Bodybuilding
Bodybuilding

Bodybuilding. Weight Lifting v2.09 APK + MOD (Pro Unlocked)


vücut geliştirme. Ağırlık Kaldırma, etkili bir vücut geliştirme egzersiz planı ile kas inşa etmek ve sağlığı artırmak için bir uygulamadır. Sağlıklı bir vücutla pratik yapmak ve kendinizi eğitmek için yönlendirileceksiniz.

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 356 puan )
Fiyat: $0
İsim Bodybuilding
Yapımcı AxiomMobile
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 41M
Versiyon 2.09
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Bodybuilding is the most famous version in the Bodybuilding series of publisher AxiomMobile
Mod Version 2.09

İndir (41M)

Çalıştıktan veya okuduktan sonra yorgun olduğunuz veya yeterli paranız olmadığı için spor salonuna gitmek için tembelseniz, Vücut Geliştirme. Weight Lifting sizin için mükemmel bir uygulama. Her zamanki gibi spor salonuna gitmek yerine, uygulamada ayrıntılı olarak açıklanan egzersizlerle alışkanlıklarınızı ve sağlığınızı iyileştirmek için günde 30 dakika harcamanız gerekir. Yeterli eğitim ile farklı ağırlık egzersizleri yaşayacaksınız.

vücut geliştirme. Ağırlık kaldırma vücut geliştirme. Ağırlık kaldırma

STANDART EGZERSİZLER SAĞLAYIN

vücut geliştirme. Ağırlık Kaldırma, kullanıcılara en etkili egzersizleri sağlamak için kapsamlı deneyime sahip profesyonel vücut geliştiriciler tarafından geliştirilir ve denetlenir. Farklı hareketlere sahip yüzlerce halter egzersizi, belirli video eğitimleriyle birlikte gelir ve kullanıcıların tam talimatları gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

Uygulamadaki egzersizler, hem yeni başlayanlar hem de uzun süredir uygulayıcılar için uygun birçok farklı seviyeye ayrılmıştır, böylece kullanıcılar sağlıklarını ve fiziklerini önemli ölçüde iyileştirebilir ve önceden belirlenmiş hedeflere ulaşabilirler. Her aşama 12 haftalık eğitimi içerecek ve haftada 3 kez toplam 36 seans uygulama yapacaksınız. Bu kadar antrenman seansı ile ve programa göre düzenli olarak çalışırsanız, herkesin hayalini kurduğunuz tonda vücuda kavuşacaksınız.

vücut geliştirme. Ağırlık kaldırma vücut geliştirme. Ağırlık kaldırma

SINIRLARINIZI ZORLAYIN

Uzun süredir pratik yapan birçok kullanıcı, hedeflerine kısa sürede veya antrenman seanslarında ihtiyaç duyulan set sayısına ulaşarak sınırlarını aşmak ister, yani Vücut Geliştirme. Ağırlık Kaldırma, kendiniz için hedefler belirlemeniz için size basit bir kişiselleştirme sağlamıştır. Pratik yapmak ve en iyi aktiviteleri gerçekleştirmek için motive olmak için egzersizlerle ilgili ayrıntılı eğitici videolar göreceksiniz. Ardından uzmanlar, antrenmanınız hakkında sesli olarak geri bildirimde bulunacaktır.

vücut geliştirme. Ağırlık kaldırma vücut geliştirme. Ağırlık kaldırma

ANA ÖZELLİKLER

  • Etkili bir vücut geliştirme egzersiz planı ile kas geliştirin ve zindeliği geliştirin: Setlere bölünmüş farklı aşamalara sahip 5×5 egzersizler. Sürecin kalitesini artırmak için haftada üç kez pratik yapacaksınız.
  • Aktivitenin gerektirdiği gerekli operasyonlara göre tam olarak pratik yapabilmeniz için her bir kas grubu ve uygulayıcı grubu (yeni başlayanlar veya gaziler) için ayrıntılı egzersizler.
  • Egzersizler çeşitlidir ve size en etkili ve kaliteli uygulamaları sağlamak için fitness uzmanları tarafından geliştirilmiştir.
  • Size en iyi tavsiyeyi verebilecek ve ayrıntılı egzersiz geçmişi aracılığıyla egzersiz seanslarınızı iyileştirebilecek özel sesli geri bildirim özelliği.
  • Basit kişiselleştirme: Kendi egzersiz setlerinizi oluşturun, kendinize meydan okumak için seanslar arasında dinlenin ve üretkenliği artırmak için bir rutin oluşturun.


İndir (41M)

Artık indirmeye hazırsınız Bodybuilding ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAxiomMobile

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir