Bloody Bastards
Bloody Bastards

Bloody Bastards v3.1.4 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Çok yoğun ve teatral savaşlara katılmak için eski orta çağa geri dönmek ister misiniz? Hemen katılmak için Bloody Bastards APK 'ı cihazınıza hızlı bir şekilde yüklemeden ne bekliyorsunuz? Bu bir aksiyon oyunudur; Zorluklarla karışık ilginç, eğlenceli

Android Android Aksiyon
4 ( 551 puan )
Fiyat: $0
İsim Bloody Bastards
Yapımcı Tibith
Tür Aksiyon
Boyut 73MB
Versiyon 3.1.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bloody Bastards is the most famous version in the Bloody Bastards series of publisher Tibith
Mod Version 3.1.4
  • Sınırsız para
  • Aptal düşman


İndir (73MB)

Çok yoğun ve teatral savaşlara katılmak için eski orta çağa geri dönmek ister misiniz? Hemen katılmak için Bloody Bastards APK ‘ı cihazınıza hızlı bir şekilde yüklemeden ne bekliyorsunuz? Bu bir aksiyon oyunudur; Zorluklarla karışık ilginç, eğlenceli ve esnek bir iradeye sahiptir. Size ardı ardına birçok sürpriz yaşatacak ve bunun yanında sizi bekleyen birçok çekici durum da var.

kanlı piçler

DÜŞMANLAR NASIL ÖLDÜRÜLÜR

Geçmişte dünyaya döndüğünüzde, cesur bir insan olmanız ve o topraklarda hayatta kalabilmek için düşmanı yenmek için nasıl savaşacağınızı bilmeniz gerekir. Ve buradaki düşmanlarınız, kendi bencil, sefil kardeşleriniz. Onlar size hainler ve her an ölüme götürülebilirler. Bu nedenle, her zaman tetikte olmanız ve düşmanla yüzleşmeniz gerekir çünkü onlar her an sizi yok etmeye geleceklerdir. Onları yenmek için düşmanla savaşmak için kendi stratejilerinizi ve yollarınızı geliştirmeniz gerekiyor. Bunun yanında kılıç, balta, bıçak gibi dövüş silahları… çok basit olsa da düşmana karşı size çok yardımcı olabilir.

İNŞAAT KARAKTERLERİ VE YAŞAYAN SAHNE

Bu, enerjik ve göz alıcı bir karakterin yapımcısı tarafından tasarlanan, ilk kez oynayan oyuncular için heyecan yaratan bir oyundur. Eşsiz renkler ve 2D görüntüler ile birleştiğinde, oyuncu vazgeçilemeyecek kadar büyülenmiş ve çekicidir. Ayrıca her yaşa uygun sevimli karakter tasarımı ve yapısı sayesinde oyun oynarken hayattaki stresi ve baskıyı azaltır. Sadece bu da değil, silah sesleri ve kurşunlar heyecanı ve dramı artırdı. Ayrıca, arka plan müziği de oyunu oynamak için daha heyecanlı olmamıza yardımcı olmak için melodik.

kanlı piçler

OYUN ÖZELLİKLERİ, ÖZELLİKLERİ

Bu, kontrol edebilmek, doğru yollar, stratejiler vermek ve en iyi sonuçları getirebilmek için fiziğe dayalı bir oyundur. Bu oyuna katılırken, yeteneğinize bağlı olarak farklı oyun seviyeleri arasından seçim yapma hakkına sahipsiniz. Ayrıca kendi mekanınızı seçmekte özgürsünüz. Oynadığınız her seviyede farklı düşmanlarla karşılaşıyorsunuz; her düşmanın kendi özellikleri vardır, böylece onu kolayca tanımlayabilir ve nasıl yok edeceğimizi bilebiliriz. Özetle ve anlaşılması kolay, birçok zorluktan geçmeniz, birçok düşmanla karşılaşmanız ve onlarla nasıl başa çıkacağınızı ve yok edeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Cesur bir insan ol ve düşmanlarını yenme isteğine sahip ol.

kanlı piçler

BU KODUN SAĞLADIĞI FAYDALAR

Bu oyun sadece insanların çok çalıştıktan sonra eğlenmesine ve rahatlamasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda oyunculara hatırlama, keşfetme, zamanı çarpıtma, tarihin eski zamanlara dönmesi ve yıkıcı maçlara katılma gibi birçok farklı fayda sağlar. Bu oyunu oynarken birçok şeyi deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Bu oyun aynı zamanda küçük çocukların zeka geliştirmelerine, hafızayı güçlendirmelerine ve durumları ele alırken daha esnek olmalarına yardımcı olacaktır. Peki kullandığın cihaza kurmadan ne duruyorsun ve katıl!!!

kanlı piçler

OYUNA KİMLER AYRICA KATILABİLİR

Belki de günümüzde birbirini vuran aksiyon oyunları ve oyuncuları savaşa katılmak, zorlu bir hayat yaşamak ve birçok düşmanla yüzleşmek için geçmişe götüren oyunlar… çok popüler ve Bloody Bastards da bir istisna değil. Bir çok kişinin ilgi gösterdiği ve katıldığı oyunlardan biridir. Bu oyun yaş gerektirmediği için şu anda en erişilebilir oyunlardan biri. İsteyen herkes oyuna katılabilir. Çocuklar, öğrenciler ve hatta ebeveynleri gibi yetişkinler bile kurabilir ve oynayabilir.

DİKKAT

2D fizikle karıştırılan ragdoll mekanizması sayesinde Bloody Bastards’ın oluşturduğu piksel sanatı, her oyuncuda rahatsız edici, kalıcı kişilikler oluşturdu. Aynı zamanda kullanıcıya savaş deneyimleri getiriyor. Size 100’den fazla basit silah, kalkan, savaşlara katılmak için diğer ekipmanları kontrol edin. Bu, eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamak ve karşılamak için her zaman yanınızda olan ve size eşlik eden bir oyundur. Oyundan yeni ve heyecan verici şeyler keşfetmek için şimdi katılmadan neyi bekliyorsunuz? Lütfen indirin ve en rahat şekilde keyfini çıkarın!


İndir (73MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bloody Bastards ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTibith

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir