BLOCKAPOLYPSE
BLOCKAPOLYPSE

BLOCKAPOLYPSE: Zombie Shooter v1.17 MOD APK (Menü/Hasar, Tanrı modu, Cephane) indir 2022


BLOCKAPOLYPSE™, oyuncuların zombilerle dolu bir yerde hayatta kalmalarını ve virüsün nedenini bulmalarını sağlar. Korkunç düşmanların üstesinden gelmek için bol miktarda ulaşım aracı, güvenilir bir yol arkadaşı ve satın alabileceğiniz bir sürü silah

Android Android Aksiyon
4 ( 834 puan )
Fiyat: $0
İsim BLOCKAPOLYPSE
Yapımcı mobadu
Tür Aksiyon
Boyut 90M
Versiyon 1.17
MOD Menü/Hasar, Tanrı modu, Cephane
Orjinal Google Play
BLOCKAPOLYPSE is the most famous version in the BLOCKAPOLYPSE series of publisher mobadu
Mod Version 1.17
Total installs 10,000,000+
 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı
 • Tanrı modu
 • Sınırsız mermi
 • Reklamlar kaldırıldı


İndir (90M)

BLOCKAPOLYPSE™, oyuncuların bu belanın kaynağını ararken farklı türde zombilerle karşılaşacağı bir korku oyunudur. Birçok farklı yer bulacaksınız ve hepsinde sizi bekleyen zombiler var. Böylece onların üstesinden gelmenin bir yolunu bulacak ve seviyeyi tamamlamak için yeterli harita toplayacaksınız.

BLOCKAPOLYPSE™: Zombi Atıcı

UÇAK KAZA VE HAYATTA KALMA YOLCULUĞU

BLOCKAPOLYPSE™’i başlattığınızda, uçağın içinde birçok karakterin belirdiğini göreceksiniz ve atmosfer tamamen huzurlu. Aniden uçağın bir kanadı alev aldı ve ana karakterin gözlerinin önünde korkunç bir zombi belirdi. Muhtemelen olabilecek korkunç sonuçları da tahmin etmişsinizdir. Ne de olsa, uçaktaki yolcular neredeyse ölüyor ve kana susamış zombiler yavaş yavaş gözlerinizin önünde belirdiğinde işler daha da kötüleşiyor.

Ölülerin içgüdü ve komuta ile hareket eden zombilere dönüşebildiği bir zombiler adasıdır. Aynı zamanda çılgın bir bilim adamı icat ettiği bir virüs sayesinde bu fenomene neden olmuştur. Hayatta kalanlar ona getirilecek ve onları zombilere dönüştürecek. Bu nedenle, ana karakterin hayatta kalmaya çalışması ve bu çılgın bilim adamının onu yok etmesi ve vebanın devam etmesini engellemesi için yerini bulması gerekecektir.

BLOCKAPOLYPSE™: Zombi Atıcı

HAYATTA KALMAK İÇİN GEREKEN ŞEYİ KULLANIN

BLOCKAPOLYPSE™’de hayatta kalan tek kişiyle etkileşime geçtiğinizde, canavar sürülerine karşı yolculuğunuza başlayacak ve her yere dağılmış harita parçalarını arayacaksınız. Yalnızca gerekli bir miktarı toplamanız gerekir; bilim adamının adının konumu ortaya çıkacak. Ancak her an size saldırmaya hazır farklı güçlere ve silahlara sahip birçok zombi türü varken yolculuk sizin için kolay değil. İşin ilginç yanı, şehirde dolaşmak için bir araba alacaksınız.

Yüksek hızlı bir araçla hareket etmek oyundaki bölgelere tamamen hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor ve sizi gören zombileri yakalamakta zorlanacaksınız. Aynı zamanda, yolunuza çıkarlarsa, araç tarafından anında saldırıya uğrarlar ve öldürülürler. Ayrıca, konumlara erişmeniz için farklı ışık sütunları da bulabilirsiniz. Önünüzde sizi kaç tane zombinin beklediğini bilemezsiniz.

Bu oyunda yapmanız gerekenleri öğrendikten sonra güvenli evinize gideceksiniz. Burada istediğiniz her şeyi güvenle yapabileceksiniz ve burası aynı zamanda zombilerle savaşınızda size destek olması için köpekleri yetiştirdiğiniz yer.

BLOCKAPOLYPSE™: Zombi Atıcı

ZOMBİLERİ ÖLDÜR VE GÜÇLÜ SİLAHLARIN KİLİDİNİ AÇ

BLOCKAPOLYPSE™’de kullandığınız ilk silah borudur ve gördüğünüz düşmanları alt etmek için çok sayıda vuruş yapmanız gerekir. Bir zombiyi her öldürdüğünüzde, altın paralar alacaksınız ve birçok farklı yerden geçtikçe artmaya devam edecek. Aynı zamanda, kilidini açabileceğiniz silah sayısından da etkileneceksiniz, bu nedenle para kazanmak mutlak bir zorunluluktur. Bu nedenle, hızlı para kazanmanın yollarını seçin ve seviyeyi tamamlayın.

Zombiler arasında hayatta kalma, aşağıdaki unsurlara sahip oyuncuları cezbeder:

 • Zombilerin neden olduğu bir uçak kazasının üstesinden gelecek ve zombi salgınına neden olan bilim adamını bulmak için hayatta kalan tek kişi olacaksınız.
 • Oyundaki ortam çeşitlidir ve yok etmek için birçok tehlikeli düşman bulabileceğiniz farklı konumlar vardır.
 • Seviyenin amacı, birçok yeri keşfetmenizi ve her yerde görünen birçok harita bulmanızı gerektirir.
 • Oyun ayrıca sorunlu hayatta kalma sürecinde size destek olacak bir ev, araçlar, refakatçiler sağlar.
 • Zombileri öldürerek para kazandıkça kilidini açabileceğiniz farklı hasarlara sahip çeşitli silahlar.


İndir (90M)

Artık indirmeye hazırsınız BLOCKAPOLYPSE ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir