Booster Cleaner
Booster Cleaner

Booster Cleaner v10.5 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Endişeleniyor musunuz ve telefonunuzun daha temiz ve pürüzsüz olmasını mı istiyorsunuz? Genellikle, telefon uzun süre kullanıldığında, çok fazla gereksiz dosya nedeniyle dolu bir hafıza durumuna, aşırı yüklenme nedeniyle sistem hatalarına neden olur,

Android Android Araçlar
4 ( 606 puan )
Fiyat: $0
İsim Booster cleaner
Yapımcı Apps Developer Studio
Tür Araçlar
Boyut 11M
Versiyon 10.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Booster cleaner is the most famous version in the Booster cleaner series of publisher Apps Developer Studio
Mod Version 10.5
Total installs 500,000+

İndir (11M)

Endişeleniyor musunuz ve telefonunuzun daha temiz ve pürüzsüz olmasını mı istiyorsunuz? Genellikle, telefon uzun süre kullanıldığında, çok fazla gereksiz dosya nedeniyle dolu bir hafıza durumuna, aşırı yüklenme nedeniyle sistem hatalarına neden olur, … kullanıcılar için rahatsız edici bir ruh hali yaratır. Bu konuda içiniz rahat olsun çünkü Booster & Phone temizleyicisi var – Boost mobil, temiz ram. Bu uygulama telefonunuzu sizin için geliştirecek; Bu, kullanıcıların telefonu kullanırken sorunsuzluk sağlamasına yardımcı olan bir Android cihaz işlemcisi ve optimize edicisidir.

Güçlendirici ve Telefon temizleyici - Mobil, temiz ram'ı artırın Güçlendirici ve Telefon temizleyici - Mobil, temiz ram'ı artırın

UYGULAMANIN SAĞLADIĞI UYGULAMALAR

Pil soğutucusu, kullanıcının telefonunun cihazın pil performansını artırmasına, pilin bitmesini önlemesine ve telefonun gücünden tasarruf etmesine ve pilin ömrünü uzatmasına yardımcı olur. Telefonu gereksiz şeylerden temizleyin, telefonun performansını artırın. Uygulama, sistemi daha önce hiç olmadığı kadar esnek ve akıllı bir şekilde yöneterek kötü niyetli şeylerin telefonu etkilemesini engeller. Kullanıcının uzun süredir kullandığı Önbelleği temizleyerek, pili soğutarak, en iyi sonuçları elde etmek için cihazı yeniden başlatarak RAM’i artırın.

TELEFONUNUZU TEMİZLEMEK İÇİN TARLAYIN

Kullanıcının telefonundan kötü amaçlı şeyleri kaldırır. Telefonu sürekli temizliyor, yeniliyorsunuz. Gereksiz dosyaları, pilinizi tüketen, cihazınıza zararlı virüslere neden olan ve cihazınızda yer kaplayan uygulamaları arayın. Telefon tek bir tıklamayla yeni gibi temizlenecek ve kullanıcıların zamandan ve onarım maliyetlerinden tasarruf etmelerine yardımcı olacak. Ayrıca Booster & Phone Cleaner, yinelenen fotoğrafları arar ve kullanıcılar için önerilerde bulunur; bu noktada, bunları gözden geçirecek, seçip silip silmemeye karar vereceksiniz.

Güçlendirici ve Telefon temizleyici - Mobil, temiz ram'ı artırın Güçlendirici ve Telefon temizleyici - Mobil, temiz ram'ı artırın Güçlendirici ve Telefon temizleyici - Mobil, temiz ram'ı artırın

KULLANICILAR İÇİN KESİNLİKLE GÜVENLİK

Bellek çok ağır değil ve kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahip. Ayrıca uygulama kullanıcı bilgilerini her zaman gizli tuttuğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz; bilgileriniz asla üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir.

Kullanıcılardan çok sayıda olumlu yorum aldı. Şu anda, Booster & Phone temizleyici çok güvenilir ve herkes tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu uygulama, kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı yaygın hataları düzeltmeye yardımcı olur; telefonu akıllı, esnek bir şekilde iyileştirir ve Android sistemini en hızlı şekilde düzeltmenize yardımcı olur; kullanıcıya rahatlık getirir, daha fazla rahatsızlık veya gereksiz endişe olmaz.


İndir (11M)

Artık indirmeye hazırsınız Booster cleaner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir