Bluecoins Finance
Bluecoins Finance

Bluecoins Finance v12.6.0-11641 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Bluecoins Finance, günlük para yönetiminde biraz zorluk çekenlere yardımcı olacaktır. Para herkesin vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve özellikle istikrarsız koşullar için son derece önemli. İstikrarlı bir yaşam sürmeleri için akıllıca harcamayı

Android Android Finans
5 ( 381 puan )
Fiyat: $0
İsim Bluecoins Finance
Yapımcı Mabuhay Software
Tür Finans
Boyut 19M
Versiyon 12.6.0-11641
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Bluecoins Finance is the most famous version in the Bluecoins Finance series of publisher Mabuhay Software
Mod Version 12.6.0-11641

İndir (19M)

Bluecoins Finance, günlük para yönetiminde biraz zorluk çekenlere yardımcı olacaktır. Para herkesin vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve özellikle istikrarsız koşullar için son derece önemli. İstikrarlı bir yaşam sürmeleri için akıllıca harcamayı öğrenmeleri gerekir ve bu uygulama tüm parayı en makul şekilde dengelemenize yardımcı olacaktır.

Bluecoins Finance: Bütçe, Para ve Gider Yöneticisi Bluecoins Finance: Bütçe, Para ve Gider Yöneticisi

BASİT VE KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ TASARIMI

Para yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı çünkü herkes her şeyi doğru şekilde harcamayı öğrenemez, bu nedenle Bluecoins Finance sizi desteklemek için bir araç haline geldi. Kullanıcıların kullanmakta zorluk çekmemesi için üretici, arayüzü olabildiğince basit ve kolay görülecek şekilde tasarlamıştır. Yeni başlayan biri olarak ilk işiniz, aylık geliriniz veya maaşınız gibi giderlerinizle ilgili bazı verileri girmektir. Tamamlandıktan sonra, tüm bilgiler kaydedilecek ve makul bir düzen ile ekranda görüntülenecektir.

HARCAMALARINIZI YAKIN YÖNETİN

Bazı temel bilgilere ek olarak, yaşam masrafları, elektrik veya alışveriş masrafları ve daha fazlası gibi bazı ek masrafları da sağlamanız gerekir. Uygulama, analiz için tüm verileri özetlemeye başlayacak, ardından kolayca gözlemlemeniz için bir grafik vermek için hesaplayacaktır. Ne zaman bir şey harcarsan, uygulama onu düşecek ve her şey dikkatlice kaydedilecek. Sonuç olarak, dikkatli para harcama yöntemleri bulabilmeniz için harcamalarınızın kontrolü sizde olacaktır.

Bluecoins Finance: Bütçe, Para ve Gider Yöneticisi Bluecoins Finance: Bütçe, Para ve Gider Yöneticisi

RAPOR OLUŞTURUN VE FARKLI FORMDA İHRACAT YAPIN

Ay sonunda Bluecoins Finance, kullanıcıların daha kolay anlaması için bir pdf istatistik tablosu oluşturmak için sahip olduğu verileri otomatik olarak getirecektir. Bu istatistik, son bir ayda kullandığınız parayı ayrıntılı olarak listeleyecektir. Ne kadar para harcadığınızı ve ne için harcadığınızı ve ne için kullandığınızı biliyorsunuz. Ayrıca, bu verileri e-posta yoluyla arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte okumaları veya arşivlerinizde saklamak üzere çıktı almaları için paylaşabilirsiniz.

YÜKSEK GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

Birinin bunu gizlilik amacıyla böyle bir uygulamayla yanlışlıkla keşfettiğinden endişeleniyorsanız, hiç güvenli olmayacaktır. O zaman endişelenmeyin, çünkü uygulama aynı zamanda yüksek güvenlik özelliklerini de entegre eder, böylece uygulamanızı kilitleyebilir ve başkalarının merakını önleyebilirsiniz. Sadece bir şifre veya parmak izi ile kilitlemeyi seçmeniz gerekiyor ve uygulama hemen kilitlenecek.

Bluecoins Finance: Bütçe, Para ve Gider Yöneticisi

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, sizi istisnai bir finans yöneticisine dönüştürmek için etkili bir destekçi olacaktır.
  • Tüm mali veya bütçe harcamalarınız gerçekten etkili bir şekilde kullanılacaktır.
  • Parametreler kayıt altına alınacak ve detaylı rapor istatistikleri aracılığıyla kullanıcılara raporlanacaktır.
  • Paranız en iyi şekilde saklanacak ve aile için çok yüksek tasarruf sağlayacaktır.
  • Etkin güvenlik yöntemleri ile uygulamanın güvenliği her zaman ön planda tutulmaktadır.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız Bluecoins Finance ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir