Brain Test
Brain Test

Brain Test v2.726 APK + MOD (Sınırsız İpuçları) indir 2022


Brain Test aşırı bir beyin hack oyunudur. Normal bulmaca oyunları ile aynı değil. Oyuncular, ekrandaki her nesne ve kelimenin altında derinden çözmeye ve saklanmaya güvenmelidir. Seviyeyi daha hızlı geçmek için arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyun

Android Android Bulmaca
4 ( 283 puan )
Fiyat: $0
İsim Brain Test
Yapımcı Unico Studio
Tür Bulmaca
Boyut 98MB
Versiyon 2.726
MOD Sınırsız İpuçları
Orjinal Google Play
Brain Test is the most famous version in the Brain Test series of publisher Unico Studio
Mod Version 2.726
Total installs 100,000,000+
  • Tüm seviyelerin kilidi açıldı
  • Sınırsız ipucu
  • Reklamlar kaldırıldı


İndir (98MB)

Brain Test aşırı bir beyin hack oyunudur. Normal bulmaca oyunları ile aynı değil. Oyuncular, ekrandaki her nesne ve kelimenin altında derinden çözmeye ve saklanmaya güvenmelidir. Seviyeyi daha hızlı geçmek için arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyun, oyuncuların sadece bir açıdan değil, birçok açıdan sorun oluşturmasına yardımcı olacaktır. Bu oyundaki bulmacalar sadece son derece zor değil aynı zamanda eğlencelidir. Cevabı bildikten sonra mizahı sayesinde gülebilirsiniz. Zihninizi rahatlatmaya yardımcı olur. Bu nedenle, bu eğlenceli ve zorlu oyunu deneyimleyebilirsiniz.

Beyin Testi: Zor Bulmacalar Beyin Testi: Zor Bulmacalar

BU OYUNU OYNAMA PROSEDÜRLERİ

Oyunu indirmek ve oynamak için tıklamanız yeterli. Göreviniz, son cevabı bulmak için soruları okumak ve ekrandaki önerilere veya nesnelere bakmaktır. Ayrıca ekrana art arda dokunarak veya telefonu sallayarak cevaplamanız gereken sorular var.

Beyin Testi: Zor Bulmacalar Beyin Testi: Zor Bulmacalar

BU OYUNDA BÜYÜK BULMACALAR

Brain Test’te oyuncular kolaydan zora doğru 1’den 188’e kadar bulmaca çözerler. Oyuncular, gösterilenleri gözlemlerken esnek olmalıdır. Bulmacalar resimler, cümleler veya boşluklar olabilir. Cevabınız yoksa ipucu simgesini seçip videoları izleyebilirsiniz.

Oyuncular Brain Test oynarken rahatlayacak ve zihinlerini çalıştıracaklar. Sizin için bağımlılık yapabilir çünkü oyunun tüm seviyelerini fethetmek isteyeceksiniz. Cevap bulmak için oyunlar veya akıl oyunları meraklısıysanız, bu sizin için makul bir seçimdir. Oyunun tüm komik bulmacalarıyla mücadele edeceksiniz. Ayrıca, zor soruları cevaplamanıza yardımcı olmak için herkesi birlikte oynamaya davet edebilir, bu oyunu seveceklerinden emin olabilirsiniz. Beyninizin iyi çalışıp çalışmadığını test etmeye hazır mısınız? Bu oyunu deneyimleyelim mi?


İndir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Brain Test ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUnico Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir