Bullet Knight
Bullet Knight

Bullet Knight v1.2.13 APK indir (Tek Vuruş, Sınırsız Taş) 2022


Silahlar eski savaşlarda vazgeçilmez bir silah iken günümüzde modern oyunların ana silahı haline gelmiştir. Bullet Knight: Dungeon Crawl Shooting Game, oyuncuların gözlem yapmasını kolaylaştıran tepeden bakış açısına sahip bir atış oyunudur. Tehlikel

Android Android Aksiyon
4 ( 446 puan )
Fiyat: $0
İsim Bullet Knight
Yapımcı Kooapps Games | Fun Arcade and Casual Action Games
Tür Aksiyon
Boyut 143M
Versiyon 1.2.13
MOD Tek Vuruş, Sınırsız Mücevher
Orjinal Google Play
Bullet Knight is the most famous version in the Bullet Knight series of publisher Kooapps Games | Fun Arcade and Casual Action Games
Mod Version 1.2.13
MOD 1
  • Para harcadıkça artar

MOD 2
  • Bir vuruş


İndir (143M)

Silahlar eski savaşlarda vazgeçilmez bir silah iken günümüzde modern oyunların ana silahı haline gelmiştir. Bullet Knight: Dungeon Crawl Shooting Game, oyuncuların gözlem yapmasını kolaylaştıran tepeden bakış açısına sahip bir atış oyunudur. Tehlikeli zindanların üstesinden gelmek için silahları toplayacak ve kahramanların dövüş yeteneklerini kullanacaksınız.

YENİ VE BENZERSİZ OYUN SAHNESİ

Silahlı bir şövalye olarak oynayacak ve mistik, büyülü bir dünyada düşmanlarla savaşacaksınız. Canavarları yok etmek için silahlara ek olarak el bombası ve roket gibi modern silahlar da kullanıyorsunuz. Bu büyülü bir dünya çünkü oyundaki iblislerin tümü size saldırmak için sihir kullanabilir.

Bullet Knight: Dungeon Crawl Atış Oyunu Bullet Knight: Dungeon Crawl Atış Oyunu

BASİT VE ERİŞİLEBİLİR OYUN

Diğer aksiyon oyunlarından farklı olarak, doğrudan ateş etmeyecek, sadece hareket edeceksiniz. Elinizdeki silah otomatik olarak düşmana nişan alıp ateş edecektir. Bu basit oyunla, düşman saldırılarından veya büyülerinden kaçınmak ve karakterinizin en iyi atış pozisyonuna sahip olmasına yardımcı olmak için sola, sağa hareket etmeniz yeterlidir. Kazandıktan sonra yeni beceriler kazanacak ve savaş gücünü artıracaksınız. Ne kadar uzun süre oynarsanız, oyun o kadar karmaşık hale gelir ve düşmanla yüzleşmek için güce ve akıllı bir stratejiye sahip olmanız gerekir.

FARKLI SİLAH VE BECERİ KOLEKSİYONU

Yukarıda bahsedildiği gibi, el bombası, silah, füze gibi modern silahlarla donatılacaksınız ve her türün farklı saldırı istatistikleri olacak, bu yüzden buna göre seçim yapmalısınız. Seviye atladığınızda veya kazandığınızda oyunun size verdiği ödüller çok çeşitlidir ve dövüş yeteneğinizi çok artırmanıza yardımcı olacaktır: artan savunma, kritik, saldırı hızı, zırh delici etkiler ve daha hızlı refleksler.

YENİ ÜLKELERE MACERA

Bullet Knight: Dungeon Crawl Shooting Game’in birçok yeri vardır ve her konum, oyunculara deneyimlemeleri için farklı zorluklar sunar. Canavarlar topraklarınızı istila etmeye gelecekler, bu yüzden onları yok etmeniz gerekiyor. Oyuncu, son seviyede en güçlü patronla yüzleşecek ve kazanmak için dövüş becerilerini kullanacak.

Bullet Knight: Dungeon Crawl Atış Oyunu Bullet Knight: Dungeon Crawl Atış Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Zindan etkinliklerinin rastgele olasılıkları, oyuncuya heyecan verici deneyimler yaşatır.
  • Acımasız savaş alanlarıyla geniş çöl bölgelerini keşfedin.
  • Çeşitli savaş silahları: silahlar, el bombaları, roketler,…
  • Favori karakterinizi seçin
  • Güçlü patronlarla dramatik savaşlar yapın ve birçok yeni dövüş becerisi toplayın.


İndir (143M)

Artık indirmeye hazırsınız Bullet Knight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKooapps Games | Fun Arcade and Casual Action Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir