Boris And The Dark Survival
Boris And The Dark Survival

Boris and the Dark Survival v1.13 APK + MOD (Sınırsız Dayanıklılık) indir 2022


Korku aksiyon-macera oyunlarını seven bir oyuncuysanız, Boris and the Dark Survival mükemmel bir seçim olacaktır. Bu oyuna geldiğinizde, yayılan seslerin tatlı olduğu, ancak çevredeki bağlamın oldukça korkutucu olduğu yeni bir dünyaya gireceksiniz. K

Android Android Macera Oyunları
4 ( 341 puan )
Fiyat: $0
İsim Boris and the Dark Survival
Yapımcı Joey Drew Studios
Tür Macera Oyunları
Boyut 103M
Versiyon 1.13
MOD Sınırsız Dayanıklılık
Orjinal Google Play
Boris and the Dark Survival is the most famous version in the Boris and the Dark Survival series of publisher Joey Drew Studios
Mod Version 1.13

İndir (103M)

Korku aksiyon-macera oyunlarını seven bir oyuncuysanız, Boris and the Dark Survival mükemmel bir seçim olacaktır. Bu oyuna geldiğinizde, yayılan seslerin tatlı olduğu, ancak çevredeki bağlamın oldukça korkutucu olduğu yeni bir dünyaya gireceksiniz. Karakterinizin kontrolünü elinize alın, o dünyanın derinliklerine dalın, yeni korkular, yeni melodiler, yeni şarkılar, yeni garip karakterler ve yeni arkadaşlar keşfedin.

Boris ve Karanlık Hayatta Kalma

TÜM YENİ ŞEYLER GÜNCELLEMEDE OLACAK

Bu Boris ve Dark Survival’ı oyuncuların tercihlerine ve gereksinimlerine uygun hale getirmek için, bu güncellemede üretici, birçok yeni özellik geliştirdi ve ekledi. Bahsedilmesi gereken ilk şey, GÖLGELER SENFONİSİ’dir. Bu heyecan verici güncelleme ile oyuncular, onlara meydan okumak için belirlenen yeni pozisyonların ve görevlerin tadını çıkaracaklar. Ayrıca oyunda görünen yeni melodilerin sayısı daha fazla eklenecektir. Ve oyunda yeni karakterlerin de yer alacağına dair küçük bir sır da ortaya çıkıyor.

Boris ve Karanlık Hayatta Kalma

Ayrıca THE UNLEASHED’e gelen oyuncular, keşfetme gibi yeni deneyimler de yaşayacak, sonsuz maceralar tanıtılacak. Ve haritada dolaşan korkunç düşmanlarla karşılaşırsanız şaşırmayın; Yeni eklenen karakterler muhtemelen daha az korkmanıza yardımcı olacaktır. KURT DENEMELERİ kısmına gelince, keşfedileceğiniz ve sürprizlerle karşılaşacağınız yeni bir gizemli olaya dahil olacaksınız. Ayrıca bu oyunda pozisyonlar, seviyeler veya karakterler de geliştirilecektir.

İLGİNÇ HİKAYE

Elbette, hikayesindeki ana karakter olan Bendy karakterine çok aşinasınız, ancak oyunun bu bölümünde ana karakter, onun yakın arkadaşı Boris. Oyuncular Boris ve Dark Survival’a Boris karakteriyle başlayacak ve ihtiyaç duyduğu malzemeleri bulmak için terk edilmiş çizgi film stüdyosunda benzersiz bir macera yaşayacaklar.

Ancak bu macerada ne kadar yalnız kalacağınız konusunda endişelenmeyin ve strese girmeyin çünkü The Monsterous Ink Demon ile son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Bu canavar, maceraya atılanları her zaman takip etmesi, takip etmesi ve yakalamasıyla bilinir. Dikkatli olmazsanız arkadan sürünen ve size bakan bir çift sert gözle sizi yakalayan bir canavarla karşılaşabilirsiniz. Hiçbir yer güvenli değildir, bu aynı zamanda bir maceracı olarak cesaretinizi göstereceğiniz yer olacaktır.

Boris ve Karanlık Hayatta Kalma

KADIN İÇİN SÜREKLİ OLAN ZORLUKLAR

Bu sadece sizi korkutmak için kurulmuş bir komplo olmayacak çünkü Boris ve Dark Survival dünyasına adım attığınızda, zorluklar sizi çevreleyecek. Bu oyuna girmeden önce bir şeyden emin olacaksınız: Güçlü bir zihniyetle tüm zorlukların üstesinden gelmeye hazırsınız. Bununla, hatırlaman gereken tek şey, o vahşi Mürekkep İblisi’nin üstesinden gelmek ya da onun tuzağına düşmek.

Ama unutmayın ki maceranın başındaki göreviniz Boris için gerekli malzemeleri bulmak. Bu nedenle, hem canavardan kaçmak hem de verilen görevi tamamlamak için her zaman hareket etmeniz gerekecek. Ayrıca, Joey Drew Studios’un karanlık hikayelerinin yanı sıra stüdyonun karanlığında iyi gizlenmiş gizemli belgeleri de keşfedeceksiniz.

Boris ve Karanlık Hayatta Kalma

MÜKEMMEL OYUN KALİTESİ VE OYUN DÜZENİ

Oyuncuları cezbetmek için sadece hikaye veya belirlenen zorluklar değil, aynı zamanda görüntü kalitesi gereksinimleri de olacaktır. Bu nedenle üretici, olağanüstü görüntü kalitesine sahip oyunu geliştirirken çok düşünceli davrandı. Grafik kalitesi sayesinde oyunun oyunculara iletmek istediği mesajlar ve duygular daha gerçekçi hale gelecek.

Ayrıca oyundaki dekorasyon düzeni de kusursuz bir şekilde düzenlenmiştir. Maceraya adım attığınızda, görüntünün düzeni ve fonksiyon tuşlarının düzeni düzgün ve makul bir şekilde hazırlandığında rahatlığı ve rahatlığı hissedeceksiniz.

Korkunç şarkıların tatlı sesi, melodiler, gerçekçi görüntüler veya ilginç bir hikaye ile heyecan verici bir maceraya girmek son derece yeni bir duygu olacak. Burada oyuncular, atanan görevi tamamlamak için ardışık zorlukların üstesinden gelmek için karakterlerini kontrol edecekler. Cesur bir maceracıysanız, Boris and the Dark Survival kesinlikle mükemmel bir seçim olacaktır.


İndir (103M)

Artık indirmeye hazırsınız Boris and the Dark Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJoey Drew Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir