Bloons TD 6
Bloons TD 6

Bloons TD 6 v31.2 APK + MOD (Sınırsız Para/XP/Kilitsiz) indir 2022


Harika bir balon şaheseri geri döndü ve bugün tüm oyun neslini Bloons TD 6'dan başkası çıldırdı. Görünüşe göre bu oyun serisi herkese fazlasıyla tanıdık geliyor ve içeriği ve görüntüleri ile ünlü - oyun modu. Özünde, bu Ninja Kiwi tarafından yaratıla

Android Android Oyun
4 ( 513 puan )
Fiyat: $0
İsim Bloons TD 6
Yapımcı ninja kiwi
Tür Oyun
Boyut 53MB
Versiyon 31.2
MOD Sınırsız Para/XP/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Bloons TD 6 is the most famous version in the Bloons TD 6 series of publisher ninja kiwi
Mod Version 31.2
Total installs 1,000,000+
 • MENÜ MODU
 • Tanrı modu (menüde)
 • Tüm kahramanların kilidini aç
 • Tüm görünümlerin kilidini aç
 • Tüm kulelerin kilidini aç
 • Tüm haritaların kilidini aç
 • Ücretsiz yükseltme
 • Savaşta ücretsiz maymun satın al

 • Ücretsiz madeni para
 • Savaşta ücretsiz maymun satın al
 • Tüm kahramanların kilidini aç
 • Tüm görünümlerin kilidini aç
 • Sınırsız güç


İndir (53MB)

Harika bir balon şaheseri geri döndü ve bugün tüm oyun neslini Bloons TD 6’dan başkası çıldırdı. Görünüşe göre bu oyun serisi herkese fazlasıyla tanıdık geliyor ve içeriği ve görüntüleri ile ünlü – oyun modu. Özünde, bu Ninja Kiwi tarafından yaratılan ve oyunculara mevcut en etkileyici ve en iyi seviyeleri veren bir 3D kule savunma oyunudur. Burada eğlenceli ve hızlı savaşlara hayran olabilirsiniz.

Bloons TD 6

KOLAY ŞEHİR SAVUNMA OYUNU 3D

Oyunları daha da başarılı hale getirmek için Ninjia Kiwi ailesi tamamen yeni bir görünümle Bloons T 6’yı piyasaya sürdü. Oyuncular, çeşitli farklı düşmanlarla taktik savaşlara girerler. Burada oyun, yeni bir görünümle size süper üst düzey 3D kule savunmaları tasarladı. Bu nedenle, muhteşem maymun kulelerinin kombinasyonlarından mükemmel bir savunma yaratacak olan sizsiniz. Oyuna gelen oyuncuların diğer oyunlar gibi yoğun bir şekilde odaklanmalarına gerek yoktur. Taktiklerinizin çoğu, liderliğinizden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarıdır. Bu güçlü balon ordusuyla yüzleşmeye hazır mısınız?

Bloons TD 6

ARKADAŞLARLA FARKLI SAVUNMA MODLARI OYNA

Bloons TD 6, oyunculara rakip maymunlara karşı stratejik oyun becerilerini test etmek için çeşitli oyun modları sunar. Oyun modlarının çoğu, savaşlarda kullanmanıza izin verir. Bununla birlikte, her oyun modu, size meydan okuyacak benzersiz oyun değiştiren işlevlerle gelecek. Bloons’a karşı kule savunması inşa ederken ve daha fazla güç kazanırken saldırı modu topyekün bir savaş olacak. Savunma modu ile, onlara karşı son savunmaları inşa ederek rakiplerinizden daha uzun süre dayanmaya çalışırken maymunun son maçıdır. Bu evrendeki yeni savaşçılar, nihai arcade oyunuyla size en üst seviyeleri getirecek.

Bloons TD 6

FARKLI YENİ HARİTA, KULE VE YÜKSELTME

Oyun size 49 tür orijinal harita ve bazılarında seviyenizi test etmek için yeni özel savaşlarda görüş hattını engelleyebilecek 3D nesneler sağladığından Bloons’a karşı yapılan her saldırı asla durmaz. Druid ve Alchemist olmak üzere 2 yeni kule tipi dahil 21’den fazla maymun kulesi sağlanmıştır. Oyuncular, Bloons’u yok etmek ve mükemmel savunmayı inşa etmek için haritalara güvenecekler. Sadece bu değil, Bloons TD 6’da imparatorluğunuzu korumak için o rengarenk balonları patlatacaksınız. Bununla birlikte, oyuncular Bloon’larını harika çıkartmalarla da özelleştirebilirler. Etkiler ve birçok görünüm, göz alıcı ve canlı bir maymun kulesi oluşturmak için yükseltildi.

Bloons TD 6

BLOON TAM ODA ÖNLEME

Çoğunlukla, Bloons TD 6’da kurallar, standart kule savunma oyun türünün özelliklerine bağlıdır. Oyunun temel amacı, bu topları durdurmanın yollarını bulmanız gerektiğidir, böylece hedefini tamamlayamazlar. Her şeyden önce, maymunlara eşdeğer kendi garip makinelerinizi seçin ve dikkatlice haritaya yerleştirin ve bu baloncukların saldırısına karşı top ve dart ateş edin. Ancak ne kadar çok balon yok ederseniz, makine eşyalarınızı yükseltmek için o kadar çok para alırsınız. Bunda, insanların her maymun kulesini yalnızca 3 parçaya sahip olduklarında yükseltmelerine izin verilir ve son bölümün kilidi yalnızca kalifiye olduğunuzda açılabilir.

Bloons TD 6

KAHRAMAN SİSTEMİ

Bloons TD 6, oyunculara son derece canlı ve ideal bir oyun deneyimi sunuyor. Her seviyede renkli baloncuklarla savaşmak için kullanabileceğiniz 11 benzersiz ve güçlü maymun olacak. 20’den fazla seviye ile, her kahraman için iki baloncuk yeteneğini harekete geçirirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda her kahramanın gücü ve sinerjisi etrafında yeni oyun stratejileri yaratırsınız. Görünümler ve oyun içi seslendirmeler, nasıl oynayacağınızı özelleştirmenize izin vermek için açılabilir. Oyuncular, oyunun sonunda daha fazla harita kazanmak ve daha fazla deneyim zirvesi elde etmek için güç kazanacaklar.

Bloons TD 5

NİHAİ GÜNCELLEME VERSİYONUNDA MÜTHİŞ OLAN NEDİR

Her zamanki gibi, oyun yayınlandığında sadece üçü 20 seviyeydi, ancak şimdi zevk almanız için 40 seviyeye yükseltildi. Genellikle her seviyenin farklı zorlukları olacaktır ve oyun modları da farklıdır. Oyun, 3B kuleleri tasarımdaki diğer 2B öğelerle birleştirerek size daha sorunsuz bir genel bakış sunar. Oyuncular çevrimdışı tek oyunculu mod ile her zaman, her yerde oynayabilir. Oyuncular, Mor, Güçlendirilmiş veya görünmez KÖTÜ gibi yeni balon düşmanlarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Oyun, yeni güncelleme ve 11 yeni başarı ile Trophy Store’daki 18 yeni öğeyi yükseltti. Sadece bu da değil, oyuncular yeni Expert haritasındaki en yeni kahramanla ruhsal potansiyellerini de keşfedebilirler. Oyun, size daha iyi bir oyun deneyimi sunan Odyssey gezisi başlatma hatasını yükseltti ve düzeltti.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bloons TD 6 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanninja kiwi

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir