Bomber Friends
Bomber Friends

Bomber Friends v4.69 APK (Tanrı Modu, Görünümlerin Kilidi Açıldı) indir


APK MOD'unu hemen şimdi alın ve çılgın ve eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu oyuna dalın!

Android Android Aksiyon
4 ( 193 puan )
Fiyat: $0
İsim Bomber Friends
Yapımcı Hyperkani
Tür Aksiyon
Boyut 96.54 M
Versiyon 4.69
MOD Tanrı Modu, Görünümlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Bomber Friends is the most famous version in the Bomber Friends series of publisher Hyperkani
Mod Version 4.69
mod 1
 • MENÜ MODU
 • Aptal Düşmanlar Kampanyası
 • Düşman Hasar Harekatı Yok
 • Bomba Hasarı Yok PVP
 • Sezon Geçişi Etkin: Talep Edilemiyor, Ancak Bazı Avantajlar Etkin
 • Müdahaleci ADS Kaldırıldı
Bilgi: Hiçbir Bomb PVP Düşmanı da çalışmaz, Vurulacağınızı veya Bloklanacağınızı bildiğiniz zaman etkinleştirin.
mod 2
 • Tüm Dış Görünümlerin Kilidi Açıldı


İndir (96.54 M)

Bomber Friends MOD APK’da ateşli bombaları kullanarak savaşlara katılın. Bu, on yıl ve üzeri için tavsiye edilen bir aksiyon oyunudur. Android hücresel cihazlar için MOD sürümü resmi olarak yayınlandı. Katıldığınızda, karakterinizi çevrimiçi oyun labirentleriniz arasında hareket etmek ve kendinize zarar vermeden rakibi fethetmek için bomba yerleştirmek için kontrol etmek önemlidir. Oyuncuların, rakibi köşeye sıkıştırmak için cansız açıdan yararlanarak çevredeki manzaraları gözlemlemesi gerekiyor. Ayrıca, ek olarak, hızlı bir hareket hızına ihtiyacınız var. Genellikle, düşmanınız tarafından yerleştirilen bombaları alırsınız veya tamamen kendi başınıza kurarsınız. Pek çok ilginç zorluk, keşfetmenizi bekliyor. İstediğiniz her topluluğu elde etmek için insanların sunduğu MOD sürümünü kullanın. Skins Unlocked işlevi, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek olduğu için sizi kesinlikle şok edecek. Devam et ve görünüşünü göster.

Bomber Friends MOD APK hakkında – cep telefonlarında en iyi bomba temalı aktivite çevrimiçi oyunu.

Bomber Friend MOD APK

Kesinlikle kimse bir zamanlar derin bir etki yaratan klasik Bomb oyununu bilmiyor. Bu oynanışı seviyorsanız ve yepyeni bir şeye başlamak istiyorsanız, sizi Bomber Friends ile tanıştırmak istiyorum. Her seviyede birbirini yenmek için savaşan dört kişi olabilir. Düşmanınızı tuzağa düşürmek için bombaları sürekli hareket ettirmeniz ve ayarlamanız gerekiyor. İlerledikçe yardım eşyalarını toplamayı unutmayın. Daha da fazla fayda sağlayacaktır. İnsanlar ayrıca oynamak için tamamen 2v2 kadrosu oluşturabilir. Hazırlanan eğlence oranı? Şu anda yalnızca Google Enjoy Store’da, Bomber Friends ek olarak milyonlarca kez indirildi. Sadece bu değil, hayranların sağladığı sevgiyi de koruyor. Birçok insan iltifat bırakır. Skor 4.2/5 yıldız.

Büyüleyici arazi

Yazar, oyunun çekiciliğini artırmak için Bomber Friends için bir hesap oluşturdu. Hayat başlangıçta sakindi, ancak Orklar bir gün Bombacının köyünü yok etmek için tökezlediler. Bombacının arkadaşları kaçırıldı ve görünüşe göre birçok insanın içinde olduğunu anlamıyor. Bu nedenle, uzak diyarlarda maceralar yaşadı, sayısız sorunla karşılaştı, ancak işi yetenekleriyle bitireceğinden emindi. Çok daha gelişmiş yetenekler, çoğu kıyafet için sona ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Anlaşılması kolay nasıl oynanır

Bomber Friend MOD APK Download

Bomber Friends’in bombalama oynanışı artık çevrimiçi oyun tutkunları mahallesinde alışılmadık bir durum değil. Her seviye, hareket edebilmeniz için çeşitli uzuvlara sahip bir labirent gibi görünüyor. Tekli oyun modunun yardımıyla, diğer üç oyuncuya karşı oynamayı seçiyorsunuz. Bombayı yerleştirdikten sonra bazı tahta sandıklar veya diğer öğeler hasar görebilir. Ama bir de üstesinden gelemeyeceğiniz nesneler var. Ancak bu, rakiple birlikte kendiniz için bir bonus oluşturur. Diğer çeşitli oyuncuları “tuzağa düşürmek” için bu yok edilemez noktalardan en iyi şekilde yararlanın. Kaçamazlar ve bombalarınız tarafından vurulmaları gerekir.

bir şeyler topla

yol boyunca dağılmış şeyler göreceksiniz. Ancak bunların genellikle tuğlada gizlendiği ve ancak bomba patladığında görülebildiği zamanlar vardır. Hepsini almak için çabuk gidin. Daha hızlı koşmanıza yardımcı olacak ayakkabılar veya sizi 5 saniyeliğine ölümsüz yapan bir kalkan göreceksiniz. Düşman aslında yakına bir bomba yerleştirmiş olsa da, canınız yanmaz. Alev, bombanın etkisini artırır ve bomba şekli, daha fazla bombanın çok hızlı bir şekilde tespit edilmesini mümkün kılar. Bununla birlikte, dikkat etmek istemeyeceğiniz bir yardımcı olmayan bir şey daha var, Kafatası. Yanlışlıkla toplarsanız, yavaş hareket etmenize neden olur. Ve elbette, rakip sizi bombalamak için bu fırsatı kaçırmayacaktır.

Kişiliğin kıyafetini değiştirin.

Bomber Friend MOD APK for Android

Eğlence seviyesini artırmak için Bomber Friends, insanların yönettikleri türün görünümünü değiştirmelerine olanak tanır. Görünümünüzü ifade eden çok sayıda güzel stil var. Örneğin bir korsan şapkası, bir kovboy şapkası, hatta kafalarında dev bir papağan şapkası. Özel bir takım giymek, dikkat çekmenize ve iyi bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir, değil mi? Bu görünümleri satın alarak jetonlarınızı kullanın.

Sayısız zorluk bekleme eğilimindedir.

Bomber Friends birçok seviyeye ayrılmıştır. Oyuncu miktarı ne kadar yüksek olursa, o kadar büyük yeni zorlukların kilidi açılacaktır. Zorluklar, her maçta değişen bir arazi labirentiyle her ikisini de takip eder. İnsanlar, meydan okumayı geliştirmek için diğer insanlarla keyfi olarak koordine olma eğilimindedir. Rakibinizin oyun stilini anlamayacaksınız ve tuzağa düşmemek için ihtiyacınız olan şey son derece konsantre olmak. Kazanmak için birbirinize rehberlik etmek için takım arkadaşlarınızla 2v2 oynayabilirsiniz.

Bombacı Arkadaşların Diğer Özellikleri MOD APK

 • Güzel düzenler ve son derece adım adım yapım
 • İlham veren eğlenceli sesler
 • Sezgisel kontrol ekranı, kullanımı kolay bir görev
 • Kişilerin kendilerini ifade edebilmeleri için sürekli güncellenen yepyeni etkinlikler.


İndir (96.54 M)

Artık indirmeye hazırsınız Bomber Friends ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHyperkani

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir