Blob Runner 3D
Blob Runner 3D

Blob Runner 3D v4.9.30 APK indir (Sınırsız Elmas) 2022

Blob Runner 3D, herkesi eğlendirmek için sonsuz koşu oyun öğelerine sahip bir blob kullandığında herkesi yeni bir konseptle tanıştırıyor. Bundan dolayı mizahı yüksektir ve aynı zamanda her seviyede en heyecanlı anların tadını çıkarırken yorucu çalışm

Android Android Aksiyon
4 ( 404 puan )
Fiyat: $0
İsim Blob Runner 3D
Yapımcı Zynga
Tür Aksiyon
Boyut 128MB
Versiyon 4.9.30
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Blob Runner 3D is the most famous version in the Blob Runner 3D series of publisher Zynga
Mod Version 4.9.30
Total installs 10,000,000+

Blob Runner 3D, herkesi eğlendirmek için sonsuz koşu oyun öğelerine sahip bir blob kullandığında herkesi yeni bir konseptle tanıştırıyor. Bundan dolayı mizahı yüksektir ve aynı zamanda her seviyede en heyecanlı anların tadını çıkarırken yorucu çalışma saatlerinin ardından dinlenmek için uygundur. İlginç bir şekilde, oyun modlarında herkesin esnek olması ve en etkileyici başarıları yaratması için çok fazla içerik ve çeşitlilik var.

EĞLENCELİ SONSUZ BİR OYUN

Blob Runner 3D, ana oyunu geliştirmek için sonsuz koşu konseptleri kullanır, ancak egzotik ve büyüleyici geliştirme ile eğlenmek veya eğlenmek için her şeyi karıştırın. Oyuncular artık bir bloğu kontrol edecek ve birçok engelden kaçınarak özel ve tamamen basitleştirilmiş yollarda sürekli olarak koşacak. Her oyuncunun gelişimine bağlı olarak, birçok yeni şeyi genişletebilir ve eğlenceli bir şekilde sonuna kadar tadını çıkarabilirler.

ÇALIŞACAK ÇEŞİTLİ BİYOMLAR VE SEVİYELER

Seviyelerin veya ortamların çeşitliliği, herkese daha keyifli deneyimler yaşatmak için harika bir ektir. Her ortama bağlı olarak, oyuncuların oyun modlarının geri kalanında daha esnek ve duyarlı olmaları için tasarımda, engellerde ve diğer birçok şeyde birçok değişiklik olacak. Tabii ki, oyunu her zaman, her yerde canlandırıcı bir ruh hali ile rahatça oynamak için nefret ettikleri biyomları filtreleyebilirler.

Blob Runner 3D Blob Runner 3D

Sezgisel KONTROL VE ETKİLEŞİM

Blob Runner 3D’de oyuncunun kontrolü ve çevre ile etkileşimi akıcıdır ve yeni eğlencenin kilidini açabilir. Bu, sistemdeki her öğeyi almayı ve Blob için yükseltme sisteminde yeni potansiyelin kilidini açmayı içerir. Oyuncu onları alır ve koşu ilerlemesini genişletmek veya uzatmak için birçok önemli anda düzgün bir şekilde yerleştirirse, birçok olağanüstü şey yol haline gelebilir.

EKSTRA EĞLENCE İÇİN BENZERSİZ YÜKSELTMELER VE YETENEKLER

Öğeleri toplamaya odaklanmanın yanı sıra, oyuncular seviyeyi hızlı bir şekilde geçmek için özel araçlar veya araçlar kullanabilirler. Oyun, her koşuda kullanmaları veya canlı ortamla etkileşim kurmaları için bir kaykay, kayak, silindir ve daha fazlası gibi çeşitli eğlenceli araçlara sahip olacak. Tabii ki oyuncular, yumuşak bir şekilde koşmaya odaklanmak yerine oyunu daha zevkli ve derinlemesine yapmak için daha fazla yeni öğenin kilidini açabilir.

DAHA FAZLA BLOB TOPLARKEN BOŞLUĞU AŞIN

Her koşuda, oyuncu, karakteri zamanla daha güçlü hale getirmek için yol boyunca birçok Blob toplamalıdır. Blob Runner 3D, pistte birçok karmaşık engel veya boşluk yaratacak ve oyuncuların üstesinden gelmek için şimdiye kadar topladıkları blobu tüketmeleri gerekiyor. Bu boşlukları aşmak için yeterli blob yoksa, oyuncu başarısız olur ve koşuyu mevcut puanla bitirir.

Blob Runner 3D Blob Runner 3D

GÜZEL VE ​​GÜZEL KIYAFETLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Blob, oyuncunun ilerlemeleri sırasında onlar için açtığı görünümler aracılığıyla daha canlı ve güzel hale getirilebilir. Oyun, yeni temalara veya festivallere dayalı yeni kıyafet türleri ile düzenli olarak güncellenecek ve her birinin blob üzerinde birçok güzel etkisi olacak. Oyuncular ayrıca, ilerlemelerinde yeterince şanslılarsa, görev ödüllerinde birçok garip şapka bulabilir, hatta ruh halini değiştirmek için yeni kostümler satın alabilirler.

Blob Runner 3D APK oyuncular çok sayıda sıkıcı, tekrarlayan öğeyi takip etmek yerine birçok yeni konsept ve yaratıcılıkla sonsuz bir koşu oyunuyla rahatlamak istiyorlarsa mükemmel bir seçimdir.

  • İlerleme boyunca rahatlatıcı faktörler aracılığıyla zaman öldüren veya en iyi anları yaşayan oyuncular için yaratıcı ve sonsuz çalışan oyun.
  • Ekstra eğlence veya eğlence için pisti toplamak veya genişletmek için çeşitli biyomlar, engeller, öğeler ve daha fazlasıyla egzotik ortam.
  • Oyuncular çeşitli giysi parçalarını karıştırdıkça daha muhteşem veya esprili hale getirmek için bloğun kilidini açmak için güzel kostümler.
  • Sezgisel kontroller ve etkileşim, blobun koşarken harcadıkları kayıp ilerlemeyi hatırlarken her engeli veya boşluğu geçmesine yardımcı olur.
  • Oynanışı veya oyuncuların çeşitli oyun modlarında veya topladıkları özelliklerdeki deneyimlerini genişletmek için eğlenceli yeteneklere sahip benzersiz yükseltmeler.


İndir (128MB)

Artık indirmeye hazırsınız Blob Runner 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZynga

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir