Bleach
Bleach

Bleach: Brave Souls Anime Game v13.11.0 APK (Son Sürüm) indir 2022

Bleach: Brave Souls Anime Game, anime tutkunlarına özel duygular yaşatan bir oyun olacak. Ünlü Japon manga veya anime hayranları için Bleach serisini kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Ve artık sadece karakterlerinizi hareket halindeyken izlemekle ka

Android Android Aksiyon
5 ( 677 puan )
Fiyat: $0
İsim Bleach
Yapımcı KLab
Tür Aksiyon
Boyut 125MB
Versiyon 13.11.0
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Bleach is the most famous version in the Bleach series of publisher KLab
Mod Version 13.11.0
Total installs 10,000,000+

Bleach: Brave Souls Anime Game, anime tutkunlarına özel duygular yaşatan bir oyun olacak. Ünlü Japon manga veya anime hayranları için Bleach serisini kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Ve artık sadece karakterlerinizi hareket halindeyken izlemekle kalmayacak, kendinizi en sevdiğiniz karakterlere tamamen kaptırabilecek ve dramatik aksiyon senaryoları gerçekleştirebileceksiniz.

Bleach: Brave Souls Anime OyunuPOPÜLER BİR HİKAYE YARATMAK

Bleach serisini sadece Japonya’dan manga tutkunu olanlar bilebilir, dünya çapında birçok farklı insan bu ismi zaten biliyor. Çekiciliği ve draması nedeniyle okuyuculara ve izleyicilere her zaman harika bir deneyim yaşatıyor, bu nedenle dizi birçok kişiye yayıldı. Ve bu serinin hayranlarına farklı bir deneyim yaşatabilmek için Bleach: Brave Souls Anime Game doğdu.

Oyun, ünlü tabloların yapımcılarından esinlenmiştir ve oyuncularına en tanıdıklarını getirmek için çok uğraşmıştır. Ichigo Kurosaki, Byakuya Kuchiki, Sosuke Aizen gibi ünlü karakterler bu oyuna dahil edilecek. Bununla birlikte, 13 Court Guard Squads, Espada, Xcution, Stern Ritter ve Thousand-Year Blood War arkından seyircilerin favori karakterleri olacak.

Bleach: Brave Souls Anime Oyunu

İLGİNÇ OYUN

Serinin iyi bilinen arka planı ve karakter sisteminin yanı sıra geliştiriciler, oyunculara uygun oynanışı da getirebilmek istiyor. Yani bu oyunun ana oynanışı, karakter sistemini eşleştirebilmeniz için size aksiyon verecek. Oyuncular, üstesinden gelinmesi gereken farklı modlar ve zorluklarla birçok farklı savaşta yer alacak.

Ayrıca, birçok farklı oyun modu size Hikaye Görevleri, Lonca Görevleri, İşbirliği Görevleri veya Zor Görevler gibi gerçekten çeşitli deneyimler sunacaktır. Oyunculara en çeşitli deneyimi yaşatmak için oyunculara tonlarca özel görev gönderilecek. En özeli ise Arena oyun modu olacak; o zaman oyuncular çevrimiçi olarak gerçekten ateşli bir 6 oyunculu 3vs3 maçına katılabilecekler.

Bleach: Brave Souls Anime Oyunu

Bleach çizgi roman serisinin özel bir hayranısınız ve benzersiz aksiyon durumlarını kendiniz gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bleach: Brave Souls Anime Game ile isteklerinizi basit bir şekilde yerine getirebileceksiniz. Çizgi roman serisinin tanıdık bağlamı ve karakter sistemi, dramatik savaş oyunuyla birleştiğinde size harika bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Bleach: Brave Souls Anime Oyunu


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bleach ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKLab

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir