Borealis
Borealis

Borealis – Icon Pack v2.122.0 APK indir (Yamalı) 2022


İndir (92MB)

Borealis, cihazlarının veya arayüzlerinin doğal güzelliğini değiştirmek için insanlara farklı temalar ve stiller içeren çok çeşitli simge paketleri sunacak. Ayrıca, arayüzde önemli değişiklikler yapan veya herhangi bir uygulamaya yeni bir güzellik ka

Android Android Aksiyon
4 ( 176 puan )
Fiyat: $0
İsim Borealis
Yapımcı UNVOID
Tür Aksiyon
Boyut 92MB
Versiyon 2.122.0
MOD Bilgisi ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Borealis is the most famous version in the Borealis series of publisher UNVOID
Mod Version 2.122.0
Total installs 50,000+

Borealis, cihazlarının veya arayüzlerinin doğal güzelliğini değiştirmek için insanlara farklı temalar ve stiller içeren çok çeşitli simge paketleri sunacak. Ayrıca, arayüzde önemli değişiklikler yapan veya herhangi bir uygulamaya yeni bir güzellik katan birçok benzersiz ve yeni tema veya başlatıcı ile birlikte gelir. Ayrıca, insanların zevklerine göre farklı kullanıcı profilleri oluşturabilir ve her tema veya simge paketi seçeneğini sürekli olarak değiştirebilirler.

Borealis – Simge Paketi

BENZERSİZ VE GÖZ ÇEKİCİ İKON PAKETLERİYLE MUHTEŞEM BİR KÜTÜPHANE

Borealis’teki ana içerik, karakteristik güzelliğe sahip özel simge paketleri ve genel görünümü değiştirmek için yeni ve ferahlatıcı bir atmosfer yayıyor. Ayrıca, kullanıcıların her ayrıntıyı özgürce değiştirmeleri ve her pakette birçok mükemmel kombinasyon oluşturmaları için birçok derin ve canlı özelleştirme ile birlikte gelirler. Elbette uygulama, aynı temadaki en yeni ve en nadir simge paketleri de dahil olmak üzere kütüphanedeki yeni içerikle düzenli olarak güncellenecektir.

OTOMATİK VEYA MANUEL OLARAK KOLAYLIKLA HERHANGİ BİR İKON PAKETİ KURUN

Her paketin her simgesinin yüklenmesi ve değiştirilmesi otomatik olarak gerçekleşir ve en son değişiklikler, fark ettikleri tüm uygulamalar için özel yöntemlerle uygulanır. Ancak, kullanıcılar simge paketlerini manuel olarak kurabilir ve bunlara yeni simgeler uygulamak için belirli uygulamaları seçebilir. Kullanıcının stiline bağlı olarak, simgeleri değiştirmede birçok yeni stil ve olasılık açılacak ve her şeyi daha rahat ve esnek hale getirecek.

FARKLI BOREALIS TEMALI GÜZEL DUVAR KAĞITLARI

Tipik güzelliğe sahip simge paketlerinin yanı sıra, Borealis, simgelerle mükemmel ve göz alıcı birleştirmek için daha güzel ve olağanüstü duvar kağıtları sunar. Kullanışlı olan, kullanıcıların duvar kağıtlarıyla doğrudan etkileşim kurmak, bunları düzgün bir şekilde düzenlemek ve hatta görüntülemek için aynı anda birden fazla içerik seçmek için akıllı filtreleri kullanabilmesidir. Kullanıcılar, kişisel fotoğrafları duvar kağıdı olarak özelleştirebilir veya ayarlayabilir ve cihaz veya kullanıcı deneyimi için yeni bir güzellik yaratabilir.

Borealis – Simge Paketi

HIZLI ETKİLEŞİM İÇİN MODERN VE Sezgisel Gösterge Paneli

Pano, uygulamanın sistemine dahil edilen bir kolaylıktır ve kullanıcılara uygulamalarla etkileşimde veya hareket değiştirmede büyük rahatlık sağlar. Aynı zamanda çok fazla kişiselleştirme ve derin kişiselleştirmeye sahiptir ve kullanıcıların değiştirmesi veya yeni mucizeler yaratması için yenilikçi ve esnek bir tasarım sunar. Gösterge Tablosu, sistemi veya kısayolları en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olurken, insanlara uygulama ile etkileşimde yeni bir potansiyel getirmeyi vaat ediyor.

ÖZEL VEYA TEMALI İKON PAKETLERİ TALEP

Kullanıcılar ilgi alanlarına veya kişisel ihtiyaçlarına uygun simge paketleri bulamazlarsa, Borealis fikir önermek için bir istek özelliği sunacaktır. Bu sayede, yeni simge paketleri daha önce gönderdikleri herhangi bir açıklama veya öneriyle eşleştiğinde uygulamadan bildirim bekleyebilir ve alabilirler. Neyse ki, insanlar herkesin yanıt vermesi için herkese açık olarak birden fazla uygulama için ayrı simge paketleri tasarlamakta ve önermekte özgürdür.

Borealis basit bir uygulamadır, ancak taşıdığı içerik ve simge paketleri, kullanıcı deneyimini çeşitlendirmek için sonsuz ve zengindir. Bunun da ötesinde, kullanıcının cihaz ve arayüzü için özgürce yeni görünümler veya stiller oluşturması için kapsamlı özelleştirmeye sahip birçok özel duvar kağıdı ile birlikte gelir.

Borealis – Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların uygulamalarının görünümlerini değiştirmek için seçebilecekleri çeşitli güzellik ve stillere sahip devasa simge paketleri kitaplığı.
  • Mükemmel tasarımlara sahip harika duvar kağıtları, belirgin bir manzarayı dışlar ve hatta kullanıcıların bunları yeni efektler için simge paketleriyle birleştirmesine izin verir.
  • Her şeyi özelleştirin veya herhangi bir favori uygulama için belirli simgeleri manuel olarak seçin ve kişisel zevklere sahip yeni bir simge paketi tasarlayın veya oluşturun.
  • Pano ile belirli amaçlar için birden çok profil oluştururken hızlı etkileşim için modern ve sezgisel bir pano.
  • Kullanıcıların başkalarıyla etkileşim kurması veya arzularına veya stillerine uygun kişisel simge paketleri talep etmesi için oluşturulmuş bir topluluk.


İndir (92MB)

Artık indirmeye hazırsınız Borealis ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.