Body Language
Body Language

Body language – Trick me v20.3 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Trick me, diğer kişinin en iyi görüşüne sahip olmak için insanların beden dilini daha iyi anlamaları için ipuçlarını ve deneyimleri paylaşan bir uygulamadır.

Android Android Kitaplar ve Referans
4 ( 249 puan )
Fiyat: $0
İsim Body language
Yapımcı Tikamori
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 18MB
Versiyon 20.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Body language is the most famous version in the Body language series of publisher Tikamori
Mod Version 20.3
Total installs 1,000,000+

İndir (18MB)

Günümüz yaşamında insanlar, doğruyu ve diğerinin yalanını ayırt edemiyor. Diğer kişinin yalanlarını anlamanıza yardımcı olmak için Trick me, kullanışlı özellikler getirdi. Kullanıcılar bunu önlemek için insanların sıklıkla yalan söylediği daha fazla yol öğrenmek için kullanabilir. Bu nedenle, herkesin görgü kurallarına sahip akıllı iletişimciler olması için bu uygulama esastır.

Beden dili – Beni kandır. Hareketlerin Analizi

YALANLARIN NEDENİ

Günümüzde hayat son derece karmaşık, bu da insanları başkalarına iletmek için doğru olmayan kelimeler kullanmak zorunda bırakıyor. Aslında yalan söylemenin birçok farklı amacı vardır, faydalı olabilir, ancak bazen birçok insan için önemli bir tehdittir. Trick me, kullanıcıların neden yalan söylediği hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için kendisini bir bilim kitabı haline getirdi çünkü yeni bir hikayeyle karşılaştığınızda önünüzde yatan birini, arkadaşlarınızı ve hatta ailenizi kolayca yakalayabilirsiniz.

Beden dili – Beni kandır. Hareketlerin Analizi Beden dili – Beni kandır. Hareketlerin Analizi

YALAN OLDUĞUNUN İŞARETLERİ

Bilim adamları, ortalama bir insanın günde 20 kez yalan söyleyeceğini araştırdı ve bazen dinleyici başka biri tarafından aldatıldığının farkında değil. Bu nedenle, Trick me, kullanıcılara aldatıldıklarını anlamalarına yardımcı olmak için yalan söyleme ve açıklayıcı işaretler kavramlarını sağlamıştır. Beden dili bilgisini kullanmak için kullanıcılar, uygulamanın getirdiği gizemleri keşfetmelidir. Aslında, en sık yalan söyleyen denekler, ergenlikten yetişkinliğe kadar uzanıyordu ve her gün yalan söyleme eğilimindeydi. Kolayca tanınması için gözlerine, ellerine ve ayaklarına bakarak tespit edebilirsiniz. Aslında, bu insanlar genellikle terler, eller titrer veya gözleri dolaşır; bu mutlak bir yalandır.

YALANLARI KAÇINMAK İÇİN İPUÇLARI

Kullanıcıların bu tür yalanları tespit etmeleri ve bunlardan kaçınmaları için birçok ipucu ve deneyim var. Aslında, kullanıcıların bundan kaçınmak için beden dilini kullanmaları her zaman mümkün değildir. Rakibin ifadesiyle yalanları kolayca tespit edeceksiniz. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar yakın ilişkiler kurabilir ve duygularını kontrol etmeyi öğrenebilir. Ayrıca pazarlıklarda daha kolay iletişim kurmanıza yardımcı olur.

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, incitici yalanlardan kaçınmak ve iyi ve sağlıklı bir ilişki kurmak için işaretleri ve ipuçlarını görebilirler.

Beden dili – Beni kandır. Hareketlerin Analizi Beden dili – Beni kandır. Hareketlerin Analizi

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kişilerin, aldatan karşı tarafın tüm amaçlarını ve nedenlerini, etrafındakilere doğru olmayan sözlerle bilmelerini sağlar.
  • Uygulama, kullanıcıların günlük olarak nasıl iletişim kuracaklarını daha iyi anlamalarına yardımcı olur ve vücut iletişimi eylemleri yoluyla kendilerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur.
  • Kullanıcıların kendilerine kimin yalan söylediğini ve kimin doğru söylediğini hızlı ve zahmetsizce anlamaları için sayısız doğru işaret sağlayın.
  • Öğrenciler, öğretmenler, bölüm başkanları gibi konularda veya yalan söyleme psikolojisi okuyanlar için insanları tanımak için pratik ve faydalı bir uygulama.
  • Uygulama, yalanları ayırt etmeyi ve tavsiye vermeyi öğrenebilen kanıtlanmış uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.


İndir (18MB)

Artık indirmeye hazırsınız Body language ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir