Brilliant Quotes
Brilliant Quotes

Brilliant Quotes v5.14.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Brilliant Quotes, kullanıcılara yaşam, insanlık gibi çeşitli içerikler hakkında 3.600'den fazla iyi alıntı sunar… Bu uygulamadaki tüm güncel sözler seçicidir ve yüzlerce ünlü yazardan gelmektedir.

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 896 puan )
Fiyat: $0
İsim Brilliant Quotes
Yapımcı Interlution
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 12M
Versiyon 5.14.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Brilliant Quotes is the most famous version in the Brilliant Quotes series of publisher Interlution
Mod Version 5.14.2

Bugün için kendinizi motive etmek için hangi alıntıyı kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz? Aksi takdirde, binlerce ünlü alıntı içeren bir koleksiyon olan Brilliant Quotes’a gelin. Bu uygulamadan sağlanan her söz, kalitesinden emin olabilmeniz için özenle seçilmiştir. Sadece bu değil, hepsi dünya çapında yaklaşık 200 ünlü yazar ve filozof tarafından yaratıldı. Bu uygulamadaki tüm sözler ve alıntılar, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli içeriğe sahiptir. Hayatla, insanlıkla ilgili olabilir… sizi motive edecek ve size ilham verecekler.

Parlak Alıntılar: En iyi fotoğraf alıntıları ve en iyi sözler Parlak Alıntılar: En iyi fotoğraf alıntıları ve en iyi sözler

BİRÇOK ÜNLÜ FOTOĞRAF TEKLİFİ DİKKATLE TASARLANMIŞTIR VE HER YERDE

Size büyük bir motivasyon artışı sağlayabilecek bir uygulama arıyorsanız. Başka bir deyişle, size birçok ilginç ve güvenilir alıntı getirebilecek bir uygulama. O zaman başka yere bakma, Brilliant Quotes herkese tavsiye edebileceğim en iyi uygulama olacaktır. Bu uygulama size çeşitli konu ve konularda söylenen tonlarca ünlü alıntıyı getiriyor. Uygulama, kullanıcılara özenle tasarlanmış fotoğraf alıntıları sağlayacaktır. Bunları tüm medya veya sosyal ağlarda bulabilirsiniz.

HERKESE BÜYÜK MOTİVASYONLAR GETİRMEK

Motivasyonunuzu her gün bulabilmeniz harika. Ne zaman Brilliant Quotes sizi çeşitli konularda binlerce ünlü alıntıyla güncelleyecektir. Ve eminim ki size hayatı sevdirecek ve çok daha pozitif olacaktır. Gündüz veya gece fark etmez, size her zaman ilham verici alıntılar getiriyoruz ve bunlar düzenli olarak güncelleniyor. Ve bu uygulamanın güzel, sezgisel bir arayüze sahip olduğu ve herkes tarafından kullanılabileceği söylenebilir.

TOPLULUKTAN ÇOK Beğenilen Ünlü Alıntıları KEŞFEDİN

Bugün hangi ünlü alıntıların popüler olduğunu öğrenemeyeceğinizden veya bilemeyeceğinizden endişeleniyorsanız. O zaman merak etmeyin, bu uygulama size birçok kullanıcı tarafından okunan ve kullanılan güzel sözlerle ayrı bir kategori verecek. Alıntı topluluğunda popülerdirler. Alıntıların tüm oluşumları açıkça kategorilere ayrılmıştır. Örneğin, güncelleme tarihine, sık kullanılanlara veya farklı bir konuya göre.

Parlak Alıntılar: En iyi fotoğraf alıntıları ve en iyi sözler Parlak Alıntılar: En iyi fotoğraf alıntıları ve en iyi sözler

ÜNLÜ YAZARLARDAN KATEGORİYE GÖRE SEÇİLMİŞ MUHTEŞEM ALTILARI BULUN

Bu uygulamadan, eminim zihniniz büyük ölçüde genişleyecektir. Düşünürler veya filozoflar hakkında ne zaman doğru bilgi edinebilirsiniz. Alıntılara ek olarak, birçok ünlü yazarı da tüm kişisel bilgileriyle birlikte getiriyoruz. Kategoriye göre arama özelliği ile kullanıcılar benzersiz sözler veya ünlü yazarlar arayabilirler. Brilliant Quotes’a kaydedilen tüm bilgiler veya sözler açıkça sınıflandırılmıştır.

EN İYİ SÖZLERİ KAYDEDİN VE KENDİ HİKAYELERİNİZİ YÜKLEYİN

Bu, kullanıcılara aşktan yaşam motivasyonuna kadar çok çeşitli konuları kapsayan 3600’den fazla ünlü sözden oluşan bir koleksiyon sunan bir uygulamadır. live… Bu çeşitlilik sayesinde size ilham veren en iyi alıntıları bulabilirsiniz. Sadece bu değil, kullanıcılar en sevdikleri sözleri kaydedebilir ve bunun için kendi koleksiyonlarını oluşturabilirler. Böylece daha sonra bulma konusunda endişelenmenize ve istediğiniz zaman tekrar okumanıza gerek kalmaz. Oluşturduğunuz veya bulduğunuz sözleri bile yükleyebilirsiniz.

FAVORİ YAZARINIZI VEYA FAVORİ SÖZLERİ HIZLI BULMAK İÇİN KOLAY ARAMA KULLANIN

Brilliant Quotes, kullanıcılara birçok benzersiz özellik sunar. Kolay kullanım ile herkes uygulamayı sonuna kadar kullanabilir ve deneyimleyebilir. Özellikle kullanıcılar, favori yazarları veya favori sözleri hakkında bilgi bulmak için arama özelliğini kullanabilir. Her şey hızlı bir şekilde ortaya çıkıyor ve genellikle sadece birkaç saniye sürüyor.

Parlak Alıntılar: En iyi fotoğraf alıntıları ve en iyi sözler

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu uygulama, dünyaca ünlü yazarlardan binlerce harika motivasyon alıntısı veya diğer çeşitli konuları ve çok kaliteli seçimi getiriyor.
  • Günlük faydalı alıntılarla güncel kalın, hızlı güncelleme özelliğimizle her gün sabah veya akşam yeni motivasyonunuzu göreceksiniz.
  • Her zaman ayrı bir bölümde önerilen, alıntılar topluluğundaki herkes tarafından kullanılan ve okunan en ünlü, popüler alıntıları keşfedin.
  • Sizi en çok motive eden alıntıları kaydedin, hatta kendi oluşturduğunuz veya kendi bulduğunuz alıntıları yüklemekte özgürsünüz.
  • Favori yazarlarınızı bulmak için arama özelliğini kullanın veya sizinki gibi sözleri olabildiğince çabuk, genellikle anında bulun.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Brilliant Quotes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir