Brawl Stars
Brawl Stars

Brawl Stars v43.238 MOD APK (Sınırsız Para, Tümünün Kilidi Açıldı, PvP Çalışması) indir 2022


Sınırsız Kaynak Tüm Görünümler Mevcuttur Tüm Dövüşçüler Mevcut Onlarca Harita Sınırsız Her Şey PvP Çevrimiçi Çalışma– Tıpkı diğer özel sunucu MOD sürümlerimizde olduğu gibi orijinal sürümde diğer oyuncularla PvP'ye katılamayacaksınız.

Android Android Aksiyon
5 ( 305 puan )
Fiyat: $0
İsim Brawl Stars
Yapımcı Supercell
Tür Aksiyon
Boyut 264M
Versiyon 43.238
MOD Sınırsız Para, Tümünün Kilidi Açıldı, PvP Çalışması
Orjinal Google Play
Brawl Stars is the most famous version in the Brawl Stars series of publisher Supercell
Mod Version 43.238
Total installs 100,000,000+

İndir (264M)

Brawl Stars, MOBA 3v3 konseptlerinden ilham alan tonlarca heyecan verici oyun modu ve daha fazlasını içeren bir takım oyunu aksiyon dövüş oyunudur. Aynı zamanda geniş ve sağlam bir oyuncu topluluğuna sahiptir ve oyun oynamayı veya insanların eğlencesini çeşitlendirmek için sürekli olarak yeni fikirler ve oyun modları sunmaya katkıda bulunur. Her şeyden önce, oyuncuların üç kişilik bir ekipte arkadaşlarıyla şiddetli ve heyecan verici savaşların tadını çıkarmaları için mükemmel bir seçimdir.

Kavga yıldızları

EGZOTİK VE HEYECAN VERİCİ OYUN

Brawl Stars’ın oynanışı, her maçın eğlencenin zirvesi olması için kavgacıların mükemmel temposunu ve dengesini vurgular. Oyun 3v3 MOBA konseptini takip etse de, heyecanı ve mizahı zamanla veya oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak artar. Hepsinden iyisi, bu heyecan, oyuncular arkadaşlarının yanında savaştığında büyük ölçüde artabilir ve böylece ateşli kombinasyonlar aracılığıyla sayısız unutulmaz ve kahramanca anlar yaşayabilir.

Kavga yıldızları

ÇEŞİTLİ BENZERSİZ OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği, oyuncuları diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak herhangi bir aktiviteye veya eğlenceye çeken bir özelliktir. Gelecekte, geliştiricinin sonsuz fikirleri ve yaratıcılığı, her dövüşçü için en heyecan verici ve benzersiz oyun modlarını veya etkinliklerini tanıtacak. Oyun modlarının içeriği de oyunun popüler kurallarına göre sürekli değişecek ve ödül sisteminde sürekli olarak yeni olanaklar ve daha fazlasını açacak.

Kavga yıldızları

SEÇMEK İÇİN İYİ DENGELİ KAVAŞÇI

Brawler sistemi ve özellikleri Brawl Stars’ı benzersiz ve çekici kılıyor çünkü oyuncular birçok tarzda dövüşmek için birçok seçeneğe sahip olacak. Her Brawler’ın becerileri, menzili ve dövüş temposu farklıdır, ancak her şey dengelidir ve en iyi performans için takım arkadaşlarının mükemmel koordinasyonunu gerektirir. Sadece bu değil, ekstra oyun modları da Brawlers’ın tüm özelliklerini önemli ölçüde değiştirecek.

Kavga yıldızları

REKABETÇİ MODDA ZAFER TIKLAYIN

Sıralama modu, oyuncular ciddileşmek ve daha fazla ödül veya deneyim kazanmak istiyorsa ekstra içeriktir. Orası ciddi Kavgacılarla dolu ama yine de takım dövüşüne izin veriyor, ancak zorluk daha karmaşık ve daha katı kurallar var. Oyuncunun sıralama ilerlemesi de birçok farklı seviyeye ayrılmıştır ve kariyerlerinde yükseldikçe daha fazla ödül alacaklardır.

SIVI ANİMASYON VE KOMİK ETKİLER

Oyundaki muhteşem içerik ve özelliklerin yanı sıra, Brawl Stars ayrıca oyunun geneline mizah katan hoş 3D grafiklere sahiptir. Görsel efektler ve beceriler de benzersizdir ve her oyuncunun kıyafetine veya beceri uygulamasına göre değişir. Ayrıca, enfes grafik öğesi sayesinde, ister sayısız şiddetli savaştan, ister harika içerikten geçsinler, oyuncunun deneyimi mutlak ve canlandırıcıdır.

Kavga yıldızları

EKSTRA EĞLENCE İÇİN TASARIM HARİTALARI

Seviye tasarımı, oyuncuların topluluktaki herkese daha fazla eğlence yaratması ve getirmesi için yeni olanaklar açacak. Neyse ki, harita tasarım sisteminde ustalaşmak hızlı ve kolaydır. Oyun, herkesin arkadaşlarıyla eğlenmek için başvurabileceği veya yeni seviyeleri indirebileceği ayrı bir kategoriye sahiptir. Ancak özel haritalar sadece antrenman maçlarında geçerli olabilirken, resmi maçlar tamamen farklı.

Brawl Stars, içeriği kolay ve basit olduğu için en eğlenceli ve heyecan verici MOBA oyunlarından biridir. Aynı zamanda takım oyununa da odaklanır, bu nedenle hemen hemen her oyun modu veya içeriği, oyuncuların arkadaşlarıyla ve daha fazlasını keşfetmesine olanak tanır.

OYUNUN ŞİMDİ 7 FARKLI MODU VAR

 • Gem Grab (3v3): Rakip takımı göz ardı edin. On mücevherle kazan, ama parçalan ve onları kaybet.
 • Hesaplaşma (Tek/İkili): Kavgacı güçlendirmelerini toplayın. Şimdiye kadarki en gürültülü battle royale’de ayakta kalan son Brawler olun. Hepimiz birimiz için!
 • Brawl Ball (3v3): Yeni bir Brawl! Diğer takımdan önce iki gol atın. Burada kırmızı kart yok.
 • Ödül (3v3): Yıldız kazanmak için rakipleri öldür ama öldürülme. En çok yıldıza sahip takım kazanır!
 • Soygun (3v3): Rakiplerinize saldırırken takımınızın güvenliğini koruyun. Düşmanın zenginliğine gitmek için haritada gezinirseniz en iyisi olur.
 • Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli PvE ve PvP oyun türleri.
 • Şampiyona Görevi: Brawl Stars e-sporlarına hak kazanın!

ANA ÖZELLİKLER

 • İnternette canlı yayınlanan, dünyanın her yerinden oyunculara karşı 3v3 savaşlara katılın.
 • Mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış, hızlı ve yoğun çok oyunculu battle royale modu.
 • Oyunda ilerledikçe, her biri kendine özgü saldırı ve Süper yeteneklere sahip yeni, güçlü Kavgacıların kilidini açıp toplayabileceksiniz.
 • Günlük güncellemeler, yeni etkinliklerin ve oyun türlerinin eklenmesini içerir.
 • Tek başınıza veya bir grup arkadaşınızla savaşma seçeneğiniz var.
 • Hem küresel hem de yerel düzeyde lider tablolarının zirvesine çıkma potansiyeline sahipsiniz.
 • Takas tavsiyesi vermek ve diğer oyuncularla savaşa katılmak için kendi Kulübünüze katılabilir veya kendi Kulübünüzü kurabilirsiniz.
 • Yeni görünümlerin kilidini açmak, Brawlers’ınızın görünümünü kişiselleştirmenize olanak tanır.
 • Oyuncular tarafından geliştirilen haritalar, fethetmek için yeni ve zorlu bir manzara sunuyor.


İndir (264M)

Artık indirmeye hazırsınız Brawl Stars ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSupercell

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir