ISave Money
ISave Money

iSaveMoney v7.3.9 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Günümüzde giderek modernleşen yaşamla birlikte tüketicilerin ihtiyaçları da her geçen gün artmaktadır. Bu amaçla, Bütçe planlayıcı, Gider izleyici, kullanıcıların mali durumlarını ve paralarını yönetmelerine ve günlük harcamalarını planlamalarına yar

Android Android Finans
5 ( 194 puan )
Fiyat: $0
İsim iSave Money
Yapımcı DigitLeaf llc
Tür Finans
Boyut 7MB
Versiyon 7.3.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
iSave Money is the most famous version in the iSave Money series of publisher DigitLeaf llc
Mod Version 7.3.9
Total installs 1,000,000+

İndir (7MB)

Günümüzde giderek modernleşen yaşamla birlikte tüketicilerin ihtiyaçları da her geçen gün artmaktadır. Bu amaçla, Bütçe planlayıcı, Gider izleyici, kullanıcıların mali durumlarını ve paralarını yönetmelerine ve günlük harcamalarını planlamalarına yardımcı olacak akıllı bir araç olarak ortaya çıktı. Erişilebilir işlevlerle kullanıcılar uygulamayı kolayca kullanabilir ve ailelerinin aylık tasarruflarını artırmalarına yardımcı olabilir.

Bütçe planlayıcı-Gider takibi Bütçe planlayıcı-Gider takibi

GÜNLÜK GİDERLERİN DETAYLI KAYITLARI

Bütçe Planlayıcı, Gider İzleyici, hayatınızdaki tüm harcamaları yönetmek için insanların yerini alan akıllı bir araç gibidir. Bugün, çoğu maaşlı kişi ay sonunda veya ay sonunda ödeme alıyor. Ancak bazıları, giderlerini düzgün yönetemedikleri için, tüm paralarını, hatta kontrolden çıkarak bile harcamışlardır. Dolayısıyla bu uygulama tüm harcamalarınızın hesaplanmasında sizin yerinize geçerek, harcadığınız tüm parayı yakalamanıza yardımcı oldu.

GELİR VE GİDERLERİ BİLİMSEL ÇİZELGELERLE YÖNETİN

Aslında, Bütçe planlayıcı, Gider izci kullanışlıdır; kullanıcıların kıyafet, ev, elektrik, su, yiyecek vb. her türlü parayı harcamalarına yardımcı olur. Harcadığınız her günün ardından otomatik olarak hesaplanacak ve size tüm gelirinizi kapsayan net bir harita verecektir. Aynı zamanda kullanıcılar, ilk plana kıyasla hangi harcamaları aştığını görebilir. Uygulama, kullanıcıların kolayca ayırt etmelerine yardımcı olmak için beşten fazla farklı türde çizelge sağlar.

BİR SÜRE İÇİN GİRİŞ VE ÇIKIŞ NAKİT AKIŞINI YÖNETİN

Kullanıcı tüm varlıklarını net bir şekilde planlamaya karar verdiyse, Bütçe planlayıcı, Gider izleyici günlük bütçeler oluşturmanıza, harcamaları izlemenize ve verileri size sunmanıza olanak tanır. Özünde, uygulama sabit bir süre için giriş ve çıkış nakit akışını yönetebilir. Ayrıca gelir ve gider bilgilerinize göre borç ve birikim hesaplamanız için de akıllı bir araçtır.

Bu uygulama, sık sık kağıt üzerine not almanız gerçeğinin yerini alacak ve hayattaki tüm harcamalarınızı kolayca yönetmenize ve bir miktar paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Bütçe planlayıcı-Gider takibi Bütçe planlayıcı-Gider takibi

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların tüm aile ve kişisel harcamalarını kolayca yönetmelerine yardımcı olan, diğer birçok harcamadan tasarruf sağlayan akıllı bir para yönetimi uygulamasıdır.
  • Uygulama, gösterge tablosunun özelleştirilmesine izin verir ve kullanıcının tüm önemli bilgileri bir çırpıda görebilmesi için özelleştirmesine olanak tanıyan eksiksiz bir gösterge panosu sağlar.
  • Her zaman tüm günlük işlemleri izleyin ve toplam günlük harcamaların değişimini görmek için bir gün içindeki tüm harcamaları gösteren bilimsel bir tablo görüntüleyin.
  • Ayda ne kadar para harcadığınızı görmek için önceki ayın harcama çizelgelerini inceleyerek gelecek ay için bütçe tahmini.
  • Tamamen ücretsiz olan ve mali açıdan sorumlu olmanıza yardımcı olmak için tüm harcamalarınızı takip eden kullanıcı dostu bir uygulama.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız iSave Money ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir