Bubble Witch 3 Saga
Bubble Witch 3 Saga

Bubble Witch 3 Saga v7.19.65 APK indir (Güçlendiriciler/Canlar/Hareketler) 2022

Şu söylenebilir; King, oyunlarını her yaştan herkesin oynayabileceği popüler bir ürüne dönüştürebildiği için tüm zamanların en başarılı telefon oyunu yayıncılarından biridir. Candy Crush serisine ek olarak, hayranların sıkıldıklarında atmosferi değiş

Android Android Klasik
5 ( 358 puan )
Fiyat: $0
İsim Bubble Witch 3 Saga
Yapımcı King
Tür Klasik
Boyut 80MB
Versiyon 7.19.65
MOD Hileli
Orjinal Google Play
Bubble Witch 3 Saga is the most famous version in the Bubble Witch 3 Saga series of publisher King
Mod Version 7.19.65
  • Sınırsız Yaşam
  • Anında Doldurma Neon Küre #1 (ilk vuruşunuzdan sonra küre hazır olacaktır)
  • Kolay Doldurma Neon Küre #2 (alternatif olarak, küre çubuğunuzu 4 yerine sadece 1 top kullanarak doldurabilirsiniz)
  • Kolay Kazanma Tüy Seviyeleri (perileri serbest bırakmanız gereken seviyeler)
  • Sınırsız Stardust (13. seviyeden sonra ve her 15 yıldız aldığınızda 1.000.000 Stardust kazanın)

Şu söylenebilir; King, oyunlarını her yaştan herkesin oynayabileceği popüler bir ürüne dönüştürebildiği için tüm zamanların en başarılı telefon oyunu yayıncılarından biridir. Candy Crush serisine ek olarak, hayranların sıkıldıklarında atmosferi değiştirebilecekleri birçok başka oyunu var. Bubble Witch 3 Saga APK bir 3’lü eşleştirme oyunu değil, sihirli bir balon patlatma bulmaca oyunudur. Oyun çok tanıdık olduğundan, oyuncular diğer birçok mekanizma ile birlikte buna hızla alışabilirler. Eğer bir King hayranıysanız, eklenen meydan okuma mekanizmalarındaki sonsuz yaratıcılıklarını anlayabilirsiniz.

bubble witch 3 saga apk indir modkiwi com 1 bubble witch 3 saga apk indir modkiwi com 2

Sihirli Balon Patlatma Bulmacaları!

Bubble Witch 3 Saga, klasik Dynomite Deluxe ile aynı kurallara sahiptir. Aynı renkteki topları bulmak için topları kullanacaksınız, ardından şutunuz isabet ederse puan kazanacaksınız. Herkesin bildiği fark, grafik tasarımın gelişimidir. Oynatıcı, tam 3D formatı ve her küçük ayrıntının özenle renklendirilmiş renkleri karşısında anında büyülenir. Toplar, oyunun en belirgin unsurlarıdır, aynı zamanda oyundaki en belirgin nesnelerdir. Ayrıca, arka plan da 2D vuruşlarla çok akıllıca yaratılmış, ancak derinlik efektleriyle şekillendirilmiş, 3D olduğu hissini yaratmaktadır.

Bu teknik, her aşamayı çekici kılıyor ve hatta oyuncuları bu oyunda daha uzun süre tutmak için önemli bir faktör. Büyülü dünyanız, vasat şeylerin ve harika şeylerin harika bir sentezidir. Geçtiğiniz her yer farklı bir manzaraya, ayrı bir tema ile yapılmış bir dizi oyuna ve bununla ilgili zorluklara sahip olacak.

bubble witch 3 saga apk indir modkiwi com 3

Nişan al ve seviyelerde ilerleyerek ateş et

Nihai göreviniz, tehdit altındaki insanları ve arkadaşları kurtarmak için Wilbur’u yenmek. Her zorlukta, aynı zamanda güçlü müttefikler haline gelen bu değerli ve sarhoş arkadaşlarla tanışacaksınız. Oyun klasik oyun tarzı kadar basit olmayacak ama topların içine gizlenmiş, serbest bırakılması gereken küçük arkadaşlar olacak. Bazen hayaletler, peri kraliçesinin baykuşları ve kurtarıcısı olacak. Hepsinin belirli yetenekleri vardır ve bu insanları kurtarmak size değerli ödüller verecektir.

bubble witch 3 saga apk indir modkiwi com 4 bubble witch 3 saga apk indir modkiwi com 5

Oyunu kazandığınızda alacağınız ödüllere ek olarak ek rozetler de olacak. Bu rozetler, zorluğun üstesinden geldiğinizi ve arkadaşlarınıza hava attığınızı göstermek için kullanılır. Oyuncular ayrıca başkalarıyla rekabet etmek için skor tablosuna kaydedilecek. Ana karakterimiz Stella’nın da bir kadın evi var. Wilbur tarafından harap edildi, bu yüzden şimdi oyuncuya oyun içi ödülle hepsini geri getirme görevi verilecek.

Oyuncular doğrudan hesaplarına bağlanacakları zaman oyunun bağlantı sistemi çok iyi tasarlanmış. Her yerde oturumunuzu açık tutabilmek için Facebook, Google hesabınızı kullanabilir veya kendinizi kaydedebilirsiniz. Oyuna erişebilen tüm cihazlarda, hesabınıza giriş yapmak için bu hesabı kullanmanız yeterlidir.


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bubble Witch 3 Saga ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKing

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir