Bloody Bastards
Bloody Bastards

Bloody Bastards v3.2.0 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Bloody Bastards, karakter animasyonlarını eğlenceli ve karmaşık hale getirmek için ragdoll fiziğini kullanan eğlenceli bir dövüş oyunudur. Yine de oyuncular, ortaçağ savaşlarında bir savaşçının nihai içgüdülerini gösteren olağanüstü ve yaratıcı dövüş

Android Android Aksiyon
4 ( 569 puan )
Fiyat: $0
İsim Bloody Bastards
Yapımcı Tibith
Tür Aksiyon
Boyut 70M
Versiyon 3.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bloody Bastards is the most famous version in the Bloody Bastards series of publisher Tibith
Mod Version 3.2.0
Total installs 5,000,000+
MOD 1
  • sınırsız para
  • aptal düşman

MOD 2
  • sınırsız para


İndir (70M)

Bloody Bastards, karakter animasyonlarını eğlenceli ve karmaşık hale getirmek için ragdoll fiziğini kullanan eğlenceli bir dövüş oyunudur. Yine de oyuncular, ortaçağ savaşlarında bir savaşçının nihai içgüdülerini gösteren olağanüstü ve yaratıcı dövüş stilleri yaratabilirler.

kanlı piçler

MUHTEŞEM FİZİK KONTROLLERİ

Bloody Bastards, oyuncuların iki kolu bağımsız olarak kontrol etmek için ikili joystick mekanizmasını kullanabilecekleri akıcı ve serbest akışlı kontrolü ile bilinir. Kontrol mekanizması da basittir, oyunculara silahları etkili bir şekilde kullanmak veya sonsuz eğlencenin tadını çıkarmak için daha fazla fikir verir. Ayrıca, karakterle ilgili tüm unsurlar gerçektir, çünkü oyuncu rakibin uzuvlarını kesebilir veya devre dışı bırakabilir.

kanlı piçler

SONSUZ EKİPMAN SİSTEMİ

Eşsiz ve yeni kontrol mekanizmasının yanı sıra, silah sistemi de oyuncuların gladyatörlerini donatması için sonsuz ve zengindir. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, kademeli olarak daha gelişmiş ekipman türlerinin kilidini açacaklar, ancak aynı zamanda oyuncuları eğlendirmek için etkileyici hit kutularına sahipler. Ekipman ayrıca karakterleri ve performanslarını da etkiler, böylece oyuncular her savaştan en iyi şekilde yararlanmak için birçok farklı ekipman stili oluşturabilir.

kanlı piçler

ZORLU SEVİYELER VE ÖDÜLLER

Bloody Bastards, oyuncuların ana seviyelerin yanı sıra becerilerini geliştirmeleri için birçok zorlu günlük aktiviteye sahiptir. Bu zorlukların hepsinde sağlam düşmanlar ve yıkıcı silahlar bulunur, ancak oyuncular vücutlarının esnekliğini kullanabilir ve en iyi sonuçları elde edebilir. Özel mücadelelerden gelen ödüller, rakiplerin kullandığı rastgele bir öğe olacak ve oyuncunun diğer ilerlemelere daha derin dalmasına izin verecek.

kanlı piçler

EĞLENCE İÇİN ÇILGIN OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği, oyuncuların dövüş becerilerini geliştirmeleri için de uygun bir seçimdir. Çok fazla muhteşem ödülleri olmamasına rağmen, oyuncular sınırlarını daha iyi öğrenebilir ve her bir ekipman türü için yeni bir dövüş yöntemi icat etme fırsatı yaratabilir. Ek olarak, yan oyun modları, oyunculara bu oyunda hayatta kalmaları veya başarılı olmaları için birçok temel temel sağlamak için karakter özelleştirmesini de etkiler.

Bloody Bastards, ragdoll fiziği, dinamik ve eğlenceli dövüş mekaniği sayesinde sonsuz bir eğlence kaynağıdır. Bunun da ötesinde, ekstra aktiviteler, oyunu kalınlaştırmak veya oyunculara en canlandırıcı deneyimi sunmak için heyecan verici içeriklerdir.


İndir (70M)

Artık indirmeye hazırsınız Bloody Bastards ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTibith

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir