Bomber Friends
Bomber Friends

Bomber Friends v4.52 APK MOD (Tanrı Modu) indir 2022


Arkadaşınız olan birçok kişiyle bir oyuna katılmak ister misiniz? Birbirinizi bombalamanız ve maçta en iyi kurtulan kişiyi bulmanız gerekecek. Bomber Friends APK böyle bir oyundur; size birçok heyecan verici ve unutulmaz anlar getirecek. Şu anda lütf

Android Android Aksiyon
5 ( 921 puan )
Fiyat: $0
İsim Bomber Friends
Yapımcı Hyperkani
Tür Aksiyon
Boyut 100MB
Versiyon 4.52
MOD Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Bomber Friends is the most famous version in the Bomber Friends series of publisher Hyperkani
Mod Version 4.52
  • MOD MENÜSÜ
  • Tanrı modu
  • Reklamlar varsayılan olarak devre dışı


İndir (100MB)

Arkadaşınız olan birçok kişiyle bir oyuna katılmak ister misiniz? Birbirinizi bombalamanız ve maçta en iyi kurtulan kişiyi bulmanız gerekecek. Bomber Friends APK böyle bir oyundur; size birçok heyecan verici ve unutulmaz anlar getirecek. Şu anda lütfen arkadaşlarınızı birlikte kullandığınız cihaza yüklemeleri için davet edin ve bu oyunu hemen fethedin !!

NASIL OYNANIR TALİMATI

Bu, eğlence ve eğlenceden yoksun, olağanüstü derecede heyecan verici ve şiddetli bir oyundur. Daha fazla enerji toplama, daha güçlü bombaları patlatma gücü, daha fazla düşman öldürme hakkınız var. Ayrıca, etrafınızdaki arkadaşlarınızı yok etmek için basit bir patlayıcı kullanma tekniğini nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir; sen onları yok etmezsen onlar seni yok ederler. Bunlar oyunun kurallarıdır, bu yüzden lütfen kazanan olmak için elinizden geleni yapın! Sübjektif olmamanız gereken en önemli şey, bir strateji, ayrı bir oynama şekli ve kendi koleksiyonunuzu oluşturmaktır.

BİRÇOK KİŞİYLE OYNA

Birçok insanın birlikte katıldığı ödüllendirici bir oyun alanı, oyunu çok daha eğlenceli ve fantastik hale getirir. Böyle bir maçta genellikle en az iki kişi bulunur ve en fazla sekiz oyuncu bir arada, nasıl seçtiğinize bağlı olarak, farklı sayıda kişinin bulunduğu birçok ekran olacaktır. Buna ek olarak, arkadaşlarınızı da davet edebilir ve kimin kazandığını görmek için sizinle birlikte savaşmaları için meydan okuyabilirsiniz ya da aksi takdirde rastgele birçok farklı rakibe karşı oynayacaksınız ve onlar tanımadığınız kişilerdir. Cazibe yaratmak ve herkese garip şeyler getirmek için bir aile oluşturmalısınız ve aile üyeleri birlikte oynayacaktır.

SAVAŞLARDA REKABETİNİZLE YARIŞIN

Bu ünlü bir oyundur ve birçok nesil tarafından bilinmesi gerekir. Yüz yüze katılmalı ve her maçta rakiplerle rekabet etmelisiniz; çok gergin olmanıza ve kendinizi kaybetmenize gerek yok ama hareketleri her zamanki gibi yapın. Rakibi yok etmek için bombalar patlatın ve ayrıca daha çok saatli bomba arayın;… Bombayı doğru ve isabetli bir şekilde vuran, hedefi erkek veya kız fark etmeksizin yere serenlerin ödülleri var.

KLASİK OYUN

Güçlerine göre uzak veya yakınlarda patlayabilen birçok farklı şekle sahip binlerce top var. Birçok kaynaktan gelir elde etmek ve kazanmak için güçlendirmelere bakıyorsunuz. ABD kapısının kötü ve kötü sözlerinden sadece söz vermekle kalmayın, dikkatli olun.

Onlarca güzel ve benzersiz klasik bomba patlatma oyunu var; kendi benzersiz oyun stili ipuçlarınızı oluşturun. Dünyada bu uygulamayla oynayan üç yüzden fazla insan var. Oyunda harekât modlarını açmanız gerekiyor ki karanlıkta da olsak da gece de hepimiz kötü niyetli soru nesnelerini arıyoruz. O dünyada çok sayıda korkunç canavar ortaya çıktı.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Bunun gibi bir oyunda çok daha dinamik ve esnek özellikler varken şaşırmıyorsunuz. Seviyelerinizi tamamlayarak her gün ödül avlama ve hediyeler kazanma hakkına sahipsiniz. Bu etkinlik haftada bir olacak, bu yüzden bir deneyin. Mevsimlere bağlı olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli temalar olacaktır. Birçok farklı stil ve birçok farklı stille karakterlerinizi tasarlayın ve güzelleştirin. Ve en iyisi, oyunu daha heyecanlı ve heyecanlı hale getirmek için kostüm yarışmasına katılmak için kayıt olmalısınız.

GEREKLİ DİKKAT

Bu oyun diğer oyunlardan olağanüstü destek alıyor. Android Tv sistemi tarafından destekleniyorsunuz ve birlikte heyecan verici ve heyecan verici maçlar yaratmak için binlerce yeni ve garip özelliğe sahipsiniz. Üstelik bu %100 ücretsiz bir oyundur, indirme ve kullanım ücretsizdir. Para kaybetmek zorunda kalmayacaksınız ama yine de özgürce ve sınırsız oynayabilirsiniz. Bu avantajının yanı sıra her an oyun oynamanın kullanımı oldukça uygundur, okulda, işte, genellikle istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

İster ilkokul öğrencisi olun, ister üniversite öğrencisi olun, tüm nesneler, hatta çalışıyor olsanız bile, bu oyunu ruhunuzu eğlendirmek için kullanabilirsiniz.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bomber Friends ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHyperkani

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir