Bloons Adventure Time
Bloons Adventure Time

Bloons Adventure Time TD v1.7.7 APK indir (Menü/Tanrı Modu, Para, Otomatik Kazanma) 2022

Bloons Adventure Time TD, top saldırmaya ve arazinizi ele geçirmeye çalışan topu yok etmek için oyuncuları orduya katılmaya ikna eder. 50'den fazla benzersiz haritayı kapsayan bir sistemle kendi oyun tarzınıza göre macera yaşayabilirsiniz.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 759 puan )
Fiyat: $0
İsim Bloons Adventure Time
Yapımcı ninja kiwi
Tür Strateji Oyunları
Boyut 93M
Versiyon 1.7.7
MOD Menü/Tanrı Modu, Para, Otomatik Kazanma
Orjinal Google Play
Bloons Adventure Time is the most famous version in the Bloons Adventure Time series of publisher ninja kiwi
Mod Version 1.7.7
Total installs 5,000,000+
 • 1. MENÜ MOD
 • 2. TANRI MOD
 • 3. ANINDA KAZANÇ (Öğreticinin 1. aşamasında kullanmayın)
 • 4. SONSUZ NAKİT

Bir zamanlar sağlam Adventure Time ödülünü kazanan efsanevi ünlü animasyon dizisi ile hiç bitmeyen sıcak oyun Bloons TD arasındaki mükemmel ve ikna edici kombinasyondan daha harika bir şey olamaz. Basit oyun, milyonlarca oyuncuyu eğlenmek için zaman ayırmaya çeken oyunun bir avantajıdır. Sadece bu da değil, ana karaktere dönüşmüş gibi görünüyorsunuz ve aynı zamanda uzun metrajlı bir filmin yönetmeni unvanına sahipsiniz.

Bloons Macera Zamanı TD

ÖZEL ADA

Hikaye, yaklaşan maçların yapılacağı takımadaların, farklı renk ve şekillerde yüzlerce topun akışından bir anda işgal edilip amansızca saldırıya uğramasıyla başlıyor. Her topun kendi boyutu, gücü ve dayanıklılığı olacaktır. Bunu, oyuncuların puanlarının daha çeşitli olması ve daha fazla strateji oluşturması için tasarladık. Bloons Adventure Time TD’yi oyuncuları sıkmak ve sıkıcı bulması kolay olmayan şey budur.

Bloons Macera Zamanı TD

HEMEN ÇİFT KARAKTERLER

Ekranda sağ köşede görünen, oyuncunun Bloons Adventure Time TD’de enkarne etmeyi seçeceği karakterin görüntüsü olacaktır. Burada Finn, Jake’den Princess Bubblegum, Marceline’e kadar herhangi bir karakteri seçebilirsiniz. Ek olarak, bilmeyenleriniz için, her karakter, oyunculara çekici ve meraklı görünen görünüm olarak farklı olmanın yanı sıra kendi özelliklerine ve liderlik yeteneğine sahip olacaktır.

En sevdiğiniz çizgi film Adventure Time’da yalnızca tanıdık karakterler görünmekle kalmıyor, aynı zamanda oyunculara eşit derecede benzersiz yüzlerce başka karakter de kazandırıyoruz. Captain Cassie, C4 Charlie gibi henüz piyasaya sürülen yepyeni maymun kahramanlardan bahsetmiyorum bile. Bu genç müttefikler, bu takımada yarışını topla kazanmanıza yardımcı olabilir mi?

Bloons Macera Zamanı TD

ETKİ SAHNESİ

Bloons Adventure Time TD söz konusu olduğunda, sizi efsanevi bir yolculuğa çıkaracak bir dizi haritadan bahsetmeden edemiyoruz. Bu yüzden burası da benzeri olmayan oynanışa sahip sonsuz bir maceraya benzetiliyor. 15’ten fazla savaşta benzersiz toplarla tutkunuzu özgürce ifade etmekte özgürsünüz. Bununla birlikte, oyuncular için daha da çekici olan, animasyon serisinin farklı versiyonlarına göre birbirleriyle olan kesintisiz hikayesi var.

Bloons Macera Zamanı TD

SINIRSIZ HARİTA

Maceranız farklı konumlarla tüm seviyeleri kapsayacak. Ateşli kırmızı bir yanardağın ortasında bir çorak arazi olabilir. Etrafında da rengarenk çiçekli küçük evler var. Ayrıca, sularla çevrili uçsuz bucaksız okyanusun ortasında da olabilir ve ekstra vurgu, ayak basabileceğiniz kayalar ve teknelerdir.

Bloons Macera Zamanı TD

YÜKSELT SAVAŞ GELİŞMİŞ

Bloons Adventure Time TD, gücünüzü artırmak için 200’ün üzerinde benzersiz silahla kahramanın koleksiyonuna ekler. Sadece bu değil, aynı zamanda size menşei hatırlatmak için Adventure Time ve Bloons TD’den bazı anlamlı tarihsel öğeleri de getiriyorsunuz. Ayrıca topların büyük saldırılarını engellemek için sağlam bir savunma sistemi de kurabilirsiniz. Size eşlik eden hayranlar, prenses.

 • Etkileyici takımadaların savaş alanlarındaki balon ordusunu yok edin.
 • Sadık müttefiklerle kendi savunmanızı oluşturun.
 • Eşi benzeri olmayan tarihi silahlar ve eşyalar taşıyarak enerjinizi yenileyin.
 • Bloon-parçalama ile birlikte 30’dan fazla efsanevi gücü açığa çıkarmak ve bunlara sahip olmak.
 • Heyecan verici çizgi filmin mantık hikayesinde maymun adamla bütünleşin.


İndir (93M)

Artık indirmeye hazırsınız Bloons Adventure Time ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanninja kiwi

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir