Bright
Bright

Bright v1.3.6 APK + MOD (Abonelik Kilidi Açık) indir 2022


Bright, bilimsel yöntemle İngilizce kelime dağarcığınızı her gün artırmanıza yardımcı olan kullanışlı bir araçtır. Çeşitli alıştırmalar yapabilecek, anadili İngilizce olan kişilerin seslerini dinleyebilecek, çeşitli konuları deneyimleyebilecek ve ist

Android Android Eğitim
4 ( 795 puan )
Fiyat: $0
İsim Bright
Yapımcı EnglishApps
Tür Eğitim
Boyut 38MB
Versiyon 1.3.6
MOD Abonelik Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Bright is the most famous version in the Bright series of publisher EnglishApps
Mod Version 1.3.6
Total installs 1,000,000+
 • Abonelik / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 213dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (38MB)

Bright, amacı kullanıcıların İngilizce kelime hazinelerini değerli yöntemlerle geliştirmelerine yardımcı olmak olan bir uygulamadır. Daha hızlı hafıza için öğrendiğiniz kelimeleri mantıklı bir şekilde tekrarlayabilecek ve bunları anadili İngilizce olan kişilerin seslerini bütünleştiren çeşitli alıştırmalara uygulayabileceksiniz. Böylece bu uygulamayla öğrenirken heyecanlı hissedecekler.

BİRÇOK İNGİLİZCE SÖZCÜĞÜ BASİT BİR ŞEKİLDE ÖĞRENİN

İngilizce kelimelerle ilgili sorunlarınız varsa, göz ardı edemeyeceğiniz heyecan verici bir seçenek, İngilizce ile ilgili zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olan bir uygulama olan Bright’tır. Uygulama size çok sayıda kelime hazinesi ve bunları ezberlemeniz için uygun öğrenme yöntemleri sağlayacaktır. Oradan, zaman içinde kelime dağarcığınıza ve telaffuzunuza güvenmelisiniz. Yani, bu uygulamanın ne getirdiğini öğrenmekle ilgileneceksiniz.

Bright – Yeni başlayanlar için İngilizce Bright – Yeni başlayanlar için İngilizce

KELİMELERİ BELİRLEMEK İÇİN ÖĞRENME YÖNTEMLERİNİ UYGULAYIN

Yöntemler ve alıştırmalar da dahil olmak üzere, yeni kelimeleri etkili bir şekilde öğrenmenin birçok yolu vardır. Yönteme gelince, uygulama bir süre sonra öğrendiklerinizi hatırlamak için aralıklı tekrarlama kullanır ve oradan bildiklerinizi daha uzun süre hatırlayabileceksiniz. Aynı zamanda, yeni kelimeleri öğrenmek, ifadeleri gözlemlemek ve kelimeleri hatırlamakla özetlenir, aynı zamanda öğrendiğiniz kelimeleri hatırlamak için bir temele sahip olmanıza yardımcı olan entegre alıştırmalar ve sesler de içerir.

TAMAMLAYABİLECEĞİNİZ ÇEŞİTLİ EGZERSİZLER

Sözcükleri hatırlamanın yollarıyla, Bright’ta belirli bir alıştırmayı yaparken karşılık gelen yolları bulacaksınız. Özellikle, uygulamanın size verdiği kelime ile çoktan seçmeli alıştırmaları tamamlayabileceksiniz. Sizden istenen kelimeyi doğru yazdığınızda hafızanızın doğruluğunu da tamamen kontrol edebilirsiniz. Sonra bir kelimenin sesini duyacak ve ne anlama geldiğini tahmin edeceksiniz. Bu nedenle, öğrenme, kullanıcıların öğrenme deneyimini değiştirmelerine yardımcı olmak için tek bir şekilde kapsüllenmez.

Bright – Yeni başlayanlar için İngilizce Bright – Yeni başlayanlar için İngilizce

FARKLI TEMALI KELİMELER

Kesinlikle herkesin seveceği bir nokta, Bright’ta öğrenirken uygun olduğunu düşündüğünüz kelimelerin temasıdır. Uygulama, kelimeleri seçebileceğiniz farklı konulara bölecektir. Dersi bir dereceye kadar tamamladığınızda, konunun kilometre taşını kontrol etmeyi unutmayın. Çalışırken başarı seviyenizi yansıtır ve sizi daha karmaşık konularda denemeye devam etmeniz için motive eder.

HER YERDE, HER ZAMAN ÖĞRENİN

Bu uygulama ile bir günde öğrenebileceğiniz kelime sayısı en az sekiz kelimedir ve İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için son derece uygundur. Günde sekiz kelime ile kelime sayılarını artıracaklar ve tamamlanma süresi çok uzun değil. Yani uygulama ile her gün görevlerini tamamlayabilecekler ve öğrenmeleri sadece biraz zaman alacak. İstedikleri yerde ders çalışabilir ve boş zamanlarını değerlendirebilirler.

Bright – Yeni başlayanlar için İngilizce Bright – Yeni başlayanlar için İngilizce

İNGİLİZCE ÖĞRENMEDE KENDİNİZİ MOTİVE EDİN

Uygulamanın kullanıcıları çalışmaya motive etmesinin birçok yolu vardır, örneğin uygun bir çalışma zamanı ayarlayabilecekleri kısa bir süre gibi. Tamamlamaları gereken belirli günlük görevler yavaş yavaş bir alışkanlık haline gelecektir. Aynı zamanda, alıştırmaların sayısı ve çeşitli konular, kullanıcıları kolayca cezbeder.

Uygulama ile İngilizce kelime öğrenmek birçok izleyici için tamamen uygundur çünkü

 • Seçebileceğiniz ve öğrenme sürecinize başlayabileceğiniz birçok farklı konuya çeşitli kelimeler düzenlenmiştir.
 • Gözlemlemeniz gereken kilometre taşları ve sonuçlar olacak ve daha yüksek sonuçlara ulaşmak için tamamen motive olacaksınız.
 • Çeşitli bilgi ve alıştırmalar, anadili İngilizce olan kişilerle anlam, yazım ve telaffuz konusunda ustalaşmanıza yardımcı olur.
 • Uygulama, ezberleme performansınızın artmasına yardımcı olmak için aralıklı tekrarlama yöntemini ve diğer bazı yardımcı destek yöntemlerini uygular.
 • Yukarıdaki faktörler, kelime sayısını artırmak için uygun bir çalışma süresi oluşturmanıza ve bunu günden güne sürdürmenize yardımcı olur.


İndir (38MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bright ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir