Bluric
Bluric

Bluric v1.2.8 APK (Yamalı) indir 2022

Bluric, akıllı telefonunuz için özel duvar kağıtları, duvar kağıtları ve simge paketleri yükleyen bir uygulamadır.

Android Android Araçlar
4 ( 312 puan )
Fiyat: $0
İsim Bluric
Yapımcı Indigo Madina
Tür Araçlar
Boyut 27M
Versiyon 1.2.8
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Bluric is the most famous version in the Bluric series of publisher Indigo Madina
Mod Version 1.2.8
Total installs 10,000

Monoton telefonunuza bakmaktan sıkıldınız mı? Yoksa telefonun arayüzünü süslemek için hangi resmi seçeceğinizi bilmediğiniz için kafanız mı karıştı? Hepsinde size yardımcı olacak Bluric var. Bu, bir resmi telefonunuzun duvar kağıdı veya kilit resmi olarak ayarlamanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Kendilerine ait birçok stil ve güzelliğe sahip bir görüntü hazinesi ile kullanıcılar, tercihleri ​​ve kişilikleri ile birçok seçeneğe sahip olabilir. Ayrıca uygulama, telefonunuz için dinamik bir takvim ayarlayan yeni bir özelliğe sahip özel bir simge paketi de veriyor.

bulanık bulanık

DUVAR KAĞITINI AYARLA, TELEFONUNU KİLİTLE

Bluric’te benzersiz tasarımlara sahip bir görüntü hazinesi oluşturuldu. Tasarımcılar, minimalist modernden inanılmaz ve güzele kadar çeşitli stillerde fotoğraflar yarattılar. Kullanıcılar, duvar kağıdı olarak ayarlamak veya tek dokunuşla kilitlemek için en sevdikleri görüntüyü seçebilir. Seçtiğiniz görünüme dokunun ve kolayca telefonunuzun duvar kağıdı olarak ayarlamak için “duvar kağıdı” öğesine dokunun. Aynısı kilit ekranı deseni için de geçerlidir. Her gün yeni görseller güncellenecek ve sizin için değişime yeni bir soluk getirecek. Birçok benzersiz görüntünün koleksiyonu, telefonunuzun stilini değiştirmenize yardımcı olur, artık monoton değildir.

bulanık bulanık

ÖZEL İKON PAKETİ

Uygulamanın özellikli bir simge paketi vardır. Uygulamayı kurup kullanmaya başladığınızda, bu özel simge paketini kullanabileceksiniz. Ancak kullanmak için telefonunuzun Nova, Apex, ADW gibi bir destekçiye ihtiyacı var. Bu başlatıcılar, uygulamanın simge paketini telefonunuza uygulamak için bir komut oluşturur.

TELEFONUNUZ İÇİN DİNAMİK BİR TAKVİM AYARLAYIN

Ayrıca uygulama, sizin için doğrudan kilit ekranında veya masaüstünde dinamik bir takvim ayarlamayı da destekler. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok dinamik takvim türü vardır. Özellikle yaşadığınız ülkenin diline ve tarihine göre dinamik bir takvim seçebilirsiniz. Bu uygulama bir çok çekici özelliği ile duvar kağıdı ayarlarında kesinlikle en uygun seçimdir.

bulanık bulanık

ANA ÖZELLİKLER

  • Basit bir işlemle telefonunuzun duvar kağıdını ve kilit ekranını basit ve hızlı bir şekilde ayarlayın
  • Sayısız görsel, minimalistten moderne, sevimliye kadar farklı tarzlarda tasarlanmıştır. Kullanıcıların özgürce seçebileceği görüntü hazinesi
  • Belirli bir simge paketini kullanmak için telefonunuzun Nova, Apex, ADW gibi bir destekçiye ihtiyacı vardır.
  • Yaşadığınız ülkeye göre çeşitli stil ve tarihlere sahip dinamik bir takvim ayarlayın. Dinamik bir takvimi doğrudan masaüstünde veya kilit ekranında görüntüleyin
  • Tamamen ücretsiz ve telefona yeni bir alan kazandırma kriteri ile en güzel ve farklı uygulama.


İndir (27M)

Artık indirmeye hazırsınız Bluric ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIndigo Madina

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir