Blood Kiss
Blood Kiss

Blood Kiss v1.15.5 APK + MOD (Ücretsiz Premium Seçenekler) indir 2022

Blood Kiss, oyuncuların vampirlerle olan ilişkilerle kadın karakterlere dönüşeceği bir otome oyunudur. Zor bir durumu var ve aynı zamanda bu doğaüstü varlıklarla tanışmak için bir fırsat. Ayrıca zamanla, ilişkiler geliştirmek ve sevdiğiniz tutarlılığ

Android Android Simülasyon
4 ( 720 puan )
Fiyat: $0
İsim Blood Kiss
Yapımcı StoryTaco inc
Tür Simülasyon
Boyut 73M
Versiyon 1.15.5
MOD Premium Seçenekler Açık
Orjinal Google Play
Blood Kiss is the most famous version in the Blood Kiss series of publisher StoryTaco inc
Mod Version 1.15.5
Total installs 1,000,000+
  • Ücretsiz Premium Seçenekler
  • (Premium seçenekler ve ücretsiz seçenekler aynı görünecek, bu yüzden sadece ilgi alanlarına göre bir seçim yapın)

Blood Kiss, oyuncuların vampirlerle olan ilişkilerle kadın karakterlere dönüşeceği bir otome oyunudur. Zor bir durumu var ve aynı zamanda bu doğaüstü varlıklarla tanışmak için bir fırsat. Ayrıca zamanla, ilişkiler geliştirmek ve sevdiğiniz tutarlılığa uygun bir son bulmak için farklı karakterlerle etkileşime gireceksiniz. Gerçekten de bu oyunun getirdiklerinden büyülenmiş hissedeceksiniz.

blood kiss interactive stories with vampires 2

VAMPİRLERLE İLİŞKİ

Tanıştığınız ilk vampir karakter, bir yönetici olan Dayn’dir. Blood Kiss’te oyuncu, kadın kahramanın rolünü oynayacak ve onun karmaşık bir durumu var. Özellikle, babasından kalan bir borcu üstlenmeli ve ödemek için elinden geleni yapmalıdır. Bir gün önüne bir teklif geldi ve bu, borcunu ödeme fırsatıydı. Ama beklemediği bir şey, röportajda onu bekleyenlerin vampirler olmasıydı.

Bu oyunun getirdiği oyun, çoğunlukla yapacağınız iş bu karakterlerle ilişkiler geliştirmek olduğunda herhangi bir kullanıcının kolayca erişebileceği basittir. Oradan, seçimlerinizin her birinin bu oyunun gelişimi üzerinde belirli etkileri olacaktır. Bunlar sevdiğiniz bir karaktere sahip olduğunuzda seçeceğiniz rotalar olarak değerlendirilebilir. Elbette oyunun birçok farklı bölümü olacak.

blood kiss interactive stories with vampires 3 blood kiss interactive stories with vampires 4

KARAKTERİN KOSTÜMÜNÜ DEĞİŞTİR

Blood Kiss’te oyuncular, ara sahnede kendi karakterlerini yetişkin formunda ve kostüm değiştirirken chibi formunda görecekler. Her eyaletin mutlaka oyuncuların etkileneceği bir güzelliği vardır. Ana oyunun yanı sıra oyuncular, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı görünümler de bulabilir ve elbette bu görünümlerin kilidini açmak için belirli miktarda kaynağa ihtiyacınız olacak. Bundan memnun kalacaksınız.

blood kiss interactive stories with vampires 5 blood kiss interactive stories with vampires 6

VAMPİRLERLE İLİŞKİLER GELİŞTİRMEK

Blood Kiss’te ilk diyaloğa sahip olduğunuzda, oyuncu farklı geçmişlere sahip 4 erkek vampir karakterle tanışacak. Bu bir otome oyunu olduğu için diğer özelliklere sahip karakterler çeşitli özelliklere ve meraka sahip olacaktır. Oyunda ne olacağını bilemeyeceğiniz için seçeneklerde benzersizlik ve çeşitlilik yaratacaktır. Aynı zamanda bu oyunda dört karakter ve başka bir kadın karakter ile etkileşime gireceksiniz.

Dört erkek karakterin hepsi oldukça yakışıklı ve bir vampir olan Dana adında bir kadın karakter. Bu dört karakterin aksine bu kız insanlardan nefret ediyor ve ana karakterimiz bir insan. Dolayısıyla bu, oyuncuların dikkat etmesi gereken bir konu olarak görülebilir. Ayrıca karakterlerle etkileşime girdiğinizde kesinlikle karakterin psikolojisindeki gelişmeleri de göz ardı etmeyeceksiniz. Bu, bu karakterlere ulaşmak için size bir temel sağlayacaktır.

Oyunun getirdiği bilgileri yavaş yavaş karakterlerin diyalogları üzerinden okuyacaksınız. Oradan, sorunu çözmek için seçeneklere yönlendirileceksiniz ve elbette dikkatlice düşünmeniz gerekecek. Bir zamanlar bir otome oyunu, bir kez deneyimlemek ve tüm sonuçları almak sizin için oldukça zor. Deneyim sırasında, seçeneklerin sayısı tamamen farklı olduğu için kendiniz için de bazı meraklarınız olacak.


İndir (73M)

Artık indirmeye hazırsınız Blood Kiss ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStoryTaco inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir