Brawlhalla
Brawlhalla

Brawlhalla v6.02 APK MOD (Sınırsız Karakter) indir 2022


Brawlhalla APK tamamen ücretsiz bir platform dövüş oyunudur ve bir maçta sekiz oyuncunun çevrimiçi olmasını sağlar. Oyuncular 50 efsanevi maça katılacak ve heyecan verici zorluklarla sayılacak. Oyun, odayı arkadaşlarınızla kişiselleştirmenizi veya ma

Android Android Aksiyon
4 ( 961 puan )
Fiyat: $0
İsim Brawlhalla
Yapımcı Ubisoft Entertainment
Tür Aksiyon
Boyut 707MB
Versiyon 6.02
MOD Sınırsız Karakter
Orjinal Google Play
Brawlhalla is the most famous version in the Brawlhalla series of publisher Ubisoft Entertainment
Mod Version 6.02
Total installs 5,000,000+

İndir (707MB)

Brawlhalla APK tamamen ücretsiz bir platform dövüş oyunudur ve bir maçta sekiz oyuncunun çevrimiçi olmasını sağlar. Oyuncular 50 efsanevi maça katılacak ve heyecan verici zorluklarla sayılacak. Oyun, odayı arkadaşlarınızla kişiselleştirmenizi veya maçların puanlarını görüntülemenizi sağlayacaktır. Ayrıca, oyunculara heyecan verici deneyimler sunmak için özellikler sürekli olarak güncellenir. Sıkı savaşın ve takımınıza zafer kazandırın ve oyunun skor tablosunun zirvesine çıkın.

brawlhalla

YENİ OYUN

Brawlhalla, oyuncuları bulutlarda yüzen adalara getirecek ve heyecan verici savaşlara katılacak. Oyuncular, yukarı ve aşağı hareket etmek için karakterlerini kontrol etmek için ekranın sol tarafındaki gezinme tuşlarını kullanacaklar. Aynı zamanda ekranın sağ köşesinde bulunan silah tuşları ile silahları esnek bir şekilde değiştirebilirsiniz. Yeni bir oyuncuysanız, bu yeni kontrol sistemine alışmanız biraz zaman alacaktır. Göreviniz, rakibinizi uçuruma itmek ve takımınız için puan kazanmak için saldırılar, silahlar veya diğer destek becerileri gibi becerilerinizi kullanmaktır.

brawlhalla

EKİPMAN VE GENEL TİPLERİ

Oyun, oyuncuların değişmesi için düzenli olarak güçlü kahramanları güncelleyecektir. Şu anda oyunda benzersiz istatistiklere ve becerilere sahip 50’den fazla kahraman var. Ayrıca her kahramanın yay, tabanca, kılıç gibi iki ayrı silahı olacak… ya da arenada silahları alıp doğrudan donatabilirsiniz. Eşsiz silahlar ve yeni becerilerle generaller, oyunculara heyecan verici deneyimler yaşatacak.

brawlhalla

DESTEKLEYİCİ ÜRÜNLER

Oyun sabit bir savaş alanı ayarı kullanmayacak, ancak oyunculara çeşitli savaş alanı seçenekleri sunacak. Ancak, savaş alanlarının ölçeği ve boyutu, oyuncunun istediği boyut ve boyuta uyacak şekilde dinamik olarak değişecektir. Veya oyuncular can sıkıntısından kaçınmak için arenadan rastgele seçim modunda ayrılabilir.

brawlhalla

ÇOKLU OYUN MODLARI SAĞLAYIN

Bu, oyuncuların daha çekici zorluklar yaşaması için çevrimiçi, çevrimdışı, eğlence modu ve sıralama modu dahil olmak üzere oyun modları açısından oldukça çeşitli bir oyundur. Çevrimiçi oyun modu dört tür içerir ve hepsi, en çok rakibi kimin yenebileceğine dair bir puanlama mekanizması uygular. Rank oyun modunda iki tür vardır ve eğer oyuncu kazanırsa (birçok rakibi öldürürse), oyunda puan kazanacak ve rütbe atlayacaktır.


İndir (707MB)

Artık indirmeye hazırsınız Brawlhalla ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUbisoft Entertainment

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir