Bluetooth Commander Pro
Bluetooth Commander Pro

Bluetooth Commander Pro v7.6 APK indir (Ücretli) 2022


Bluetooth Commander Pro, kullanıcının komutları tanımlamasına ve bunları aynı anda diğer bağlı Bluetooth cihazlarına göndermesine olanak tanıyan bir Bluetooth terminal uygulamasıdır. Buradan trafiği teşhis edebilir ve bir veritabanı oluşturma arayüzü

Android Android Araçlar
4 ( 714 puan )
Fiyat: $0
İsim Bluetooth Commander Pro
Yapımcı Marek Masár
Tür Araçlar
Boyut 1.9M
Versiyon 7.6
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Bluetooth Commander Pro is the most famous version in the Bluetooth Commander Pro series of publisher Marek Masár
Mod Version 7.6
Total installs 1,000+

İndir (1.9M)

Bluetooth Commander Pro, kullanıcının komutları tanımlamasına ve bunları aynı anda diğer bağlı Bluetooth cihazlarına göndermesine olanak tanıyan bir Bluetooth terminal uygulamasıdır. Buradan trafiği teşhis edebilir ve bir veritabanı oluşturma arayüzü içerir. Ek olarak, kullanımınızı kolaylaştırmak için arayüz düzeni mevcuttur.

Bluetooth Komutanı Profesyonel Bluetooth Komutanı Profesyonel

BU AKILLI UYGULAMAYA GENEL BAKIŞ

Bu, kullanıcıların mikrodenetleyiciler, Arduino, işlemci kartları ve daha pek çok diğer bağlı cihazdaki verileri verimli bir şekilde yönetmesine yardımcı olan akıllı işlevlere sahip ücretli bir uygulamadır. GPS konumu, ivmeölçer, pil seviyesi, sıcaklık veya mesafe gibi telefon sensörü verileri özel komutlara girilecek ve diğer bağlı cihazlara gönderilecek. Ayrıca, gelen mesajları dinleyebilir veya ekranı HEX, dize veya ondalık olarak görüntüleyebilirsiniz.

ARAYÜZ DÜZENİ STİLLERİ

Bluetooth Commander Pro üç düzen sağlar: temel düzen, Oyun kumandası ve özel düzen. Temel düzen, komutları kolayca görüntüleyip takip edebilmeniz için komutların bir liste olarak düzenlendiği varsayılan düzendir. Bağlantı paneli ekranın üst kısmında yer alır ve günlük beğeninize göre özelleştirilmiş boyutu ile altta yer alacaktır.

Oyun kumandası düzeni türüne gelince, bu düzen, yönlendirme yönü, bağlı nesne yönelimi, kol konumu veya diğer hareketli parçalar gibi hareketli cihazları kontrol etmek için uygundur. Herhangi bir amaç için herhangi bir cihaz bu düzeni kullanabilir. Son olarak, benzersiz ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirebileceğiniz ve yeniden tasarlayabileceğiniz basit bir kullanıcı arayüzüne sahip özel bir düzendir. Düzenler arasında geçiş yapabilmek için Menü düğmesine tıklayın ve Düzenleri değiştir’e tıklayın.

Bluetooth Komutanı Profesyonel Bluetooth Komutanı Profesyonel

HABERLEŞME VE KOMUT ÜRETİM FONKSİYONU

Uygulama komutları, ek seçeneklerle dizeler veya baytlar olarak tanımlanabilir. Bu komutlar, ekleme yapmak veya gönderme süresini milisaniye cinsinden belirtmek için size gönderilecektir. Özellikle uygulama, cihaza yapılan aktarımları dinleyebilir ve gelen mesajları farklı şekillerde görüntüleyebilir. Yeni bir sipariş oluşturmak için, sipariş listesinin altındaki “boş” öğeye tıklayın, HEX veya sıra sipariş türünü seçin ve ardından siparişe bir ad verin.

ANA ÖZELLİKLER

  • Aynı anda birden fazla Bluetooth cihazına bağlanın ve iletişim kurun ve verileri kolayca görüntüleyin.
  • Liste, oyun kumandası ve özel görünümler dahil olmak üzere 3 tür arayüz düzeni mevcuttur.
  • Ondalık veya dize metni olarak oluşturulacak komut düzenleyici.
  • Gelişmiş günlük kaydı işlevi ve çeşitli bağlı cihazların günlük kaydı.
  • Hızlı bir şekilde komutlar gönderin, komutlar oluşturun veya komut dizileri oluşturun.


İndir (1.9M)

Artık indirmeye hazırsınız Bluetooth Commander Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir