Brawl Boxes
Brawl Boxes

Brawl Boxes v1.0.0 APK (Premium Kilitsiz) indir


Brawl Boxes MOD APK adlı çekici bir Arcade oyunu ile rahatlatıcı zamanınızın tadını çıkarın. Bir muharebe tankı kullanmak kesinlikle yeni bir deneyim

Android Android Macera
4 ( 660 puan )
Fiyat: $0
İsim Brawl Boxes
Yapımcı Super Games Studio
Tür Macera
Boyut 271.73 M
Versiyon 1.0.0
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Brawl Boxes is the most famous version in the Brawl Boxes series of publisher Super Games Studio
Mod Version 1.0.0

İndir (271.73 M)

Dövüş Kutuları Hakkında

Brawl Boxes MOD APK adlı çekici bir Arcade oyunu ile rahatlatıcı zamanınızın tadını çıkarın. Bir muharebe konteynerini çalıştırmak, birçok insan için yenilikçi ve yeni bir deneyimdir. Sadece bu da değil, hangi tür tankı kullandıklarına karar vermeden düşmanlarla savaşa da dahil oluyorsunuz. Tamamen rastgele ve insanların soruna uyum sağlamak için çok yönlü olmaları gerekiyor. Her mücadele ekranıyla birlikte harita değişiklikleri, uygun rotayı seçmek için nazikçe gözlemleyin ve değerlendirin. Yeni kurulmuş bir oyun olmasına rağmen Brawl Boxes da belli bir oyuncu kitlesini kendine çekmiştir. Sağladığımız MOD sürümü, birçok Android işletim sistemi cep telefonu türü için çalışır ve çok sayıda şeyin, tankların tamamen ücretsiz olarak kilidini açma fırsatı verir. Hızla indirin ve savaşmaya başlayın!

brawl boxes 1 brawl boxes 2

Eşsiz tank koleksiyonu

Brawl Boxes özel olarak yapılmıştır, neredeyse hiçbir oyunda görmediğiniz yeni konteyner tasarımlarına sahip olacaksınız. Gerçeğe yakın değil ama oyunun hayal gücünü ve özel çekiciliğini gösteriyor. Elde edilen çeşitli renkler, farklı türde ateşli silah zihinlerini kullanır. Doğal olarak, ateş gücüne en çok sahip olan, temel tanklara yönelik en fazla davul olan insanlar aracılığıyla derecelerine göre kategorize edilirler. Birbiri ardına kilidini açın ve benzersiz koleksiyondaki her arabayı deneyin. Düzenli olarak kullanmak için seçtiğiniz arabayı seçin.

Çeşitli oyun ayarları

Oyuncular, en büyük savaş alanını yaratmak için internet tabanlı modda Brawl Boxes ile karşılaşmalıdır. Düşmanlarınız da oyuncu, onların oyun tarzları var, bu yüzden kendi yönteminizi de sunmalısınız. Geleneksel modda, mevcut botlarla mini haritalarda dövüş egzersizi yapabilirsiniz. İyi dövüş becerilerine sahip olmak için deneyim kazanmamız gerekir. Alıştığınız anda, hareket ettikleri rotayı tahmin edebileceğiniz için rakiplerinize tuzaklar da kurabilirsiniz.

brawl boxes 3 brawl boxes 4

Çekici fotoğraflar ve ses

İnanılmaz derecede zarif fotoğraflarla yapılmış Dövüş Kutuları, bu çok daha modern ve daha keskin bir piksel tasarıma sahiptir. Hepsini açık ve siyahın ahenkli renkleriyle bebek tasarımları olarak göreceksiniz. Yüksek çözünürlük kalitesi, yine de düzgün çerçeve hareketinden emin olmanızı sağlar. İnsanlar gürültüyü özelleştirme, açma veya vokallerden alma hakkına sahiptir. Dövüş efekti gürültüsünün yanı sıra, daha pratik bir his için bu sesi açın. Her şey gerçek bir dövüşte olduğu gibi son derece heyecan verici.


İndir (271.73 M)

Artık indirmeye hazırsınız Brawl Boxes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir