Brave Nine - Tactical RPG
Brave Nine - Tactical RPG

Brave Nine v2.26.1 APK indir (Birçok Özellik) 2022


Strateji oyunları, bu oyun türünde ele almaları gereken birçok faktör olduğunda, oyunculara oyuncuları cezbetmek için her zaman birçok faktör sunar. Oyuncu, oyun ekranını geçmek için kendilerine doğru kararı vermek için araziyi ve düşmanı gözlemleyec

Android Android Rol Oyunu
4 ( 100 puan )
Fiyat: $0
İsim Brave Nine - Tactical RPG
Yapımcı NEOWIZ
Tür Rol Oyunu
Boyut 100MB
Versiyon 2.26.1
MOD Birçok Özellik
Orjinal Google Play
Brave Nine - Tactical RPG is the most famous version in the Brave Nine - Tactical RPG series of publisher NEOWIZ
Mod Version 2.26.1

İndir (100MB)

Strateji oyunları, bu oyun türünde ele almaları gereken birçok faktör olduğunda, oyunculara oyuncuları cezbetmek için her zaman birçok faktör sunar. Oyuncu, oyun ekranını geçmek için kendilerine doğru kararı vermek için araziyi ve düşmanı gözlemleyecektir. Bu nedenle, yalnızca birkaç basit dokunuş gerekmesine rağmen, oyuncular aynı zamanda birçok farklı baskı savaşı yaşarlar. Bu türün oyunlarını seviyorsanız ve benzersiz bir oyun arıyorsanız Brave Nine APK görmezden gelemezsiniz.

GÜZEL GRAFİKLER VE KARAKTERLER

Brave Nine – Tactical RPG, size birçok iyi hazırlanmış öğeyle benzersiz bir 3D dünya sunar. Gizemi ve hikayesi nedeniyle birçok insanın sevdiği bir dünya türü olan mitoloji dünyasına katılacaksınız. Aynı zamanda ana karakterimizin de farklı görevleri yaşarken göz ardı etmeyeceğiniz bir hikayesi var. Ayrıca anime benzeri çizimleri sevenler için bu oyun mükemmel bir eşleşme.

brave nine apk indir modkiwi com 1

Bu oyunu deneyimlediğinizde oyuncular farklı karakterlerle bir çok macerayı deneyimleyebilecekler. Karakterlerin çoğu, popüler Japon anime filmlerindekine benzer özelliklere sahiptir. Bu nedenle oyuncular, takımlarına daha fazla karakter davet edebildiklerinde, sunduğu özelliklerden tamamen etkilenecekler. Gerçekten de, oyun sırasında, bu aynı zamanda oyunu deneyimlemelerinin bir nedenidir.

OYUN OYUNCULARININ YETKİSİNİ GEREKTİRİR

Brave Nine – Tactical RPG, oyuncular için size basit ve erişilebilir bir oyun sunuyor. Oyunda farklı görevlerden geçecek ve ana karakterin yolculuğunu deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, birçok farklı zorluğun üstesinden gelmek için ekibinizde birçok karakteri kontrol etmeniz ve düzenlemeniz gerekecek. Bu nedenle, aşamalar boyunca oyuncular bu oyunun mekaniğini kavrayabilirler.

Oyun, birçok farklı küçük kareye bölünmüş büyük bir karede sıra tabanlı dövüş etrafında dönüyor. Karakterin ayakta duracağı bir yer olarak görülebilir ve onları kaydırma hareketi ile bir konumdan diğerine taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda, her bir karakteri kontrol etmeyeceğiniz ancak düşmana karşı mücadelesini gözlemleyeceğiniz zaman, karakterlerin düzenlenmesi belirli bir hesaplama gerektirir. Bir takım genellikle birçok farklı karaktere sahip olacaktır.

brave nine apk indir modkiwi com 2

Her karakter, karakterin özelliklerine, becerilerine ve istatistiklerine göre uygun bir konuma sahip olacaktır. Oyuncuların ne zaman okuyup stratejilerine sahip olacakları ve becerilerini nasıl uygulayacakları çok zaman alan faktörlerden biri olarak görülebilir. Bu nedenle, her maç otomatik olarak oynandığında bu önemlidir ve her faktör oyun ekranının zaferini etkileyebilir.

Görevin başında, takımınızı düzenleyebilecek ve rakibin dizilişini bileceksiniz, böylece mükemmel bir şekilde makul bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Başladıktan sonra, aşağıdaki resim çubuğu ile her karakterin isabet sırasını göreceksiniz. Bu nedenle, sağlam bir kadro oluşturmak, bu türdeki oyunlar için her zaman eksiksiz bir ön koşuldur. Aynı zamanda sağlam karakterlere sahip olmak zaman alır.

brave nine apk indir modkiwi com 3

GÜÇLÜ KARAKTERLERİ ÇAĞRILAR

Brave Nine , oyuncuların takımlarına davet etmek için çok zamana ihtiyaç duyacakları birçok karakter sunar. Aynı zamanda, birçok oyuncu için gacha mekanizması çekiciliğe sahipken çok da yeni olmayan bir mekanizmadır. Oyuncunun gacha’yı döndürmek için belirli miktarda kaynağa ihtiyacı olacaktır. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak döndürülecek farklı afişleri manuel olarak bulabilirsiniz. Her şey şansa dayalıdır.

Güçlü bir karaktere sahip olduğunuzda kesinlikle onları sadece oyun deneyimi sırasında izlemeyeceksiniz. Çok farklı seviyenin üstesinden gelmek için istatistiklerini ve becerilerini yükseltmenin yollarını da bulsaydınız yardımcı olurdu. Her yükseltme belirli bir kaynak tüketir. Bu tamamen açıktır ve bunları kazanmak için çok zaman harcayacaksınız. Favori karakterinizin güçlendiğini görmeyi seveceksiniz.

brave nine apk indir modkiwi com 4

Güçlü bir kadroya sahip olduğunuzda farklı zorlu maçlara katılmak isteyeceksiniz. Oyuncuların gerçekleştirmesi gereken birçok görev olacak ve oyun modu sadece PVE değil. Oyuncular, başkalarının yardımıyla büyük Boss savaşlarına katılabilirler. Ayrıca, PVP artık bilinmeyen bir mekanizma değil ve tamamen kendinizi ortaya koymanız için bir fırsat.

OYUN DENEYİME DEĞER

Brave Nine – Tactical RPG, size her oyuncunun seveceği bir unsur verir. Her pozisyonun farklı bir rolü olduğu için güçlü bir kadro oluşturmak zaman alır. Aynı zamanda, bunu başarmak, gacha’yı çevirdiğinizde tamamen zaman ve kaynak yoğundur. Bu yüzden kaynaklarınızı doğru kullanın ve ateşli PVP ve PVE savaşlarına katılın.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Brave Nine - Tactical RPG ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNEOWIZ

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir