Bouncemasters
Bouncemasters

Bouncemasters v1.4.6 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Bouncemasters, hayattaki stresi azaltmanıza yardımcı olan eğlenceli bir video oyunudur. Göreviniz, engelleri aşmak ve mümkün olduğunca çabuk bitiş çizgisine geri dönmek.

Android Android Aksiyon
4 ( 398 puan )
Fiyat: $0
İsim Bouncemasters
Yapımcı Playgendary Limited
Tür Aksiyon
Boyut 78MB
Versiyon 1.4.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bouncemasters is the most famous version in the Bouncemasters series of publisher Playgendary Limited
Mod Version 1.4.6
Total installs 50,000,000+

İndir (78MB)

Bouncemasters, buzlu hava ve beyaz kar altında sevimli penguenlerin olduğu eğlenceli bir eğlence oyunudur. Oyun, insanların sıkılmamasına yardımcı olan eğlenceli bir oynanışa sahiptir. Kutup ayısı, penguenlerin uçmasını ve en uzun rota ile yere inmesini ve bitiş çizgisine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için bir çubuk kullanacak. Pengueninizin en yüksek puanı elde etmek için zorlu engelleri aşacağından emin olmalısınız.

zıplama ustaları

PENGUİNİN HAVADA UÇURKEN SONSUZ AKROBATİKLERİ

Oyunun arka planı güzel, her yerde beyaz kar var ve sevimli hayvanlarla dünyanın en soğuk yeri. Bölümü geçmek için bu penguen karakterleriyle işbirliği yapacaksınız ve oyun, pengueni bitiş çizgisine getirebilmek için yüksek konsantrasyon gerektiriyor.

Oyunun kurgusu da oldukça mizahi bir şekilde oyuncuları eğlendiriyor. Ayı ve penguen kek yiyip su içiyordu, ama ayı bir bardak su içtiğinde her şey bitmişti. Ayı penguene döndü ve onun içeceği çiçek vazosuna döktüğünü gördü. Ayı o kadar sinirlendi ki kuşu göndermek için vazoyu aldı. Amacınız, kuşun mümkün olduğunca yükseğe uçmasını sağlamak ve engellere takılmamaktır. Bu oyun, oyuncuların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için iyi bir eğlencedir.

zıplama ustaları

YÜKSEK EĞLENCE İLE ÇEKİCİ OYUN

Soğuk havalarda sevimli penguene eşlik edecek ve bölümleri geçeceksiniz. Pengueni mümkün olduğunca uzağa uçurmak ve engellere dolanmamak için kontrol edeceksiniz. Penguen ne kadar uzağa uçarsa puanınız o kadar yüksek olur ve zafer o kadar yüksek olur.

Bu, basit oynanışa sahip ilginç bir oyundur, ancak oyuncuları çeken yüksek kaliteli 3D grafikler nedeniyle sıkıcı değildir. Pengueni dikkatli bir şekilde kontrol etmezseniz, köpekbalığı tarafından yenecek ve bölümü bitirecektir. Oyunun başında, kutup ayısı, penguenin uzağa uçmasına ve belirlenen hedefe inmesine yardımcı olmak için en iyi vuruşları yapmak için bir çubuk tutacaktır.

zıplama ustaları

KARAKTER YÜKSELTME

Oyuncular için eğlenceli ve etkili rahatlamayı artırmak için üreticiler, karakteri yükseltmek ve daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olmak için çeşitli güçler ve yetenekler tasarladılar. Zıplama ustaları, karakterlere daha uzun ve daha isabetli atış gibi yetenekler verecek veya gerekli ekipmanı sağlayacak ve penguenin güvenli bir şekilde inmesine yardımcı olmak için farklı çubuklar arasında esnek bir şekilde geçiş yapacak. Ancak, bu yetenekleri geliştirebilmek için seviyeleri tamamlayarak çok fazla altın biriktirmeye çalışmalısınız. Ayrıca oyun, oyuncuları çekmek için giriş ve günlük hediyeyi de tasarladı.

EĞLENCE GRAFİKLER VE SESLER

Oldukça basit bir oynanışla Bouncemasters, oyuncuların eğlencelerini tatmin edebilmeleri için arkadaşlarına yüksek görüntü kalitesi sağlamaya devam ediyor. Beyaz kar arka planının görüntüleri güzelce parlatılmıştır ve hayvanlar eğlenceli bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, eğlenceli ve hızlı tempolu müzik çalarken oyuncuların kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı olmak için ses vazgeçilmezdir.

zıplama ustaları

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuların uçan penguenler için seçebileceği birçok silah: güçlendiriciler ve farklı çubuk türleri.
  • Oyuncuların gerçek becerilerini takip edebilmeleri ve görebilmeleri için haftalık lider tablosunda rekabetçi sıralama.
  • Karakterinizi daha uzağa uçmak, daha isabetli olmak ve ek ekipman gibi benzersiz yeteneklerle yükseltin.
  • Güzel animasyonlar ve güzel karla kaplı arka planlar, oyunculara harika bir deneyim sunuyor.
  • Kaliteli 3D grafiklere sahip sevimli ve eğlenceli karakter tasarımı: güzel çizilmiş penguen ve ayı.


İndir (78MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bouncemasters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlaygendary Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir