Body Editor
Body Editor

Body Editor v1.241.54 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

Body Editor harika bir uygulama ve aynı zamanda her kızın ihtiyacı olan bir kurtarıcı. Gerçekten de bütün kızların bedenleri ve fizikleri hakkında çok bilinçli oldukları bir zaman vardı. Sayısız kusuru olan veya bazen doğuştan gelen kısa gömlekler ve

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 300 puan )
Fiyat: $0
İsim Body Editor
Yapımcı InShot Inc
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 20MB
Versiyon 1.241.54
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Body Editor is the most famous version in the Body Editor series of publisher InShot Inc
Mod Version 1.241.54
Total installs 10,000,000+

Body Editor harika bir uygulama ve aynı zamanda her kızın ihtiyacı olan bir kurtarıcı. Gerçekten de bütün kızların bedenleri ve fizikleri hakkında çok bilinçli oldukları bir zaman vardı. Sayısız kusuru olan veya bazen doğuştan gelen kısa gömlekler veya dar elbiseler giyerek fotoğraf çektiklerini görmek nadirdir. Ama şimdi, bu uygulama, kızların fotoğraflarında göründüklerinde daha fazla güven duymalarına yardımcı olmak için size yardımcı olmak için doğdu.

Vücut Düzenleyici – Vücut Şekli Düzenleyici, İnce Yüz ve Vücut Vücut Düzenleyici – Vücut Şekli Düzenleyici, İnce Yüz ve Vücut

MÜKEMMEL BİR VÜCUT

Vücut Düzenleyici – Vücut Şekli Düzenleyici, İnce Yüz ve Vücut, vücut şeklinizi dönüştürmede harika bir yardımcı olacağı için kullanışlı bir araçtır. Bildiğiniz gibi, her kızın bildiği bir güzellik kuralı vardır, armut biçimli ve ince belli, süper modeller gibi. Bu tür standartların olmaması, kamera önünde göründüklerinde kendilerini oldukça bilinçli hale getiriyor. Bu nedenle uygulama, istediğiniz kişiyi birkaç adımda elde etmenize yardımcı olacaktır.

VÜCUDUNUZUN DAHA ÖNEMLİ DURUMUNA YARDIMCI OLMAK İÇİN DAHA FAZLA ÖNE ÇIKANLAR YARATIN

Bu uygulama sadece kızlar için uygun değil, diğer bazı özellikler hala gerçekten güçlü erkekler için. Uygulamanın sadece figürünüzü değiştirmenize yardımcı olacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz çünkü vücudunuza daha çekici ve heyecan verici görünmek için bazı özellikler eklemenizi de sağlıyor. Örneğin, altı paket karın çıkartmaları, kas çıkartmaları ve hatta dövmeler içeren düzenleme özelliği, sizi her zamankinden daha inanılmaz gösterecek.

Vücut Düzenleyici – Vücut Şekli Düzenleyici, İnce Yüz ve Vücut Vücut Düzenleyici – Vücut Şekli Düzenleyici, İnce Yüz ve Vücut

İSTEDİĞİNİZ BİR GÖĞÜS OLSUN

Güzel ya da küçük olmayan bir memeye sahip olmak, kızlar için her zaman kendini küçük düşüren bir şeydir çünkü dolgun ve yuvarlak bir göğse sahip olmak, onları kalabalıkta dururken daha çekici gösterecektir. Bazen büyümüş göğüslerle bir selfie’de görünmek, sosyal ağlarda daha fazla etkileşim kurmanızı da sağlar. Bu anlayıştan dolayı, uygulama, göğüslerinizin kimsenin fark etmeyeceğinden endişe etmeden doğal olarak daha büyük olmasına yardımcı olmak için bir göğüs büyütme aracı entegre etti.

YARATILAN BİRÇOK VÜCUT PARÇASI

Bu uygulamanın sizin için son derece çok yönlü olduğu söylenebilir çünkü vücudunuzda istediğiniz herhangi bir bölümü düzenleyebiliyor. Herhangi bir estetik cerrahi servisine gitmenize gerek kalmayacak; sadece evde otururken bile inanılmaz derecede mükemmel bir vücuda sahipsin. Tombul bir yüzden daha ince bir yüze geçebilir veya tombul bir vücuttan yine de ince bir vücuda geçebilirsiniz.

Vücut Düzenleyici – Vücut Şekli Düzenleyici, İnce Yüz ve Vücut Vücut Düzenleyici – Vücut Şekli Düzenleyici, İnce Yüz ve Vücut

FOTOĞRAFLARI BİRLİKTE MAÇ

Fotoğraflarınızın çok sıkıcı olmamasını ve Facebook veya Instagram’da daha fazla kalp almasını istediğinizi varsayalım. Bu durumda, uygulamanın entegre ettiği fotoğraf kolajı özelliğini hemen deneyebilirsiniz. Uygulama 18 adede kadar fotoğrafın birleştirilmesini desteklediğinden, az önce düzenlediğiniz fotoğrafları kolayca birleştirebilirsiniz. Uygulama, daha güzel görünmenin yanı sıra, size farklı renklerde çok sayıda farklı fotoğraf çerçevesi de sunuyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renkli çıkartmalar ve istediğiniz herhangi bir şeyi yazmak için metin özelliğini de kullanabilirsiniz.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Body Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInShot Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir