Bubbu
Bubbu

Bubbu – My Virtual Pet Cat v1.86 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Bubbu Mod APK'da – Yemek yemeyi, dans etmeyi ve selfie çekmeyi seven sevimli, duygusal bir kedidir. Bubbu'nun evine bir göz atın ve onun hakkında daha fazlasını keşfedin. Şaşırtıcı! Bubbu'nun muhteşem kedi oyun evrenini keşfedin.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 509 puan )
Fiyat: $0
İsim Bubbu
Yapımcı Bubadu
Tür Macera Oyunları
Boyut 100MB
Versiyon 1.86
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bubbu is the most famous version in the Bubbu series of publisher Bubadu
Mod Version 1.86
Total installs 100,000,000+

İndir (100MB)

Bir kedi aşığısınız ve kendinize sevimli bir kedi sahibi olmak istiyorsunuz ancak gerçek bir kedi yetiştirmeyi göze alamıyorsunuz, o zaman Bubbu – My Virtual Pet Cat oyununa gelin; memnun kalacaksınız. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan dileğinize kavuşun. Oyun size sevimli bir sanal kedi sunuyor; Senin görevin onunla ilgilenmek, onu dünyanın en mutlu kedisine dönüştürmek.

Bubbu – Sanal Evcil Kedim

BUDDY CAT’İNİZLE BAĞLANIN

Bubbu iyi yemek yemeyi seven, selfie çekmeyi seven ve arkadaşlarıyla dans eden bir kedidir. Onu yürüyüşe çıkararak, lezzetli yemeklerle besleyerek ve güzel giysiler alarak onunla bağlantı kurun. Sevimli kedinizi sahile, şehre bir geziye çıkarın… her günü eğlenceli ve mutlu hale getirin. Görevleri hızla tamamlayın, gerçek mobilya satın almak için para kazanın, güzel bir evi dekore edin ve harap evi büyük bir kedi konağına dönüştürün.

Birçok çekici ödül almak için her gün servet çarkını döndürün. Showroom’a götürebilir, kıyafet ve aksesuarlarını değiştirebilir ve istediğiniz stili verebilirsiniz. Ayrıca oyuncular uygulama içi mağaza üzerinden para ile ödeme yaparak diğer öğeleri satın alabilirler. Ayrıca yorucu bir günün ardından sağlığına kavuşması için banyo yapmayı, beslemeyi, uyumaya ikna etmeyi unutmayın.

Bubbu – Sanal Evcil Kedim

MUHTEŞEM EĞLENCE DAKİKALARI

Bubbu’yu kedi beslemek için para kazanın ve uygulamadaki oyunları oynayarak en iyi hayatın tadını çıkarın. Yayıncı, aralarından seçebileceğin Fish Ninja, Cat Sings, Jumping Cat gibi 30’dan fazla heyecan verici oyun sunuyor… Süsle, en iyi sürüşler için bisikletin bakımını yap, onu dalış yaparak, balık tutarak şişman kedinin dünyasını keşfet, yürümek,… Ağaçlara tırmanma seansları ile sizi çocukluğunuza döndüren oyunlar, meyve toplama, oyun oynama,…

Yiyeceklerle ilgilenen, her gün inek sağan, kedinin evini daha yeni dekore eden, kedinizi onunla ilgilenmesi için karşılayan bir çiftçi olun. Buna ek olarak, oyuncular harika bir dünyanın tadını çıkarmak, oyunun getirdiği yatıştırıcı sesi dinlemek, kendilerini bu şişman kedinin geniş dünyasına kaptırmak için bu ve gece arasındaki modu değiştirebilirler. Lütfen onları gerçek bir kedi gibi sevin ve onlara iyi bakın.

Bubbu – Sanal Evcil Kedim

BİRÇOK EĞLENCE AKTİVİTE DENEYİMİ

Bubbu’nun dünyası eğlenceli eğlenceler ve sevimli evcil hayvan aktiviteleriyle dolup taşıyor. Bubbu’nun evini muhteşem bir kedi sarayına dönüştürmek için özelleştirin. Gerçek bir çiftçiyseniz, bahçenizde taze sebzeler yetiştirebilir ve her gün bir inek sağabilirsiniz. Çekici aracınızı kişiselleştirerek dağlık bir tırmanışa hazırlanın.

Sahilde balık tutmaya veya tüplü dalışa gidin. Gezegeninizi uzaylı saldırısından korumak için şehre, hatta uzaya seyahat edebilirsiniz. Basketbol ve futbol oynayın, deniz kayalarında seyahat edin ve ağaca tırmanın. Gündüz ve gece arasında geçiş yapmaya çalışın ve doğanın seslerini dinleyin.

Bubbu – Sanal Evcil Kedim

HERKESE UYAR

Oyun, kullanıcı gizliliğini koruma yasaları sağlamıştır. Tamamen ücretsizdir, her yaş için uygundur, özellikle çocuklar için, çocukları yepyeni bir dünyayla tanıştırır Bu oyun, stresli çalışma saatlerinden sonra dinlenmenize ve eğlenmenize yardımcı olur. Özellikle kedi sahibi olmak isteyen ancak onlar için temizlik yapmaktan korkanlar için uygundur. Gerçek bir kedi yetiştirmektense paradan ve zamandan tasarruf edin.

Sanal şişman kedi herkese yenilik getiriyor ve sadece sanal bir kedi değil, aynı zamanda size her zaman eşlik eden bir arkadaş. Hastalanmasına, hastalanmasına veya aç kalmasına izin vermeyin çünkü bu çok korkunç. Her zaman mutlu olmasına izin ver, en mutlu.

Bubbu – Sanal Evcil Kedim

Bu oyun aracılığıyla gerçek bir “sahip” olun. Oyunda, kedi Bubbu tamamen size ait. Sizinle ilgilenmenizi bekliyor, acele edin ve kurun!


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bubbu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir