Bookly
Bookly

Bookly v1.8.5 APK indir (Pro Abonelik Kilidi Açık) 2022


Bookly, kullanıcıların dünyadaki her kitabı okumak da dahil olmak üzere kitaplarla ilgili tüm gerekli bilgileri güncellemeleri için mükemmel bir uygulamadır. Birçok insan okumak bir tutkudur, ancak bazıları genellikle zamanı unutana kadar okur. Bu uy

Android Android Kitaplar ve Referans
4 ( 767 puan )
Fiyat: $0
İsim Bookly
Yapımcı SC TWODOOR GAMES SRL
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 46MB
Versiyon 1.8.5
MOD Pro Abonelik Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Bookly is the most famous version in the Bookly series of publisher SC TWODOOR GAMES SRL
Mod Version 1.8.5
Total installs 100,000+

Bookly, kullanıcıların dünyadaki her kitabı okumak da dahil olmak üzere kitaplarla ilgili tüm gerekli bilgileri güncellemeleri için mükemmel bir uygulamadır. Birçok insan okumak bir tutkudur, ancak bazıları genellikle zamanı unutana kadar okur. Bu uygulama sayesinde insanlar ilerlemelerini takip edebilir veya iş-yaşamlarını dengelemek için yeni okuma alışkanlıkları oluşturabilirler.

Sezgisel ARAYÜZ VE GÜZEL TASARIMLAR

Bookly’deki arayüz, bir hobi olarak okumaya başlarken herkese iyi bir başlangıç ​​sağlamak için kullanıcı dostu olma açısından zengindir. Arayüzü ayrıca, insanların her dinamik özellikle hızlı bir şekilde etkileşime girmesine yardımcı olan ve hatta daha fazla kişisel eşya ekleyen temiz ve dinamik bir düzene sahiptir. En kullanışlı yanı, herkesin en rahat hissine sahip olması için genel arayüz tasarımının kapsamlı şekilde özelleştirilmesidir.

Bookly – Kitapları ve Okuma İstatistiklerini Takip Edin Bookly – Kitapları ve Okuma İstatistiklerini Takip Edin

KİTAP OKUMA DAVRANIŞINI İZLEMEYE BAŞLAYIN

Herkesin farklı okuma alışkanlıkları vardır ve süreleri de birçok amaca hizmet edecek şekilde çeşitlilik gösterir. Bu nedenle, uygulamadaki ilk özellik, kullanıcıların manuel okumadaki tüm ilerlemeyi takip etmelerine ve kütüphaneyi sık sık ziyaret etmeleri durumunda okudukları kitap türlerini işaretlemelerine yardımcı olmaktır. Kişisel ilerlemeyi izlemek de kullanışlı ve basittir, bu da herkesin üretkenliğini önemli ölçüde artırır.

KİTAP OKUMA ZAMANINIZI TAKİP ETMEYE BAŞLAYIN

Pek çok insan kitapların dünyasına dalmaya başladığında zamanı unutur, bu nedenle Bookly bir zamanlayıcı özelliği sunar. Bu, zamanlarını etkili bir şekilde düzenlemelerine veya çeşitli kitapları okurken zaman ayırmalarına yardımcı olur. Tabii ki, alarmı başka şeylere zaman harcamak için okuma alışkanlıklarını makul bir şekilde değiştirecek şekilde ayarlayabilirler.

KİTAP OKUMA KULÜPLERİNİZİ DÜZENLEYİN

Uygulama, birçok form aracılığıyla sürekli kitap okumanın yanı sıra, hayranlar için her okuma kulübünün düzenlenmesine de yardımcı olur. Kulüplerin tümü topluluktaki diğer birçok kullanıcı tarafından oluşturulur ve favori kitaplarını paylaşmakta veya belirli türlerde kulüpler oluşturmakta özgürdürler. Kullanıcılar ayrıca, diğer üyelerin yeni aktiviteleri olduğunda favori kulüplerinin çoğuna öncelik verebilir.

Bookly – Kitapları ve Okuma İstatistiklerini Takip Edin Bookly – Kitapları ve Okuma İstatistiklerini Takip Edin

GÜZEL BİLGİLER OLUŞTURUN

Bookly’de kitap okurken raporlama sistemini değiştirmek de herkese getirmek istediği benzersiz bir kişiselleştirmedir. Bu, toplam okuma süresi, görüntülenen toplam kitap sayısı ve içerdikleri sayfa sayısı dahil olmak üzere bilgileri orijinalinden daha incelikli ve rahat bir şekilde tanımlamalarına yardımcı olur. Esnek raporlama sistemleri sayesinde, kullanıcılar başarılarından veya okumaya harcadıkları zamandan gurur duyabilirler.

HEDEFLERLE DAHA FAZLA KİTAP OKUMAK İÇİN HEDEFLER BELİRLEYİN

Birçok insan okumaya takıntılıdır, bu nedenle nereye giderlerse gitsinler kitap okudukları sürece sürekli olarak kendilerini şımartacaklar. Bu nedenle, uygulama, sınırlamalarını aşmak ve gerektiği kadar çok kitap okumak için bir başarı sistemi sunacaktır. Ayrıca, insanların kendi belirledikleri hedeflere ulaşmak için çaba göstermeleri ve sürekli kitap okumaları için bir okuma işlevi sunacaktır.

Bookly, insanların günlük okuma alışkanlıklarını kontrol etmelerine veya takip etmelerine yardımcı olduğu için kitap kurtları için çok yönlü bir araçtır. Ayrıca, dünyanın sunduğu birçok yeni kitabı özümsemeleri için büyük kitap kulüplerine erişim sağlar.

  • Toplam kitap okuma süresini kolayca takip etmek ve hatta kullanıcının geçmişte okuduğu kitabı kontrol etmek için sezgisel arayüz.
  • Bir kitap okumak için gereken zamanı aşmak ve kullanıcıların olağanüstü zaman yönetimi ile günlük yaşamlarını kişiselleştirmelerine yardımcı olmak için kolay zamanlayıcı.
  • Her zaman, her yerde daha fazla kitap okurken daha kolay istatistik takibi için güzel ve yenilikçi bilgi grafikleri oluşturun.
  • Dünyada daha fazla kitap keşfederken aynı ilgiyi paylaşan arkadaşla en güzel anları yaşamak için favori kitap okuma kulüpleri düzenleyin.
  • Sonsuz kitap okuma ihtiyaçlarını karşılamak için kısıtlama olmaksızın daha fazla kitap ve içerik okumak için kişisel hedefler belirleyin.


İndir (46MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bookly ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir