Braindom
Braindom

Braindom v1.6.9 MOD APK (Ücretsiz Ödüller) indir 2022

Braindom Mod APK, çeşitli türlere sahip benzersiz bir bulmaca oyunudur. Çeşitli bilgiler hakkında yüzlerce sınav verilir. Oyun zeka ve durumları esnek bir şekilde ele alma becerisi gerektirir.

Android Android Klasik
5 ( 814 puan )
Fiyat: $0
İsim Braindom
Yapımcı Matchingham Games
Tür Klasik
Boyut 160MB
Versiyon 1.6.9
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Braindom is the most famous version in the Braindom series of publisher Matchingham Games
Mod Version 1.6.9
Total installs 10,000,000+
  • Ödül almak için reklam izlemenize gerek yok.

Braindom – Size harika bir eğlencenin yanı sıra beyin jimnastiği sağlayan bir oyun. Her seviyede giderek artan binlerce zor soruyla karşılaşacaksınız. Ayrıca, sınavları çözeceğiniz konuyu ve türü seçmenize izin verilir. Sayılarla ilgili bir soru, düşünmeyi gerektiren bir soru veya sadece bir sınav sorusu olabilir. Her konunun her soru için kendi eğlencesi olacak. Doğru cevaplarsanız bonuslar alacak ve daha yüksek seviyelerin kilidini açacaksınız.

Braindom: Zeka Oyunları Testi Braindom: Zeka Oyunları Testi

SORU TÜRLERİ İLE DÜŞÜNME YETENEĞİNİ ARTIRIN

Braindom’u hem eğlence hem de oyuncular için beyin jimnastiği amacıyla yarattık. Yorucu bir iş gününden sonra ilginç bilgiler ekleyerek size sağlıklı bir eğlence alanı getiriyor. Farklı seviyelerde yüzlerce soru vereceğiz. Sorular ayrıca birçok konuya ve çeşitli soru türlerine ayrılmıştır ve size en zor soruları getirmesi garantilidir. Belirli düşünme yeteneklerini artırmanıza yardımcı olun.

ZENGİN BİR HAYAL GÜCÜ GEREKTİRİR

Seçtiğiniz soru tipine bağlı olarak, örneğin pratik bir bilgi konusu ise, hayal gücü yüksek bir beyne sahip olmalısınız. Braindom’un soruları teknik bilgi ve bazen bilmecelerle dolu. Oyuncu, sorunun eğilimini ve iletmek istediğini anlamalıdır. Bazen cevap, bulmaca resminde açıkça gördüğünüz şeydir. Ancak bazen, doğru bir anlayış elde etmek için özel bilgileri uygulamanız gerekir.

Braindom: Zeka Oyunları Testi Braindom: Zeka Oyunları Testi

DOĞRU CEVAP BULMAK İÇİN FARKLI DÜŞÜNÜN

Oyunumuz belirli bir bulmaca çözme yöntemine sahip değildir. Tek ihtiyacınız olan, en doğru yanıtı almak için bulmaca formüllerini değiştirme esnekliğidir. Sorunun türüne bağlı olarak, bazıları kolay olduğunu düşünürken bazıları zor olduğunu düşünüyor. Bence birçok insan farklı soru türleri bulmayı sevecektir. Beyni kullanması gerekmediği için, sadece farklılıklara karşı tetikte olmak da ödüllendirilecek.

KONSANTRASYONU YÜKSEK DÜZEYE YÜKSELTİN

Braindom’daki sorular küçümsenemez. İlk sorular sizin için kolay olabilir ve her türlü soruda oynanışa aşina olmanıza yardımcı olur. Tabii ki, her formun kendi avantajları, dezavantajları ve ilginçlikleri vardır. Oyuncuların bu oyunu eğlence için seçmelerinin özel yanı, bulmacaları çözerken konsantrasyonlarını artırabilmeleridir. Kibritlerin dikkatli bir şekilde ele alınmasını uygulamanıza yardımcı olur.

PRATİK BİLGİLERİN QUIZLERE UYGULANMASI

Söylemem gereken bir şey var, seviye yükseldikçe soru daha karmaşık hale geliyor. Bu oyuna katılırken, gerçek hayatta sofistike bir gözleme sahip olduğunuzdan emin olmalısınız ve bu, oyundaki pratik bulmacaları çözerken size çok yardımcı olacaktır. Bulmacaları çözmek için pratik bilgileri uygulamalı ve en iyi kararı vermek için çevrenizi dikkatlice gözlemlemelisiniz.

Braindom: Zeka Oyunları Testi Braindom: Zeka Oyunları Testi

CEVAP HAKKINDA BİR İPTAL OLMADIĞINDA YARDIM ALIN

Bu, yaşadığınız sorunun konusuna bağlıdır. Bazen cevabı zaten biliyorken düşünmeye değmeyeceğini düşünüyorsun. Ama Braindom’da böyle zamanlar nadirdir. Oyuncular genellikle klasik hileli bulmacalarla karşılaşacak ve bu da oyuncuların gerçekten kafalarının karışmasına neden olacaktır. Cevap hakkında bir fikriniz yoksa ipuçlarını kullanın. Ancak miktarlar sınırlı olduğu için dikkatli kullanın.

  • Eğlence amaçlı belirli konulara göre yüzlerce zor soru oluşturuyoruz ve beyninizi eğitmenize, muhteşem düşünme yeteneğinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Bu oyun tarafından oluşturulan sorular bazen uzman soruları veya sadece basit hileli sınavlardır. Tek ihtiyacınız olan yaratıcı bir beyin.
  • Birçok soru türü oluşturulur, ancak belki de farkı bulmak için biçim çoğu insan tarafından seçilir. Fotoğraftaki anormalliği tanımak için uyanık olmanız yeterlidir.
  • Oyun konsantre olmanıza yardımcı olur; her soru türü size kendi avantajlarını, dezavantajlarını ve ilgi alanlarını getirecektir; ayrıca kibrit çöplerini kullanırken dikkatli olmanızı sağlar.
  • Cevap hakkında hiçbir fikriniz yoksa yardım alın, ancak ipuçlarının sayısı sınırlı olduğundan dikkatli kullanın; ipuçları da satın alabilirsiniz.


İndir (160MB)

Artık indirmeye hazırsınız Braindom ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMatchingham Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir