Bloons TD Battles
Bloons TD Battles

Bloons TD Battles v6.17.0 APK (Sınırsız Madalyon) indir


Bloons TD Battles, bir PVP maçında balon dalgalarını savuşturmak için bir maymun lejyonunu kontrol ederken bir kule savunma deneyimi sunuyor. Oyuncular sahip oldukları stratejilerle nihai kazanan olacaklar.

Android Android Oyun
5 ( 953 puan )
Fiyat: $0
İsim Bloons TD Battles
Yapımcı ninja kiwi
Tür Oyun
Boyut 102.57 M
Versiyon 6.17.0
MOD Sınırsız Madalyon
Orjinal Google Play
Bloons TD Battles is the most famous version in the Bloons TD Battles series of publisher ninja kiwi
Mod Version 6.17.0

İndir (102.57 M)

Bloons TD Battles MOD APK, 10 milyondan fazla insanı çektiği için yazar ninja kiwi’nin başarılı bir oyunudur. Güncellenen meydan okuma seviyeleri kullanılarak paket sayısı artmaya devam ediyor. İnsanlar katılırken yönetme görevine ihtiyaç duyarlar, böylece ateşli silahınız balonların potansiyeline vurur ve kırar. Ancak bu o kadar kolay değil, çünkü hedefler gidebiliyor ve bu nedenle av tüfeğinizin etrafında dönen bir zincir halinde toplanıyorlar. Bu nedenle, uygun renkleri gözlemleyin ve yakalayın, gerekli sonuçları elde edeceksiniz. MOD sürümü, silahları güncellemeniz için size sınırsız madalya sunar.

ÇEKICI OYNANIŞ

Aslında bu tür savunmalar, bu dizideki hedeflere atışlar aslında uzun süredir karşımıza çıkıyor. Ama şimdiye kadar insanlar hala bundan hoşlanıyor, hedefe direnemiyorlar. Ninja kiwi bu zihniyeti kavradı ve Bloons TD Battles‘ı mobil bir varyasyonla yayınlamaya karar verdi. Böylece oyuncular her yerden katılabilir. Yeniyseniz, video oyununun bir deneme aşaması olabilir ve mükemmel bir anlayışa sahip olmanız için nasıl oynanacağı konusunda sizi eğitebilir. Çeşitli test maçlarından sonra, oyuncular daha zorlu seviyelerde ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar. Harita her seviyede balonların izleyeceği yolu gösterir. Göreviniz, balon konuma ulaşmadan önce bunları vurmaktır. Herhangi bir topun bitişe ulaşmasına izin verirseniz, bu başarısız olduğunuz anlamına gelir.

bloons td battles 1

FARKLI ZORLUKLAR

Bloons TD Battles, tüm yıllara uygun nefes kesici renklerle birçok harita tasarlar. Yalnızca oyuncu aynı renkteki üç balonu bir araya getirirse patlar. Renkler isteğe göre düzenlenmelidir, ancak en kullanışlı yöntemi bulmak için önceden gözlem yapabilirsiniz. İşinizi zorlaştıran bir diğer nokta ise yakaladığınız basketbol mermilerinin de bilinmeyen bir renge sahip olmasıdır. İnsanlar esnek bir şekilde düzenlemezse, durumun daha da kötüleşmesine neden olabilir. Net toplar bulabilirsin, istediğin noktada şut atarsın. Ayrıca atış poligonunu engelleyen zikzak hatlar da mevcuttur. Gelecekte, belirli hareket hızları daha da artacak, ayrıca ilk duruma göre yüzde 80 daha hızlı olacak.

Yepyeni DEĞERLERİN KİLİDİNİ AÇIN VE SİLAHLARI GÜNCELLEYİN

Her dereceden sonra kazandığınız zaman mutlaka bir madalya alacaksınız, ne kadar hızlı tamamlarsanız o kadar fazla madalya alabilirsiniz. Bunlar düzenli olarak yeni grafik türlerinin kilidini açmalıdır. Silahın ateş gücünü artırmak için yardım almayı seçebilirsiniz. Almak için madalya kullanan bir tür özel cephane göreceksiniz, ateşlendikten sonra büyük bir dalgalanma yaratıyorlar. Sınırların içindeki herhangi bir beyzbol topu patlayacak. Bununla birlikte, bunlar genellikle çok maliyetlidir ve sürekli olarak uygun şekilde kullanılamaz, sorunu tersine çevirmek için başarısız olacak şekilde seçin.

bloons td battles 2

KOLAY YÖNETİM

Bu çevrimiçi oyunda ateşli silahları kontrol edebilmenin yolu çok basit. Sadece topun gitmesini istediğiniz pistte kariyere dokunmanız yeterlidir, o zaman basketbolunuz muhtemelen hemen vurulacaktır. Hız arttıkça, işletmeniz daha hızlı ve daha hassas olmalıdır. Bu yanlış renkteki bir atış büyük bir etkiye sahip olabilir çünkü o andan itibaren hepsini yok etmek için daha fazla top beklemeniz gerekir. Ateş yolu, eyleminize göre esnektir, ancak kısmen bloke edilirse uygun konuma gelmediğini unutmayın.

bloons td battles 3

ARKADAŞLARLA OYNA

Bu gerçekten Bloons TD Battles‘ın oldukça benzersiz bir özelliğidir, sadece normal yapay zekaya karşı değil, tamamen arkadaşlarınızdan ve ailenizden sürece katılmalarını isteyebilirsiniz. Oyun web sitesi bağlantısı twitter ve meydan okuma arkadaşları aracılığıyla sağlanır. İki farklı kişi aynı haritayı oynayacak ve kim daha hızlı alıp daha fazla patlayabilir. İçeride oynamak için bir wifi sistemi veya hücresel bilgi isteyeceğinizi gözlemleyin.

bloons td battles 4

ANAHTAR ÖZELLİKLER

  • Bloons TD Battles, Android telefonlarda muhtemelen en değerli çevrimiçi oyun yöntemi olarak kabul edilen insanlara daha önemli eğlence anları yaratma iddiasında.
  • Zorluk, ileri seviyeye ulaştıkça artar, basketbolu itme hızı daha hızlı olduğunda, her miktarda ek olarak zorluklarla uğraşın.
  • AI’ya karşı maça katılın veya Facebook arkadaşlarınızdan sizinle denemelerini isteyin, kimin kazandığını görmek için rekabet edin.
  • araçları yükseltmek için her miktardan sonra verilen madalyaları kullanın, kilit açma sizi kolay bir kazanan yapmanıza yardımcı olur.
  • Oyuncuların, yakalanması en kolay olan konumdaki birlikleri veya topları tespit etmeyi seçmek için harika bir analize ve stratejiye ihtiyacı vardır.


İndir (102.57 M)

Artık indirmeye hazırsınız Bloons TD Battles ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanninja kiwi

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir