Bloodstained
Bloodstained

Bloodstained: Ritual of the Night v1.34 APK indir (Tam Oyun) 2022


Oyuncular, şeytan tarafından lanetlenen küçük bir kız olan Miriam rolünü üstlenecek; vücudunun her yerinde kristalleşmiştir. Laneti kırabilmek için gücünüzü serbest bırakmalı ve sonuna kadar savaşmalısınız - perili kalede diğer kalenin sahibini yenme

Android Android Aksiyon
4 ( 450 puan )
Fiyat: $0
İsim Bloodstained
Yapımcı Netease Games Global
Tür Aksiyon
Boyut 1.5G
Versiyon 1.34
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Bloodstained is the most famous version in the Bloodstained series of publisher Netease Games Global
Mod Version 1.34
Total installs 10,000+
 • Lisans kontrolü devre dışı
 • Afişler ve reklamlar olmadan değişiklik
 • Google Games ile senkronizasyon devre dışı bırakıldı.
 • Referans bilgisi:
 • 1️⃣ Modifikasyon, emülatörler tarafından desteklenmez!
 • 2️⃣ Değişikliği yüklemek için önerilen minimum işletim sistemi sürümü Android 9.0'dır
 • 3️⃣ Aps paketini yüklemeden önce mobil cihazın ROM'unda (ROM) 4,5 GB boş alan olması önerilir
 • 4️⃣ Oyunu Xiaomi telefonlara yüklemeden önce , geliştirici menüsünde MIUI optimizasyonunu devre dışı bırakmalısınız
 • 5️⃣ APK paketini Total Commander veya SAI programı aracılığıyla yüklemeniz önerilir
 • 6️⃣ Değişikliği indirmek için alternatif bağlantılar:


İndir (1.5G)

Oyuncular, şeytan tarafından lanetlenen küçük bir kız olan Miriam rolünü üstlenecek; vücudunun her yerinde kristalleşmiştir. Laneti kırabilmek için gücünüzü serbest bırakmalı ve sonuna kadar savaşmalısınız – perili kalede diğer kalenin sahibini yenmek için bir macera. Sadece sizi kurtarmakla kalmıyor, on binlerce insan da doğaüstü bir gücün onları kurtarmasını bekliyor; çok ağır bir görevi üstleneceksin. Ve hepsi, en iyi aksiyon oyunu olan Bloodstained’da gerçekleşecek.

Kanlı: Gecenin Ritüeli

100’DEN FAZLA MİNYON VE PATRON İLE MÜCADELE

Bloodstained – bağımlılık yapıcı bir oyun ve birçok iyi dövüş ile birçok oyuncunun yaşadığı aksiyon oyunu. Resmi savaşlara katılmak için tüm gücünüzü gösterebilecek ve bir dizi eğitim kursunu geçebileceksiniz. Bu oyunda verilen birçok savaşta 120’den fazla minyonu yenmeniz gerekiyor. Her savaşta sadece küçük canavarlar tek tek ortaya çıkmakla kalmaz, aynı zamanda büyük güce sahip şiddetli patronlar da vardır.

FETHEDİN VE TÜM GÜÇLÜ YETENEKLERİNİ KULLANIN

Onları küçümseme veya onlardan korkma çünkü zayıflığını fark edecekler ve sana geri dönmeden saldıracaklar. Dürüst olmak gerekirse, Bloodstained’da patronları yenmek kolay bir şey değil. Ama maç boyunca tüm gücün ve çabanla hepsini yen. Bir dizi düşmanınızı yendikten sonra lütfen pes etmeyin; diğerlerini fethetmek için yeteneklerinden yararlanmak için zaman ayırın.

Kanlı: Gecenin Ritüeli

BİRÇOK KOMBOSLA MÜCADELE TARZINIZI DEĞİŞTİRİN

Senin gibi karanlığın güçleri tarafından lanetlenen küçük bir kız artık korkmuyor ya da benzer duygulara sahip. Bu oyuna katılırken ihtiyacınız olan tek şey intikam almak ve insanlığı lanetten kurtarmak için bir akıl. Bunu yapabilmek için dövüş stillerinize alışmanız gerekiyor. Dövüş stillerinin dönüşümünde ve saldırı kombinasyonlarının uygun kullanımında ustalaşın. Sadece hızlı saldırılarla düşmanları yenin.

20’DEN FAZLA BECERİ VE SİLAHLA GÜCÜ ÖZELLEŞTİRİN

Elbette bu vahşi canavarlara silahları desteklemeden saldıramazsınız. Bloodstained size kılıçlardan güçlü kılıçlara kadar 100’den fazla farklı silah verecek. Savaşta hangi silah ekipmanını kullanacağınız sizin kararınız, ancak en çok bunların kullanımını anlamalısınız. Sahip olduğunuz benzersiz becerilerin gücünü birleştirmek en iyisidir ve doğru ekipmanı birleştirdiğinizde maksimum güç ortaya çıkacaktır.

Kanlı: Gecenin Ritüeli

SİZİ ÇEŞİTLİ YOLLARA GİDEN 2D HARİTALARI KEŞFEDİN

Bu oyunda kötü canavarları fethetme sürecinde, eski moda görünen bir kayan harita alacaksınız. Oyuncu içinde ne olduğunu gözlemlediğinde, bu perili kalenin düzenini kavradın. Buna dayanarak, bir eylem stratejisi bulmak, kazanmanız için en iyi yol olacaktır. Bir saniye tereddüt etmeyin; Aksi takdirde, başarısızlık sizi hemen önünüzde bekleyecektir.

Sadece canavarlar veya meydan okumalar içeren bir alan değil, sayı yüzlerce olmalıdır. Ama hemen görünmeyecekler; onları tamamen fethetmek için doğru fırsatı beklemeliler. Savaş sırasında kazanırsanız, oyuncu birçok farklı rotanın kilidini açma şansına sahip olacak. Aynı zamanda birçok beklenmedik sürprizi de beraberinde getiriyor. Şimdi, göreviniz sadece savaşmak ve önünüzdeki sürprizleri keşfetmek.

Kanlı: Gecenin Ritüeli

SAVAŞLAR İÇİN EŞSİZ MODA ÜRÜNLERİ YELPAZESİ

Bloodstained’ın deneyim boyunca her zaman farklı benzersiz şeyler sunması harika. Zorluklar biraz benzer olduğunda bir an olsun cesaretiniz kırılmıyor ya da moraliniz bozuk olmuyor. Bu oyunun ön koşulu, oyuncular için beklenmedik zorluklar yaratmak olduğundan, her şeyden önce, savaşlar sırasında benzersiz tasarımlara sahip yeni kostümler yaşayacaksınız.

ÖZELLİKLERİ

 • Oyunda yüzlerce köle ve kötü patronla savaşmak için kendinizi geride bırakın.
 • Canavarları fethedin ve güçlerini diğer düşmanları yenmek için kullanın.
 • Birçok farklı kombinasyonla dövüş stilini savaşlara uyacak şekilde değiştirin.
 • 20’den fazla dövüş becerisi ve size eşlik edecek çeşitli silahlarla gücünüzü özelleştirin.
 • Farklı harita türlerini keşfedin ve kilidini açarak diğer birçok benzersiz sürprize yol açın.


İndir (1.5G)

Artık indirmeye hazırsınız Bloodstained ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNetease Games Global

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir