BlockaNet
BlockaNet

BlockaNet: Proxy List v1.52 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


BlockaNet, kullanıcıların internete erişirken mevcut konumlarını değiştirmeleri veya anonimleştirmeleri için çeşitli gizli hedefleri tespit etmeden gerçekleştirmeleri için geniş bir proxy listesi yelpazesine sahiptir.

Android Android Araçlar
4 ( 937 puan )
Fiyat: $0
İsim BlockaNet
Yapımcı D D M
Tür Araçlar
Boyut 13MB
Versiyon 1.52
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
BlockaNet is the most famous version in the BlockaNet series of publisher D D M
Mod Version 1.52
Total installs 100,000+

İndir (13MB)

BlockaNet, kullanıcıların internet bağlantılarıyla birçok avantajla etkileşime girmesine yardımcı olan basit ama çok yönlü bir uygulamadır. Bu, birçok ülkede yasaklanmış içeriğe erişmek için kişisel profilleri değiştirmeyi, IP adreslerini taklit etmeyi ve daha fazlasını içerir. Bunun da ötesinde, proxy’yi değiştirmek, her bağlantının mesafesine veya iletimine ve daha fazlasına bağlı olarak kullanıcının internet hızını da artıracaktır.

BlockaNet: Proxy Listesi BlockaNet: Proxy Listesi

ÇEŞİTLİ PROXYLERLE GENİŞ BİR UYUMLULUK YELPAZESİ

Uygulamayla ilgili ilk harika şey, kullanıcıların hızlı bir şekilde bağlantı kurması veya değiştirmesi için internet protokolleriyle geniş uyumluluğudur. Her şey aynı zamanda birden fazla özel listeyle birlikte gelir, bu da herkesin proxy’leri değiştirmek için uygun seçenekleri filtrelemesini veya bulmasını kolaylaştırır.

KİŞİSEL İNTERNET PROFİLİNİZİ KOLAYCA DEĞİŞTİRİN

Proxy’yi değiştirmeyle ilgili tüm seçenekler, her esnek sistemi yalnızca birkaç basit etkileşimle kişiselleştirmek için birçok özelleştirmeyle birlikte gelir. Neyse ki uygulama, herkes için en iyi kaliteyi sağlamak için kullanıcı tercihlerine göre her şeyi otomatik olarak değiştirir.

GÜZEL DÜZENLİ SEZGİSEL ARAYÜZ

İnternet profilinin değişimi otomatik ve anlık olmasına rağmen, arayüzü rafine edilmiş, rafine ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca tüm işlevleri veya araçları düzenli kategoriler halinde düzenler ve kullanıcıların her şeyi kişiselleştirmeleri için genel bakışta birçok değişiklikle birlikte gelir.

BlockaNet: Proxy Listesi BlockaNet: Proxy Listesi

HER YERDEN ERİŞİM İÇİN SAHTE KİŞİSEL IP

Proxy’yi değiştirmek, seçilen sunuculara dayalı olarak tamamen yeni bir IP adresi oluşturduğundan, kullanıcının internet hızını büyük ölçüde etkiler. Bu, kullanıcıların herhangi bir kısıtlama olmaksızın ve bölgeyle ilgili güvenlik katmanları aracılığıyla herhangi bir web sitesine küresel olarak erişmelerine yardımcı olur.

HIZLI KURULUM İÇİN ÇEŞİTLİ PROFİLLER OLUŞTURUN

Kullanıcılar, hantal manuel bağlantılar yerine gelecekte erişim için özgürce proxy profilleri oluşturabilir. Her profil ayrıca belirli senaryolar için kişisel kullanıcı deneyimlerini en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı özelleştirmelerle birlikte gelir.

BlockaNet, sistem, arayüz ve özelliklerde birçok basitliğe sahiptir, böylece kullanıcılar, tüm kullanıcıları tanımlamak için yaygın olarak kullanılan internet protokolleri ile etkileşim için etkileyici genişletilebilirlik potansiyeline sahiptir.

BlockaNet: Proxy Listesi

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların her an daha iyi kullanıcı deneyimleri yaşamaları için internet bağlantılarını veya protokollerini kurmaları veya değiştirmeleri için sonsuz proxy listeleri.
  • Kullanıcıların etkileşimlerini geliştirmek için gerekli özellikleri sağlarken kolay gezinme için olağanüstü bir düzene sahip sezgisel arayüz.
  • Anlık değişim, kullanıcılara internet bağlantılarında veya IP sahtekarlığında yeni iyileştirmeler sağlayarak internet hızlarına erişmeleri veya bu hızlara göre avantajlar kazanmalarını sağlar.
  • Çeşitli ülkelerden gelen sahte kimliklerle güvenliği atlamak için internet oluşumlarını taklit ederek engellenen web sitelerine serbestçe erişin.
  • Hızlı kurulum için ön ayar olarak çeşitli profiller ve hatta gelişmiş efektler için derinlemesine özelleştirme ile paketlenmiştir.


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız BlockaNet ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanD D M

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir