oyunlardan farklı olarak, oyuncular bir düşman ordusuyla yüzleşmek için oyuna tek başlarına katılmak zorunda kalacaklar. Bununla birlikte, oyuncular da bazı atış becerileri ile düşmana saldırmak ve onları yenmek için kendilerini hazırlamalıdır.

DÜŞMANI YENMEK İÇİN HAYATTA KALMA ATIŞ BECERİLERİNİ KULLANIN

Oyuna katılırken, oyuncuların tüm düşmanları yenmek için birçok hayatta kalma atış becerisiyle kendilerini hazırlamaları gerekir. Bullet Man 3D’deki her oyuncu, düşman ordusuna saldırmak ve savunmak için farklı beceriler ve görünümlerle donatılmıştır. Aynı zamanda, bir hedefle karşılaştığınızda, oyuncunun nişan almaya başlaması gerekecek ve sistem otomatik olarak hedefinizi sabitleyecek ve ardından tetiği çekmeye başlayacaktır. Oyuncunun başka bir çöp adam ordusuna karşı savaşması ve liderlerini ortadan kaldırması gereken heyecan verici bir atış oyunudur. Aynı zamanda, oyuncular bu rakiplerle savaşmak için çöp adamlarını kontrol edebilmeleri için en uzun ömrü korumaya çalışmalıdır.

KAHRAMANLAR İÇİN EKİPMANI, SİLAHLARI VE BECERİLERİ YÜKSELTİN

Bullet Man 3D, oyunculara çeşitli silah cephaneliği sağlar. Çoğunlukla, her silahın farklı özellikleri vardır ve her düşmanı yenmek için akıllıca taktikler geliştirmeniz gerekir. Ek olarak, oyuncular birçok farklı görevde çeşitli stratejiler belirlemeli ve en acil zamanlarda kullanmak için güçlendirmeler bulmayı unutmamalıdır. Bununla birlikte, oyuncular dövüş yeteneklerini kontrol etmek için neşeli bir ruha sahip olmalıdırlar.

Kurşun Adam 3D Kurşun Adam 3D

YENİLMEYİ BEKLEYEN BİRÇOK DÜŞMAN

Aslında oyun birçok farklı seviyeye ayrılmış ve oyunun zorluğu da giderek artıyor ve oyuncuların hızlı bir şekilde geçmek için birçok yeni hileye ihtiyacı var. İlk başta, oyun seviyesi temeldir ve oyuncuların hepsini yenmek için yalnızca bir kez ateş etmesi gerekir. Ancak ilerleyen aşamalarda oyuncu daha fazla zaman harcayacak ve o sırada oyuncu onları yenmek için çok fazla güçlendirme harcamış olacaktır. Ayrıca düşmanlarınız çoğunlukla tek bir yerde hareketsiz durur veya harita üzerinde serbestçe hareket eder. Ancak oyuncu başarılı bir şekilde mağlup edildiği sürece çeşitli yöntemlerle onlara saldırabilir.

ZORLUKLARIN AŞILMASINA YARDIMCI OLAN DESTEK ÖĞELERİ

Oyuncuların 1vs1 seviyelerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için oyun, oyuncuların düşman ordusuyla savaşması için bir dizi yüksek güçlü öğeyi destekledi. Silahı sıkı bir şekilde kavrayan oyuncular, dev hedeflerin üstesinden gelebilmek için doğru bir şekilde ateş etmelidir. Acil bir durumda, oyuncu onları patlatmak için saatli bombaları kullanabilir.

Genel olarak, yukarıda bahsedilen özellikler, bu atış aksiyon oyununun aksiyon oyununu sevenler için oldukça uygun olduğunu kanıtladı. Oyuna katılarak, oyuncular birçok farklı türde eğlenceli düşmanla savaşmak için birçok fırsata sahip olacaklar.

Kurşun Adam 3D Kurşun Adam 3D

ANA ÖZELLİKLER

  • Basit oynanışa sahip, oyuncuları çeken ve düşmana karşı koymak için birçok atış tekniğinin kullanılmasına izin veren birçok çekici seviye sunan ilginç bir atış oyunu.
  • Yeni stil atış oyunu, oyuncu ateş etmeyi hedefleyip tetiği çektikten sonra, mermi doğrudan hedefin konumuna sabitlenecek ve merminin yönünün yörüngesi değiştirilecektir.
  • Oyuncular, oyunu tamamlamak için mümkün olan en kısa sürede tüm düşmanlarla yüzleşmek ve onları yok etmek için asil bir göreve sahip profesyonel bir nişancı rolüne kapılırlar.
  • Oyun, oyuncunun düşmanlarla karşılaştığında kullanabileceği eşyaları destekler ve kullanıcının her hedef tamamlandıktan sonra çeşitli eşyaları toplamasına izin verir.
  • Bir sürü sürprizle eğlenceli takım savaşlarına katılın ve destansı savaşların tadını çıkarmak için orduyu zafere götürmek için doğru stratejileri geliştirin.


İndir (89M)

Artık indirmeye hazırsınız Bullet Man 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCrazy Labs by TabTale

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir