Bloons Pop
Bloons Pop

Bloons Pop! v6.1 APK indir (Sınırsız Maymun Parası/Taşlar/Canlar) 2022

Renkli Bloonlar, huzurlu kasabanızı mahvetti. Genellikle sürüler halinde gelirler, bu yüzden kasabayı karıştırmak kolaydır. Bloons Pop'taki göreviniz! bu kaba Bloon'larla başa çıkmak ve kasabayı orijinal barışına geri getirmek. Zorlu bulmacalara atla

Android Android Bulmaca
4 ( 736 puan )
Fiyat: $0
İsim Bloons Pop
Yapımcı ninja kiwi
Tür Bulmaca
Boyut 42MB
Versiyon 6.1
MOD Sınırsız Maymun Parası/Taşlar/Can
Orjinal Google Play
Bloons Pop is the most famous version in the Bloons Pop series of publisher ninja kiwi
Mod Version 6.1
Total installs 1,000,000+
  • Sınırsız Yaşam (azalmayın)
  • Sınırsız Maymun Parası (güncellemeye zorlamak için bir seviye oynamanız gerekebilir)
  • Sınırsız Bloon Stones (güncellemeye zorlamak için bir seviye oynamanız gerekebilir)

Renkli Bloonlar, huzurlu kasabanızı mahvetti. Genellikle sürüler halinde gelirler, bu yüzden kasabayı karıştırmak kolaydır. Bloons Pop’taki göreviniz! bu kaba Bloon’larla başa çıkmak ve kasabayı orijinal barışına geri getirmek. Zorlu bulmacalara atlamak için onları kontrol etmek için sevimli, arkadaş canlısı maymunları kullanın. Nihai hedef, Bloons’u çözmek ve bir sonraki seviyenin kilidini açmak için parçaları eşleştirmektir.

Balonlar Pop!

BULMACALARI TAMAMLAMAK İÇİN 10 SEVGİLİ MAYMUNUN TÜMÜNÜ KONTROL ET

Bu renkli Bloon’lar zararsız görünüyor, ancak kasabanızı bir hiç uğruna mahvettiler. Sahip olduğunuz her kasaba, bloon orduları gelip tüm barışı bozduğu için dağınık görünüyor. Bloons Pop’ta on sevimli maymuna katılın! Bulmacaları çözün ve kasabayı orijinal konumuna geri getirin. Ancak, on maymunun tümüne en baştan sahip olamazsınız ve hepsinin kilidini açmak için sorunlu bir katılım sürecinden geçmeniz gerekir.

BLOKLARA BÖLÜNEN BLONLARLA BİNLERCE SEVİYE AŞIN

İlk seviyelerden geçerken sizin için daha zor hale getireceğiz. Bu oyuna gelmek, binlerce zor seviyeyle karşı karşıya kaldığınızda aklınızı ve cesaretinizi kabul etmeniz gerektiğidir. Renk zorlukları kolay gibi görünüyor, ancak ne kadar yükseğe çıkarsanız, zorluk o kadar karmaşıklaşıyor. Sayısız Bloons blokları, sahip olduğunuz seviyeye bağlı olarak birçok farklı şekil yaratacaktır. Hatta uzayda hareket edecekler ve sizin için zorlaştıracaklar.

120’DEN FAZLA FARKLI OBJE İLE 8 ŞEHRİ DÜŞÜNÜN VE YENİLEYİN

Oyun boyunca binlerce zorlu seviye oynanacak ve son mücadeleyi kırarsanız görev sayısı artabilir. Balonlar Pop! size binlerce zor bulmaca içeren sekiz kasaba getiriyor. Oyuncu gerekli sayıda soruyu çözdüğünde, her şehri geri yükleyebilirsiniz. İstediğin hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin, 120’den fazla farklı güzel eşya toplamalısın ve bunlar kasabanı yeniden güzelleştirmene yardım edecekler.

Balonlar Pop! Balonlar Pop!

BULMACA ÇÖZMEYİ GELİŞTİRMEK İÇİN MAYMUNLARI BİRLEŞTİR

İlk zorluklardan sonra, muhtemelen bu oyundaki beyin korsanlığı oyununa aşinasınızdır. İstenilen başarıya ulaşıldığında ve maymununuz biraz daha büyüdüğünde, onları birleştirebilirsiniz. Büyük güce sahip bir mega maymun yaratmak için aynı seviyedeki iki maymunu birleştirin. Zorluklarını önemli ölçüde artıran büyük bulmacaları çözmenize yardımcı olabilirler.

BULMACA ÇÖZME SIRASINDA PUAN SAATLERİ OLUŞTUR

Oyuncular, oyuna girerken başlangıçtan itibaren skor saatleri oluşturma hakkına sahiptir. Bloons Pop’taki başarılarınızı özetlemenize yardımcı olur! ve başarılı olursanız kaydolmanızı sağlar. Oyun boyunca puanınızı ölçün; Sayacınız başarının geçersiz olduğunu söylerse kaybedersiniz. Ancak kazanmaya çalışırsanız, eşsiz ödülleri kazanabilirsiniz – harika bir oyun için bir kahraman maymun.

ZOR ENGELLERİN AŞILMASINA YARDIMCI OLACAK İPUÇLARI VEYA NUMARALAR TOPLA

Güçlendirme adı verilen bonuslar var, meydan okuma sırasında onları gördüğünüzde küçümsemeyin veya görmezden gelmeyin. Bu tür yararlı öğeleri arayın; maçı çözerken sizin için faydalı ipuçları olacaktır. Hepsini toplayalım, kazandığınızda onları alabilirsiniz ve daha sonra bunları daha üst düzey soruları çözmek için kullanabilirsiniz.

Balonlar Pop! Balonlar Pop!

BİR EKİP OLUŞTURUN VE BÜYÜK ÖDÜLLER KAZANMAK İÇİN BİR MÜCADELEDE ONLARA KATILIN

Bloons Pop!’ta zeki arkadaşlardan oluşan bir ekip oluşturun ve büyük ve küçük tüm zorlukların üstesinden gelin. Tanımadığınız oyuncularla veya tanıdık savaşçılarla kombin yapabilirsiniz. Grup görevlerini ciddi zorluklarla tamamlamak için onlara katılın. Bu hedefteki görevleri kazandığınızda, ekibinizdeki herkes muazzam ödüller alır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Renkli bulmacaları çözmek için toplam 10 sevimli maymun size eşlik edecek.
  • Farklı zorluktaki bloklara bölündükleri için binlerce Bloons seviyesinden geçin.
  • Oyuncular, daha güzel bir şekilde dekore etmeye yardımcı olmak için yeterli 120 değerli nesneyi toplarken sekiz kasabayı restore etmelidir.
  • Muazzam bulmaca kırma gücüne sahip bir mega maymun yaratmak için aynı seviyedeki maymunları birleştirin.
  • Bir takım oluşturun ve özel ödüller için zorlu bulmacaları çözmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışın.


İndir (42MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bloons Pop ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanninja kiwi

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir