Block'em All
Block'em All

Blockem All v1.90 MOD APK (Sınırsız Para, Faul Yok) indir 2022


Block'em All Mod APK, sürekli olarak başkalarının gol atmasını engelleyen bir basketbolcu rolünü oynamanıza olanak tanır. Rakibinizin gol atması için birçok yol var ve birçok oyun içi öğenin kilidini açabilirsiniz.

Android Android Spor
5 ( 648 puan )
Fiyat: $0
İsim Block'em All
Yapımcı Rollic Games
Tür Spor
Boyut 172M
Versiyon 1.90
MOD Sınırsız Para, Faul Yok
Orjinal Google Play
Block'em All is the most famous version in the Block'em All series of publisher Rollic Games
Mod Version 1.90
Total installs 1,000,000+

Block’em All, oyuncuların engellemek zorunda kaldığı zor puanlama durumları sunar. Rakibinizin topu potaya sokmasını engellemenin ve etkileyici ödüller kazanmanın yollarını bulacaksınız. Aynı zamanda, rakiplerin sayısı ve gol atma şekli sürekli olarak görünecek ve değişecek, bu da uyum sağlamanızı ve reflekslerinizden yararlanmanızı gerektirecektir. Karakterinizi kişiselleştirmek için kilidini açabileceğiniz birçok öğe var.

Hepsini Engelle Hepsini Engelle

DİĞER KARAKTERLERİN PUANLANMASINI ÖNLEYİN

Block’em All’da oyuncu bir basketbol oyuncusu rolünü oynayacak ve diğer sporcuları engellemek için bu oyunda işiniz basit. Basketbol ağınızda puan toplamaya çalışacaklar, bu yüzden onları durdurmak için çeşitli eylemlerde bulunacaksınız. Aynı zamanda, sepette gol atabilmek için dikkatli olmanızı ve etkilerini önlemek için belirli yargılara sahip olmanızı gerektiren birçok gol türü vardır.

Oyunu tek elle deneyimlemek için çok fazla buton kullanmanıza gerek kalmayacak. Spesifik olarak, kaydırmanızı yapmanız gerekecek ve hemen atlet, kaydırdığınız yöne atlayacaktır. İki karakter birbirine değdiği ve bildirim geldiği sürece engelleme işlemi başarılıdır. Birbirinden farklı birçok nesne bulup onların gol atmasını engelleyeceksiniz ve bazen bu oyunda çok zorlanacaksınız.

TOP BLOKLAMASINDA BİRÇOK ZORLUKLA KARŞILAŞIR

Block’em All’da birçok farklı rakiple karşılaştığınızı ve onların basket potasında gol atmaya çalıştıkları anları engellemeye çalıştığınızı söyleyebilirsiniz. Rakibin gol sürecini başarısız kılmak için bu karakterlerin hareketlerini gözlemlemeniz ve doğru atlama açısını seçmeniz gerekecek. Aynı zamanda oyunun spor oyunlarından farklı bir ortamı da var bu yüzden oldukça komik hareketler olduğunu görebiliyorsunuz ve kolayca sepete atlayabiliyorsunuz.

Hepsini Engelle Hepsini Engelle

Bu oyunda farklı türde rakiplerle karşılaşmanız gerekecek ve hepsinin dikkat etmeniz gereken farklı özellikleri var. Spesifik olarak, bir rakibin topu sepete atmak için zıplamasını çabucak durduracaksınız, ancak bazen bir dizi başka oyuncu göreceksiniz. Bu nedenle dinlenmeyecek, onları engellemeye devam edeceksiniz. Ayrıca isabet oranı yüksek bazı basketbol atış makineleri de bulabilirsiniz ve bu size birçok zorluk yaşatabilir.

Diğer kötü düşman, daha uzun bir karaktere sahip basketbol makinesine benzer ve dikkatli olmanız gereken birçok farklı atışa sahiptir. Farklı saldırı yöntemlerine sahip birçok düşmana sahip olmak, oyuncular için zorluklara neden olacak ve aynı seviyeyi tekrar yaşamalarını sağlayacaktır. Aynı zamanda, kendinize bazı kalp istatistikleri alacaksınız ve rakibinizi her durdurmayı başaramadığınız zaman, bir puan kaybedeceksiniz. Bu puan tamamen kaybolduğunda başarısız olacaksınız.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ KOSTÜMÜN KİLİDİNİ AÇIN

Block’em All’da seviyeyi iyi tamamladığınızda belirli bir miktarda elmas alacaksınız ve elbette bu oyunda herkes bunu kullanmak isteyecektir. Oyunda atletler, kollar, şapkalar ve daha pek çok öğenin kilidini açabilirsiniz. Bu nedenle oyuncular, oyun ekranında heyecan verici yeni deneyimler yaşamak için sporcularını özelleştirecekler. Ayrıca, bazı durumlarda bazı öğelerin de göründüğünü görürsünüz.

Hepsini Engelle Hepsini Engelle

Bu oyunu deneyimledikçe, bazen alabileceğiniz eşyaları bulmak olacak ve birçok seçenek ile tereddüt etmek zorunda kalacaksınız. Hem eşyaları toplamanız hem de rakibinizi nasıl engelleyeceğinizi seçmeniz gerekecek, bu nedenle bazen rakibinizden önce belirli bir dezavantajda olacaksınız. Bu nedenle oyun, oyuncuların öngöremeyeceği birçok zorluğu beraberinde getiriyor ve saldırıları en iyi şekilde ele almak için refleks becerilerini kullanmaları gerekecek.

Oyuncular, kendilerini bekleyen birçok zorlukla basketbol maçlarına katılacaklar:

  • Topu potaya sokmaya çalışan diğer birçok sporcuyu bulacaksınız ve onları ekrana hızlıca kaydırarak durdurmanız gerekecek.
  • Swipe’lar karakterin hareketlerini kontrol edecek, böylece rakibinizi gözlemlerken farklı pozisyonlara geçebilecekler.
  • Rakiplerin sayısı ve puanlama yöntemleri sayı ve zorluk olarak artacak, bu nedenle onları durdurmak için her zaman hazırlıklı olmanız gerekecek.
  • Oyuna birçok yeni duygu getirmek için kilidini açıp karakterinizi donatabileceğiniz birçok farklı öğe var.
  • Bazı durumlarda oyun, oyun ekranında görünen veya rakibinizin gol atmasını engelleyen öğeler arasında seçim yapmanızı gerektirecektir.


İndir (172M)

Artık indirmeye hazırsınız Block'em All ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanRollic Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir